Skocz do zawartości

Mercedes W140/W220 & Sony XES


BULII
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To akurat On sam może wyjaśnić kompetentnie(jeśli będzie miał ochotę).

Przyczyny są 2 może nawet 3 , pierwsza to temperatura zauważyłem że głośniki na słoneczku się mocno nagrzewają gównie średniak i jak tak posłuchałem to faktycznie się to lekko rozmywa i bardziej ciągnie na lewo pozatym stare f1 czasem potrafi pod wpływem temperatury coś tam nie odczytać czy zrobi małą pauzę jak się wkłada płyty spoconą ręka w upale w chyba dlatego nie była w stanie określić prawej skrajnej i miałem 4 pozycję ładowarki też nie miałem i kto to wie czy miało to jakiś wpływ czy nie , po za tym było ciszej słuchane niż ostatnio i pewnie dlatego parę punktów uciekło , następnym razem przypilnuje szczegółów , ale sędziowie są i tak różni niemce maja konkretne programy pod konkretnych sędziów ja tam ich dopiero poznaję , amen .

 

 

że na układy nie da rady więc w dupie z tym.

Powiem tyle co widziałem i słyszałem Niemce maja to w d... i oceny są rzetelne , nikt nikogo nie faworyzuje , tyle że oni wiedzą lepiej od nas jak ta płyta powinna grać i znają szczegóły dzięki którym da się kilka punktów złapać .

 

 

Przecież nie wystawi 11 pkt kiedy na arkuszu jest max 10

9 to już jest naprawdę coś u nich jeden mi mówił że pierwsze 2 w tym roku wystawił :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

przejedź się na zawody

 

Może lepiej nie, przynajmniej choć jedna formacja w zasięgu ręki zostanie uratowana, gdzie jeszcze jesteśmy mile widziani, a im w przeciwieństwie do nas, nie chce się tu logować i podczytywać.

 

Ja mam inne odczucia, zrobiłem córce auto, pojechała na 1 swoje zawody (też ama do 3500), wystartowała i dostała ocenę, sędzia (no ta bene bardzo młoda) wypunktowała wszystkie braki i wskazała wszystkie plusy zgodnie z moją matematyką przy strojeniu, wiedziałem gdzie są braki w systemie ( nowo instalowane przetworniki, wzmacniacz), trzeba było tak ustawić żeby zyskać tam gdzie x3 tracąc pojedyńcze punktu tu i ówdzie, ostatecznie zajęła 4 miejsce, ze stratą 1pkt do pudła, a 4 do 2 miejsca,  za to od piątego miejsca odskoczyła o 8pkt.  

1 miejsce w tej kategorii w starciu z Marcelem, sorry ale wielu nie będzie miało szans, to jak wygrać z autem robionym przez Nakamichi, do tego pod jego dyktando skrojonymi głośnikami, wzmacniaczami - nadmienię seryjnymi, więc nie musi startować wyżej w profi.

 

Zamiast biadolić i znajdywać układy, powoływać kolejne komisje i podkomisje, zajmijcie się autami i spotykajcie na swoim podwórku, przynajmniej jest szansa że się poklepiecie po ramieniach a na drugi dzień obsmarujecie na forum.

 

 

tyle że oni wiedzą lepiej od nas jak ta płyta powinna grać i znają szczegóły dzięki którym da się kilka punktów złapać .

 

Bo mają ten plus być zapraszani na realizację nagrań, jak i posłuchać wokali na żywo, kiedyś dostałem na taką sesję zaproszenie, żałuję że nie miałem czasu pojechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz na przedostatnich zawodach też mnie ona oceniała, jej mąż jest sędzią technicznym i serio jedna z najlepszych ocen i podpowiedzi, co jak, dlaczego. Pełny szacunek !!! Tym razem trafił się ktoś, kogo widziałem pierwszy raz, robił odsłuch w czapce z daszkiem... Na plus,  był niższy ode mnie

 

Pierwszy raz jechałem na zawody gdzie nie pudrowałem niczego, nawet więcej celowo czegoś dodałem żeby poznać granicę  ...

 

W sumie to też było gorąco - straszliwie. moja góra nienawidzi gorąca, druga sprawa to wszystkie auta przykryte miały przednią szybę. Może od tego gorąca prąd z dwóch żelówek nie chciał płynąc nagrzanymi kablami i dynamika spadła.  Jest pewnie jeszcze kilka spraw które  mają wpływ...

 

 

 


Powiem tyle co widziałem i słyszałem Niemce maja to w d... i oceny są rzetelne , nikt nikogo nie faworyzuje , tyle że oni wiedzą lepiej od nas jak ta płyta powinna grać i znają szczegóły dzięki którym da się kilka punktów złapać .

Wiesz że miałem identyczne zdanie, ale te zawody odebrałem inaczej. Nie wiem, czy przez mocną dominację Austrii, czy małą liczbę sędziów.

 

Robert swoim cabrio pobił mnie na punkty

 

Jest wynik, jest ocena i amen To że nie umiał wytłumaczyć tej oceny to ina sprawa ... Więc skoro coś było źle trzeba zakasać rękawy i działać żeby było lepiej, bo gorzej być nie może (jest memorka )

 

... a tak po za tym - to zapomniałem włączyć kierunek jak po zawodach jechałem zatankować i 30 euro nagrody, w aldiku nie było żelek do prania i złość żony ..., w czechach przylepiła się do mnie jakaś skoda rs i jak się później okazało filmowała moją jazdę 220- 240 od granicy do samej pragi. Policja to nie była bo szwajcarskie blachy i chyba tylko youtube - oby i pod bramą garażu przestał grać jeden woofer - piec po latach hibernacji chce odmłodnieć, a już na sam koniec mały naprawiał swoją furę i 2wkręty z niej  wbiły mi się w tylne koło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Oczekuje Pan merytoryki, ale sam Pan jej nie daje, jednak ciągle liczę że to się zmieni ...

 

Powiedz mi jakiego rodzaju merytoryki oczekujesz , formowania wniosków na podstawie opowieści .

Tego pojazdu w tym sezonie nie widziałem nawet na oczy , nie mam bladego pojęcia jak gra , ale mam wiedzieć jak uzdrowić ten system , a do tego aby forumowi piewcy byli usatysfakcjonowani . Nić z tego ............... .

Jak można sie wypowiedzieć na temat poprawności budowy zwrotnic , bez zamieszczenia ich schematu , a do tego być przekonanym , ze to rozwiązanie ma przewagę nad innymi ( w tym aktywnymi ). I tak można do rana .

Zaufałeś komuś w tej kwestii , to chyba wiesz co robić dalej aby ten system podnieść jakościowo .

 

Mogłem podpowiedzieć coś o specyfice pracy sędziego , ale tego tez nikt nie potrzebuje .

Jedno jest pewne , każdy sędzia składając podpis pod arkuszem ocen , wystawia tez świadectwo sobie .

Ja po iluś tam latach nie mam z tym problemów . 

Natomiast absolutnym nonsensem jest oczekiwać od sędziego możliwości rozpoznania cech składowych systemu , nie obchodzi mnie czy głośnik jest w komorze , czy na gumie do żucia , czy zwrotki sa pasywne a sub zasilany analogowym wzmacniaczem . Interesuje mnie jedynie i tylko to co słyszę , to przenoszę na papier i pod tym się podpisuję . 

Jeżeli nie zgadzam się z oceną to nie podpisuje arkusza .

Masz rację w jednej z najistotniejszych a często pomijanej kwestii . Jedni powiedzą , ze marginalną ( bo liczy sie miejsce ) a inni zasadnicza kwestią jest komentarz do oceny, czyli jasno sformułowane wskazówki do dalszej pracy nad systemem . Wypowiedziane w formie ogólnej a nie wskazującej konkretne działanie ( nie zmień fazę na średniaku , ale zwróć uwagę na spójnośc brzmienia ) . Jeżeli ocena systemu nie zawiera tego rodzaju wskazówek to jej przydatność jest niższa . Ten aspekt jest tym wazniejszy im niższa oceniana kategoria ( mniejsze doświadczenie startujących ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tbrek :hurra: :hurra: :hurra: x2

 

pierwszy i ostatni akapit dla mnie bomba !!! 1000000......% racji

 

tzn

ten: "Może lepiej nie, przynajmniej choć jedna formacja w zasięgu ręki zostanie uratowana, gdzie jeszcze jesteśmy mile widziani, a im w przeciwieństwie do nas, nie chce się tu logować i podczytywać"

 

i ten: "Zamiast biadolić i znajdywać układy, powoływać kolejne komisje i podkomisje, zajmijcie się autami i spotykajcie na swoim podwórku, przynajmniej jest szansa że się poklepiecie po ramieniach a na drugi dzień obsmarujecie na forum"


Paweł a Ty się nie przejmuj tymi wypocinami krytyków i wszystkowiedzących. Twoje auto ewoluuje w dobrym kierunku. Jest co raz to lepiej, bolączki znasz, wiesz co poprawić. Nie ma auta idealnego. Szkoda tylko, że z pośród tych osób, które rzeczywiście się znają, to bez "aktywności monetarnej" pomocy nie uświadczysz. Wiem, że wiedza kosztuje - ale w prywatnym warsztacie; natomiast tu na forum albo udzielam wskazówek powodujących progres (non profit) albo nie zaśmiecam tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł a Ty się nie przejmuj tymi wypocinami krytyków i wszystkowiedzących. Twoje auto ewoluuje w dobrym kierunku. Jest co raz to lepiej, bolączki znasz, wiesz co poprawić. Nie ma auta idealnego. Szkoda tylko, że z pośród tych osób, które rzeczywiście się znają, to bez "aktywności monetarnej" pomocy nie uświadczysz. Wiem, że wiedza kosztuje - ale w prywatnym warsztacie; natomiast tu na forum albo udzielam wskazówek powodujących progres (non profit) albo nie zaśmiecam tematu.

 

Może tym razem sprostam oczekiwaniom .

Jak zwykle forumowi znawcy wiedza lepiej , ile razy służyłem Pawłowi radą , czasem , uwagami naprowadzającymi system na właściwsze tory, bez jednej zł , a do tego fundowałem kawę   Ale teraz niech się stanie wg słowa Twego :).

 

 

 

 

 

Tu macie jedną z takich okazji, akurat na AYA Finale

 

Tego rodzaju przypadki  znane są tez z naszego podwórka .

Bodaj po finałach krajowych Arek Pruszczyński zorganizował kameralny koncert Marii Jopek z zespołem , a jej utwór został

zamieszczony na płycie do oceny dźwieku Emma .

Ja tez podczas organizacji którejś tam Gliwickiej wiosny czy jesieni zorganizowałem koncert Leszka Windera z Krzakiem i Kyksem .

Tylko dziś brak jakoś tych którzy chcieliby przejąć pałeczkę i zrobić cos od siebie nie bacząć na kasę .

 

1 miejsce w tej kategorii w starciu z Marcelem, sorry ale wielu nie będzie miało szans, to jak wygrać z autem robionym przez Nakamichi, do tego pod jego dyktando skrojonymi głośnikami, wzmacniaczami - nadmienię seryjnymi, więc nie musi startować wyżej w profi.

Objaśnij to trochę , bo ludziska czytając 1 do 1  mogą pomyśleć ze fabryki CA gotowe realizować moje prywatne zamówienia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć czytam tą dyskusję odnośnie tendencyjności sędziów AYA i jako komentarz pozwolę sobie przypomnieć post jednego z wieloletnich użytkowników forum (nie swój bo strach coś napisać by nie być posądzonym o tendencyjność w obronie tych tendencyjnych) :

"Byłem, widziałem, posluchalem [emoji4]

Wróciliśmy z zaproszeniami na następne zawody aya i emma, zaproszeniem na imprezę do Mr.woofa i nowymi znajomymi

Bardzo pomocni i otwarci ludzie

Chetnie rozmawiają i opowiadają o swoich autach

 

Byli pod wrażeniem gry wysokotonowki gazownika

Woofa powiedział, ze w tym sezonie nie słyszał jeszcze tak dobrze grającego tweetera

 

U Artura wrażenie zrobiła gra średniego tonu

Artur miał tez problem ze zle dobranym bezpiecznikiem (nowa tabelka na ten sezon)

Pomogli bez problemu zdobyć nowy mniejszy i pozwolili wymienić

Dzieki czemu Artur zajął 1 miejsce a nie 4te"

 

I z tego co wiem , za każdym razem są podobne wrażenia i jeśli dane auto grało to ugrało a jeśli nie to płynęło w końcu to zawody czyli poddanie instalacji jakiejś weryfikacji między wyobrażeniem właściciela jak gra a realiami jaki jest stan rzeczywisty.

Więc napisanie , że sędzia uciekał po garażach bo źle coś ocenił wydaje mi się trochę średnie .

 

Ja pozytywnie oceniam ta organizację i z pewnością ostatnia rzecz jaka można napisać to , że działają jakieś układy , tendencyjność itp stek bzdur. Jeśli auto gra to wygrywa lub zajmuje przyzwoite miejsce a jak pojedzie nielot to jest jak jest ... z pingwina orła nie zrobisz i w powietrze się nie wzbije od tego , że głośno krzyczy i macha skrzydełkami.

 

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Tego rodzaju przypadki znane są tez z naszego podwórka .

Bodaj po finałach krajowych Arek Pruszczyński zorganizował kameralny koncert Marii Jopek z zespołem , a jej utwór został

zamieszczony na płycie do oceny dźwieku Emma .

Ja tez podczas organizacji którejś tam Gliwickiej wiosny czy jesieni zorganizowałem koncert Leszka Windera z Krzakiem i Kyksem .

Tylko dziś brak jakoś tych którzy chcieliby przejąć pałeczkę i zrobić cos od siebie nie bacząć na kasę .

 

dobrze że jeszcze ktoś to pamięta....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby to zakończyć bo nie ma  sensu - ja nie mam do nikogo pretensji - sędziego, atmosfery, oceny. Auto gra zupełnie inaczej niż na ostatnich zawodach (wedle mojego ucha lepiej , nie tylko mojego) Bas ma zwiewność, punktualność i wybrzmiewa od najniższych głośności - tego w tym aucie nigdy nie było !!! Co do reszty to nie po to robiłem na nowo zwrotnicę żeby ją zrobić, a poprawić tamtą która była dla mnie też wniosła poprawę ...

 

Jednak auto zdobyło tyle samo punktów - oki Nie miałem z tym problemów - po głębszej analizie widocznie z poziomami poszczególnych głośników jest problem i tym trzeba się zająć !!! 

 

Najbardziej mnie dotknęło że sędzia nie potrafił wytłumaczyć oceny !!! Przerobiłem to na swoje w głowie i "jak mogę zmienić koło nie mogąc tego komuś wytłumaczyć" - to niestety było dla mnie wielkim problemem. Nie wiem dlaczego takie oceny i co dalej robić, aby pójść do przodu z systemem  - nie wiem JA

Wiem że język jest barierą, ale był tłumacz i dokładnie mógł odwzorować przekaz sędziego ...

 

Naprawdę w duchu liczyłem że trafię właśnie na tą młodą kobietę z ostatniej oceny - słuchała przed zmianami i dokładnie wypunktowałaby zmiany jakie zostały zrobione. Nic lepszego nie mogłoby mnie spotkać.

Ktoś tu już chyba zrozumiał że mi ni chodzi o miejsca, puchary, ale rozwój swojego zmysłu ... Po co - nie wiem, ale tak działam całe życie że jak coś sobie postanowię to będę działał do momentu aż osiągnę cel ... 

 

... i nie ma co już pisać na ten temat, skoro są takie noty tzn że jest źle - może nie słychać pedałów fortepianu, albo tupania któregoś z artystów - to znaczy że jest źle. Nie wiem jakie są dokładnie kryteria oceny, ale jak mam słuchać każdego utworu po set razy żeby to usłyszeć tak też zrobię. Zaciekawiłęm się tym na tyle że sprawia mi teraz frajdę słuchanie nie budowanie :wink2:

 

Choć chodzi mi po głowie poprawić komory i ich elastyczność miejscami. Mimo wzmocnień są miejsca w których czuć jej uginanie. Niestety mata szklana i żywica (trzy warstwy  )nie wniesie poprawy - muszę spróbować innych materiałów, ale to na spokojnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest wiele pytań mniej odpowiedzi - wniosek jeden. Nie jest to czego oczekują i właśnie szkoda że trzeba tego szukać poniekąd w ciemno ... W moim przypadku, ale nie chcę iść na łatwiznę ...

 

Dziękuje za wszystkie wypowiedzi, rękawic na kołek nie powieszę :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobre podejście , ja jeśli mogę coś po koleżeńsku doradzić to ustalić już na dobre setup przez zimę tzn. nie zmieniać już nic w wybranym sprzęcie, bo to raczej kończy się problemami w czasie sezonu.

Skupić się już tylko na dograniu tego co jest i wyciągnięciu jak najwięcej małymi krokami i korektami ustawień pod ewentualne uwagi od sędziego podczas eliminacji i przyniesie to efekt.

Weź pod uwagę to , że sezon zbliża się mu końcowi a są tam ludzie , którzy jeżdżą na każde eliminacje a nie wyrywkowo i z pewnością słuchają co się do nich mówi , pracują nad poprawkami więc odnoszenie się do wyników z początku sezonu audio jest bezcelowe.

 

Poza tym musisz na dobre zdecydować co chcesz czy auto skrojone pod siebie tzn aby grało Twoim zdaniem najlepiej czy jednak masz fun ze współzawodnictwa i w tym kierunku chcesz rozwijać system bo prywatne preferencje mają się dość często nijak to tego jak wedle kryteriów powinien grać system zawodniczy.

 

Cokolwiek nie postanowisz trzymam kciuki za rozwój . :-)

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Ps. I jeszcze jedno , dlaczego prywatnie nie zaprosiles tej młodej sędzi skoro pasuje Ci jej sposób przekazania co jest ok a co do poprawienia ?

Raczej dobrego kwadransu odsłuchu nikt nie odmówi i byś miał opinię sędziego który wcześniej słuchał auto.

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fan mam z tego że coś się dzieję i się rozwijam, poniekąd buduję w sobie coś nowego, co kiedyś w życiu może się przyda ... :rotfl:

 

Już wiem że zmian w sprzęcie nie robi się podczas trwającego sezonu, który stricte się zaczyna. Jednak stary setup miał problemy z estetyka, wykonaniem, jakością  i mi się znudził. Z drugiej strony poziom instalacji jaki zawodnicy ukazują zmusił mnie do działania.  Trafiło się co się trafiło i jest w aucie zamontowane i takie juz zostanie. Tylko zmiana źródła i procesora. Procek alpiny jest tylko po to żeby przenieść cięcia aktywne na pasywne, ten który będzie nie pozwoli na taka swobodę  ...

 

 

Auto chcę żeby oddało koncert z filharmonii do której jakoś regularnie ostatnio zaczynam uczęszczać ...  :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Objaśnij to trochę , bo ludziska czytając 1 do 1  mogą pomyśleć ze fabryki CA gotowe realizować moje prywatne zamówienia

 

Jest konstruktorem, i teraz już  pracuje w etonie, głośniki jak i piece są jego konstrukcji a mody przez niego zastosowane weszły do seryjnej produkcji.

Stąd wygrać z jego autem to trzeba się postarać i mieć dużo szczęścia, poklepanie przez kolegów z podwórka słuchających na codzień fabryki na 6 głośnikach może czasem nie wystarczyć.

 

Podobnie miałem kilka lat temu,gdzie startowało auto audisona, 4 lata strojone przez ich sztab konstruktorów, pomiary, zmiany, pomiary, zmiany, pomiary przekonstruowane drzwi,  a mi i tak udało mi się zająć drugie miejsce i zgarnąć vice niemiec :) i to na 1 setupie, bez żadnych zmian i pozostałych niemiaszków zostawiłem za sobą, audison był pierwszy, ale.... po tym co on miał za wkład w auto to mu się należało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tbrek, startowales wtedy jako team Brax czy inna kategoria jako amator na Helixie/Braxie?

Auto sam stroiles czy byly konsultacje na rodzimym podwórku (Maniolo)?

 

 

 

Paweł,lamerkie pytanie ;  czy płyta z zawodów z Niemcowni i jakiś tutorial do płyty tak jak byłou  nas w EASC-e na ten sezon to jest gdzieś do ściagnięcia//kupienia ??

Czy sedziowei  słuchają tylko na swoich wewnetrzynch płytach?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest płyta do kupienia 10 euro. Mam też chyba obraz na serwerze. Sędziowie mają CD z wybranymi kawałkami utworów płytę własną.

 

Tberk, a gdzie w tym wszystkim ma odnaleźć się zwykły szary użytkownik . Teamy, inżyniery z każdej strony chęć złapania klienta, czy to na strojenie, czy zakup głośników. Jak nie nawiążesz znajomości popartej finansami to kiepsko będzie z systemem. Skoro jest płyta i na niej oceniany jest system, a tak naprawdę sędzie szuka czegoś o czym zwykły użytkownik nie wie :hyhy:

 

Jednak fajnie że można podyskutować przy piwku bez przepychanek. Nawet jestem rad że ta galeria idzie w takim kierunku i zwykły człek jak ją przeczyta, zastanowi się i wyciągnie wnioski jakie ciężkie hobby sobie wynalazł :wink2: Ile to kosztuje, pracy i nerwów i jak bardzo jest rozmyte nawet więcej zakamuflowane  pojęcie "dobre granie" 

 

 

 

 


Jest konstruktorem, i teraz już pracuje w etonie, głośniki jak i piece są jego konstrukcji a mody przez niego zastosowane weszły do seryjnej produkcji.
czy przypadkiem to nie on nie zgodził sie z opinia sędziego i wezwał sztab swoich sędziów którzy ponownie ocenili jego auto ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Tbrek, startowales wtedy jako team Brax czy inna kategoria jako amator na Helixie/Braxie?

 

od 2007r startuję jako członek Brax Team, od 10 lat nic się nie zmieniło, jedyna zmiana to połknięty haczyk przez moją córkę i teraz ona pod tymi samymi barwami wystartowała, i jak widzisz lub chciałbyś w ten deseń tam ten mój start pociągnąć , na "firmowej" imprezie i na "firmowych" klockach zajęła 4 miejsce, a przecież wg pewnych już poruszonych tu sprawach powinna być pierwsza.

 

 

 


Auto sam stroiles czy byly konsultacje na rodzimym podwórku (Maniolo)?

 

W tym aspekcie też jestem wierny i Maniolo podstroił wtedy jak i teraz - powinienem mu wiadro pomyj na głowę zlać że za słabo ?

 

Niestety teraz był to pierwszy i zarazem ostatni start tego auta w kat do 3500 eur, przyszły nowe klocki i się już nie mieści w budżecie, mimo że to prosta i bez wodotrysków instalka.


 

 


Tberk, a gdzie w tym wszystkim ma odnaleźć się zwykły szary użytkownik . Teamy, inżyniery z każdej strony chęć złapania klienta, czy to na strojenie, czy zakup głośników. Jak nie nawiążesz znajomości popartej finansami to kiepsko będzie z systemem. Skoro jest płyta i na niej oceniany jest system, a tak naprawdę sędzie szuka czegoś o czym zwykły użytkownik nie wie

 

Szary użytkownik jeśli ma pojęcie co robi ma taką samą szansę ugrać cokolwiek jak i auta z wsparciem, pytanie tylko czy wie co robi, czy tylko słucha swoich popleczników, potem jedzie na zawody, bo przecież gra z tupetem a na zawodach jest zonk, że może i tupet ma, ale równowagi nie ma za grosz.

Potem zaczynają się zwykle te same tłumaczenia, system na szybko robiony, padł głośnik, nie ta memorka, a ogólnie to wszystko ustawione z góry było.


 

 


Jak nie nawiążesz znajomości popartej finansami to kiepsko będzie z systemem

 

A tego to nie rozumiem, co ma piernik do wiatraka, wyrosłem już z zakupów na OLX, byle było tanio i znaczek na froncie znajomo się świecił.

Też kiedyś kupowałem używane klocki, tak startowałem, potem jednak ciągłe problemy, jak i inna sytuacja materialna pozwoliły na zakup nowych klocków, i tak już zostało do dziś, małe Mii dostało P-six'a,  ML6P,  ML1.1 i Match 10d i jestem zadowolony, do tego stopnia że i w nowszym Phaetonie ten sam setup wyląduje, już więcej nic mi nie jest potrzebne.


 

 


Sędziowie mają CD z wybranymi kawałkami utworów płytę własną.

 

Sędziowie mają dokładnie tą samą płytę z tą samą kolejnością, tylko mają 2 utwory więcej, w tym tylko z jednego korzystają.

Dostałem takową płytę żeby się z nią zaznajomić jak padła propozycja abym na rodzime podwórko AYA ściągnął, nawet odbyło się głosowanie na ten temat, jednak wybiłem im to z głowy, u nas niestety ten rodzaj prowadzenia formacji nie przejdzie, zostałby zabity kilkoma wpisami po skończonych zawodach.

Niestety ktoś mi tą płytę sobie pożyczył i nie oddał, gdyby się przypadkowo znalazła (ma sygnowany numer 025 na froncie) prosiłbym o zwrot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...