Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

 1. Today
 2. Kupiłem taka jaka Chińczyk mi doradzil.
 3. Yesterday
 4. W tych drzwiach z kopnięciem nie powinno być problemu (przy odpowiednim wytłumieniu i zamknięciu otworów technologicznych). Gorzej jest z zejściem woofera (dołem) co może stworzyć niejakie trudności ze sklejeniem z SW.
 5. Może najpierw to trzeba sprawdzić czy przypadkiem bezpiecznik przy akumulatorze jest ok...
 6. Cześć, jestem posiadaczem radia Pionieer SPH-DA360DAB, ogólnie mam problem z tym, że podczas podgłaśniania muzyki do 30 lub gdy auto zostanie przymulone na obrotach wyłącza się Apple Car Play i pojawia się komunikat „please attach the Gps antenna in order to use apple carplay over wireless”, podczas gdy antena GPS jest cały czas podłączona. Ktoś wie może gdzie leży przyczyna, radio było już u fachowca który zajmuje się Car Audio, lecz niestety nie potrafił rozwiązać problemu. Może ktoś z Was wie jak rozwiązać problem lub spotkał się z podobnym problemem
 7. lufa, trzeba rozebrać piec i zdiagnozować co dokładnie ucierpiało. Nie ma co wróżyć z fusów
 8. Witam serdecznie Jako ze jestem świeży tym temacie wole zapytać bo nie mam pojęcia na ten temat, otóż cały "tuba" i wzmacniacz działały bez zarzutu, pewnego razu po zmianie ustawień na wzmacniaczu, podczas powrotu do domu, wzmacniacz się wyłączył, co doprowadziło oczywiście do wyłączenia tuby, przed tym incydentem, na wzmacniaczu swiecila sie dioda power, teraz już nie. Pytam czy warto wymienić bezpiecznik od wzmacniacza i sprawdzić, czy to już jakaś grubsza naprawa obydwu urządzeń. Pozdrawiam
 9. Jeśli kupiłeś złą przejściówkę to trudno, musisz kupić nową. Po opisie i fotce przejściówki ciężko wyciągnąć jakieś wnioski. Jak porównasz sobie kable w kostkach fabrycznej i od przejściówki to powinieneś widzieć brakujące kable.
 10. Witam. Kupiłem radio android do Hyundaia ix35. Dokupiłem przejściówkę z canbusem żeby kierownica działała i działa, ale nie ma dźwięku, mam oryginalny wzmacniacz i muszę sygnał ze wzmacniacza dociągnąć do tej przejściówki żeby działało. Czy do rze myśle ? Jeśli tak to jak to zrobić? Teoretycznie wiem gdzie spdif + i - i ground. Na zdjeciu schemat chińskiej wtyczki ( chyba taką powinienem mieć, tylko cena 200 zł i nie chce kupować następnej. Nie mam pewności czy będzie działać ).
 11. Kupione na forum, dzięki za oferty można zamknąć
 12. Dzięki za oferty. Padło na Audio Art 200.2XE 🙂
 13. Mtx 2300x , ciut mocniejszy ale to chyba dobrze?😁 Ma osobne gainy dla każdego kanału
 14. Last week
 15. To jasne, tylko pytanie brzmi czy na poziomie wystarczającym? Mam obecnie b&w w drzwiach połączone do RF 400a4 wraz z tweeterami tytanowymi od vify. Gra to nieźle ale czy da się lepiej? Na podłączenie czeka Arc Audio 4150 xxk po całym( słownie CAŁYM) recupie. Zobaczę co po tym wyjdzie. Może ktoś ma doświadczenie w tym przypadku. BMW F10/11 to dość popularny model.
 16. Witam, sprzedam zwrotnice, jestem pewien, że są firmy Dego, jaki model tego już nie wiem. Pokrywek nie mam, są to pozostałości po rozkradzionym sprzęcie. zwrotnice cena -150zł przewód sygnałowy Audison multichannel 5m - 50zł
 17. Cześć, mam pytanie. Kupiłem głośniki Hertz 165.3 w zestawie z tweterami i zwrotnicami. Czy mogę podłączyć zwrotnicę do kabla od głośnika i od tego pociągnąć tweter i głośnik. Chce to podłączyć narazie do orginalnego radia. Subaru legacy 4 jeśli ma to znaczenie.
 18. Okazało się że te dynaudio trzeszczały bo aku zasłabł i wypompowałem go prawie do zera. I teraz kwestia czy warto xmieniać te dynaudio na Morela. Konstrukcja podobna ale nie mam specyfikacji dynaudio żeby porównać na papierze jakie tu i tam są różnice.
 19. daj info na priv .. co i jak i jaka cena
 20. Tylko alu wchodzą w grę? Posiadam nanoceramiczne jak byś był zainteresowany
 21. Również posiadam woofery German Maestro z najwyższej serii.Moc 90 rms
 22. Tak, w szeregu mają 8 Ohm. Podłącz na razie tylko dwa głośniki i sprawdź jak to będzie się zachowywać.
 23. Mam same woofery phase cfs
 24. Dobra inaczej, skąd Dobra już wyczytałem że irlandia. Nie masz kogoś kto to sprawdzi.
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...