Skocz do zawartości

Mercedes W140/W220 & Sony XES


BULII
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A może pojechałem na pierwsze zawody ot tak żeby zobaczyć co w trawie piszczy i po pierwszej ocenie dostałem wskazówki gdzie jest problem ???

 

W sumie usunięcie jednego problemu ujawnilo kolejny ???

 

I pewnie zamiast hakac ogródek lepie komory ???

 

A skoro zaczyna coś to przypominać to uczę i bawię się dalej. Co ciekawe zaczyna mi to sprawiać przyjemność i co z tego wyjdzie czas pokaże

 

Dlatego sobie dziubie

 

A może Panie Józefie zakładzik które miejsce będzie na koniec - z Pana strony kostki do praca i robota, a z mojej ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A może pojechałem na pierwsze zawody ot tak żeby zobaczyć co w trawie piszczy i po pierwszej ocenie dostałem wskazówki gdzie jest problem ???

 

W sumie usunięcie jednego problemu ujawnilo kolejny ???

 

I pewnie zamiast hakac ogródek lepie komory ???

 

A skoro zaczyna coś to przypominać to uczę i bawię się dalej. Co ciekawe zaczyna mi to sprawiać przyjemność i co z tego wyjdzie czas pokaże

 

Dlatego sobie dziubie

 

A może Panie Józefie zakładzik które miejsce będzie na koniec - z Pana strony kostki do praca i robota, a z mojej ...

 

Nie wiem ile razy mam to powtarzać , nie nakręcają mnie juz pewne klimaty .

Robię swoja robotę najlepiej jak potrafię , ale coraz bardziej cenię sobie wewnętrzny spokój .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


A co na to nieomylny program , dziurki w mikrofonie się zakleiły

 

A no taki, co mierzy odległość od mikrofonu do głośnika, co do milimetra. I dokładnie z tego miejsca, gdzie umieści się mikrofon.

Można by oczywiście użyć tradycyjnego przymiaru liniowego, ale my tu w dolnośląskim lubimy chodzić własnymi ścieżkami.  :hyhy:

No i tak jest mega-nowocześnie. <- Uwaga! użyłem przedrostka "mega" dla podkreślenia słowa nowocześnie.

 

P.S. Buli, w tym temacie nie grozi Ci jednak "ligowa szarzyzna", której zacząłeś się obawiać.  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robię swoja robotę najlepiej jak potrafię , ale coraz bardziej cenię sobie wewnętrzny spokój .

I to jest to co wieńczy całą dyskusje tutaj. Przyznam szczerze że to nie jest moja robota ( w niej działam identycznie ), ale zabrałem się po raz kolejny za hobby i tez postaram się zrobić co mogę ...

 

pierwszego miejsca na finałach to porażka stroiciela bo potencjał jest .

Spójrz jeszcze raz na tabelkę punktową i pooglądaj samochody i sprzęt jaki w nich jest. Wsadzono mnie do klasy jakby nie było bez limitu i na autach robionych przez zakłady (przykład białe audi tt) i ciężko o auto które jest bez procesora - ja jadę na zwykłej radiowej zwrotnicy. Oczywiście gdyby nie grała dostałaby kopa i nie obrażę nikogo jak napiszę że to jest obecnie najsłabsze ogniwo całej układanki - ale gra, a zastąpić jej w tym momencie nie mam czym!!!

 

Jak napisałem stroję sam, i jak ktoś ma coś ciekawego do powiedzenia i chce to zrobić po koleżeńsku to jestem rad ... Kupić dobrego grania w aucie nie mam zamiaru !!!

 

... i tyle ...

 

Na ten moment prosiłbym moderatorów o zamkniecie galerii, aby sytuacja zbędnie się nie nakręcała bo nie robię nic dla forum tylko dla siebie, a zbędne ciśnienie jest mi niepotrzebne  ...

 

Dziękuję

 

... a jeszcze jedno proszę tez o zmianę tematu bo nie ma sensu robić szumu wokół czegoś co dawno nie istnieje ...              Mercedes S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Jak galeria się otworzyła to może zmienimy temat :wink:

 

Piknik tym autem raczej stoi pod znakiem zapytania. Wszystko w proszku, a jeszcze jadę na urlop i działanie pod presją jest wrogiem jakości. Jednak druga komora juz "uszyta", poprawiłem również błędy prototypu dodając więcej mocowań i wzmocnienia w środku wykonane z maty szklanej zalanych wewnątrz żywicą. W całym pudełku jest ich 6 sztuk i myślę że głośnik już nie będzie w stanie jej rozpychać

 

post-1631-0-05782000-1501058859_thumb.jpg

 

Idąc dalej, cały plan na bagażnik uległ zmianie i zaczyna pomału coś to przypominać

 

post-1631-0-03143100-1501058967_thumb.jpg post-1631-0-77971300-1501058971_thumb.jpg post-1631-0-22636800-1501058976_thumb.jpg

 

post-1631-0-72597500-1501058980_thumb.jpg post-1631-0-82301800-1501058984_thumb.jpg post-1631-0-58528900-1501058989_thumb.jpg

 

Tokarka też przestała być bezczynna i pomaga przy wykończeniach kabli plus przeloty na kable

 

post-1631-0-33168800-1501059098_thumb.jpgpost-1631-0-13748000-1501059104_thumb.jpgpost-1631-0-56548700-1501059109_thumb.jpg

 

post-1631-0-78663200-1501059113_thumb.jpg

 

... i jak kogoś interesuje, czy jest różnica między wzmacniaczami sony opisanymi mobile es to na zdjęciu widać że jest różnica i nie tylko kosmetyczna

 

post-1631-0-23455100-1501059241_thumb.jpg

 

 

Z kolejnych zmian to doszedł procesor, skrzynka na dwa suby 12  i nowe zwrotnice z innowacyjnym pomysłem ich stworzenia i wykonaniem  5 z plusem

 

 

post-1631-0-22407300-1501059118_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wystarczy żeby przeczytał parametry głośnika i do czego ten głośnik został wymyślony/stworzony ... Po takich zakupach chyba już jest nauka że pieniądz nie zagra ... , ale na tym co nawet obecnie tam jest to już granie może się wykluć. Tylko suba bym zmienił .... Jednak kibicuję i liczę że w końcu u siebie zrobi banana jakiego strzelił u mnie :rotfl: :rotfl: :rotfl:

 

Po misiu, albo całkowitym jego braku w końcu zagościł i nie ukrywam że troszkę go za dużo ... .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mam czas parametry i symulacje tworzyć, wolę kupić i wytestować :wink:  najwyżej sie nie sprawdzi i ...jedziemy dalej.

 Mam swój sposób na dziadostwo (no chyba, że mi samochód prędzej zgnije ale na ten też da sie zarobić i cieszyć).

 

Buli najważniejsze, że okiełznałeś iluminatory bo dla mnie to...za tanie :rotfl:  nie może zagrać :wink2: .

Ogólnie szacun ...jesteś jednym z nielicznych który "nie boi się odkręcić sprzętu" i...banan wasyla rekompensuje wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O rety, "za małe buty też kupisz bo Ci się spodobały " ... Dobra Twoje ręce na to robią, nic mi do tego ...

 

Co do iluminatorów to nie ma sprawy, w kwocie jakiej je kupiłem od Ciebie mogę odesłać ...

 

Uwierz mi na słowo że to tak skromnie było :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...