Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

 1. Past hour
 2. Ponownie razem z Fast Vag Mielec zapraszamy Państwa na imprezę motoryzacyjną, która odbędzie się 21 Lipca 2024 na Mieleckim lotnisku. ZAPRASZAMY WSZYTSKICH, którzy chcieliby zaprezentować swoje auto i instalację SQ. Przyjmujemy zgłoszenia do 18 Lipca. W zgłoszeniu auta prosimy o podanie numeru rejestracyjnego samochodu, zdjęcie samochodu, markę, który będzie uczestniczył w imprezie, tak by zawczasu zadbać o dobre warunki dla uczestników. Wjazd na imprezę do godziny 8:30. Kierowca w aucie wjazd bezpłatny. Z naszej strony przygotujemy na tą okazję kilka aut, w których będzie można obejrzeć a przede wszystkim posłuchać systemów audio zrealizowanych przy naszym udziale. Będziemy prezentować kolejne nasze rozwiązania niestandardowe, przeznaczone dla systemów SQ w torze cyfrowym oraz analogowym. Nie zabraknie też nowości rynkowych z grupy HiFi oraz High End Car Audio. Link do wydarzenia : https://www.facebook.com/reel/460418576915052
 3. Today
 4. Witam, jako że jestem całkiem zielona a widzę, ze są tutaj osoby ze sporą wiedzą chciałabym zapytać o pomoc w wymianie nagłośnienia w golfie 2 rocznik 88.Jakie głośniki polecacie? Co zamontować żeby nie było fuszerki i nie tylko „do słuchania radia” jak to zgrać żeby było dobrze? Budżet to w sumie nie jest ograniczony nie do końca wiem ile może to kosztować, bardziej pokierowałabym się rozsądnym sprzętem bez super bajeru. Niech gra zadowalająco dla przeciętnego użytkownika. Radio które posiadam to Continental TR7411U-OR 1-DIN. Będę wdzięczna za porady. Montaż nie jest w moim zakresie ale chciałabym wiedzieć jaki sprzęt będzie odpowiedni.
 5. Stary temat, ale... Używając skosu, nie mieliście problemów z zamontowaniem insertów podwójnie gwintowanych, do których możnaby przykręcić głośnik normalnymi śrubkami np. M4? Poza tym, powierzchnia czołowa takiego dystansu będzie już elipsoidalna. To nie generuje dodatkowych problemów z uszczelnieniem głośnika? (skos niby nie taki duży...) Co gdyby na koniec do tego skosu przykleić pierścień z MDF 12mm? To by mogło posłużyć jako "przejściówka" z elipsy z powrotem na okrąg i ułatwić montaż tych insertów, bez ryzyka zbytniego zbliżenia się do krawędzi.
 6. jakim klejem mocować tweetery do plastiku? boje sie ze klej na gorąco w upały puści i sie odklei ,ktos przerabiał temat?
 7. Na 800 zł połowa cena nowych są w idealnym stanie
 8. Genesis Q100X 4 kanały clasy A a na wf DM200 inaczej 2szt DA100 namid/tw na wf Dm200 i masz jakościowe granie
 9. Genesisi four channel plus genesis dual mono.
 10. Yesterday
 11. Wyjechałem na chwile... temat ożył niespodziewanie 🙄
 12. Na sprzedaż 2 wzmacniacze helix C Four super stan z pudełkami w komplecie. Zasilaly zestaw 3 drozny. Więcej zdjęć i info na priv na telefon 6000 zł beż nego
 13. Zrób pomiary to będziesz wiedział jakie częstotliwości dominują. Jeśl dźwięk ci wcześniej odpowiadał to nie szukaj dziury w całym.
 14. Prawdę mówiąc najlepiej jest jak ustawię na 50 Hz, bo jeśli gra te najniższe częstotliwości to zaczyna mocno dominować i źle to brzmi, oczywiście wiele zależy od tego jak jest utwór zbudowany. Nie wiem może za mało jest wysokiego tonu albo midy grają bardzo słabo basem i nie ma tej równowagi w głośności ? Mam wprowadzone ustawienie fazowe i czasowe dla subwoofera i praktycznie nie słychać go, aby zaciągał gdzieś z tyłu z bagażnika.
 15. Witam Kupię 6 kanałów bądź 2+4 kanały lub 3 piece 2 kanałowe, będą zasilać 3 drogi, więc ogromnej mocy nie trzeba. Tylko AB
 16. Nadal aktualne,mp 7.28,gz gzpt28,pochodne ss 2904 tec,proa,xetec,dd audio i inne podobne nie duże tw tego typu do 2way,budżet no limit,cena na zasadach fair play,czyli wilk syty i owca cała😂nie dajmy się zwaroiwać😁
 17. Last week
 18. Nie jeździć na urlop , zająć się lekturą forum 😀
 19. Mam fajnego USA amps Merlin 22 , kozak wzmacniacz na suba ale dla mnie za duży aby wykorzystać cena 800zł
 20. Dziś miałem powrót z urlopu i działo się podobnie. Po około 2 i pół godzinach słuchania pojawił się szumiący przydźwięk przy wokalu przechodzący z czasem na delikatne charczenie. Po ponad 3 godzinach jazdy zrobiłem przerwę 45 minut i później był spokój na jakieś półtorej godziny. Później 20 minut przerwy i w zasadzie do końca już nie charczało. Po wyciągnięciu bagaży zajżałem do wzmacniacza i był gorący. Dało się go dotknąć ale był zbyt gorący by dłużej na nim trzymać rękę. Od wzmacniacza nagrzała się nawet wykładzina podłogi więc pewnie po załadowaniu walizek musiała się mocno ugiąć i może nawet dotykała na wybojach wzmacniacza. Chyba będę musiał zrobić podniesioną podłogę z płyt plus jakąś wentylację.
 21. Dawno nie widziałem używanych 5.16, ile trzeba szykować dzisiaj na mk2 używane i nowe?
 22. Dzięki bardzo pomogłeś pozdrawiam idę po inny miernik pozdrawiam bardzo serdecznie
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...