Jump to content

nakamichi

Użytkownik
 • Posts

  4,975
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

Informacje o profilu

 • Lokalizacja
  południe

Recent Profile Visitors

4,010 profile views
 1. nakamichi

  Helix Dsp.3s

  Helix DSP Pro , używany , stan wzorcowy , 2kzł
 2. Kupie RUXa jak wyżej w dobrym/ bardzo dobrym stanie wraz z kabelkiem połączeniowym . Oferty poproszę na PW
 3. Ja mam jeszcze wyświetlacze , potencjometry , fronty , lasery , zasilacze . Problem w tym ,ze dziś nikt nawet chyba nie myśli o powrocie do produkcji sprzętów podobnej klasy i klasycznym wyglądzie , nie istnieje realna alternatywa .
 4. Jak ktoś chce zaplacić faktyczna obecna wartość to mam , z kartonem . Ale nie będzie to okazyjny zakup . Za rok bedzie 20 tys
 5. Wytrwałości i cierpliwości do Nas 😀
 6. Chcesz tym grać ( z tasmy ) czy sterować ?
 7. Nikt niczego nie neguje , ale wskazuje właściwe miejsce dla "odbioru" prądu , a nie wpływa na jego wartość . Zwiększenie przekroju ma sens , bo zwiększamy całkowity pobór prądu . Każdy indywidualny pobór prądu o ustalonym kierunku powoduje spadek/powiększenie spadku napięcia w danym fragmencie obwodu .
 8. Punktem odniesienia wszelkich obwodów elektrycznych w samochodzie jest masa / buda , a nie klema. fabrycznie żaden obwód audio nie jest odniesiony do klemy.
 9. Raczej iśc w stronę kabla do sterownika , czy gdzieś nie jest zaciśnięty / przetarty pod wkrętem czy blachą .
 10. Jak jeszcze jesteś skłonny w to zainwestować , to poprzyj tą chęć zakupem miernika uniwersalnego . W obecnych warunkach szklana kula jest non stop zaparowana i trzeba powrócić do tradycyjnych metod diagnostyki.
 11. 1 Zła instalacja 2 Uszkodzenie To czego ewidentnie tu brakuje to opis zaistniałej sytuacji . Czy to kiedykolwiek działało poprawnie , kiedy i na skutek czego się zmieniło . Złap za klawiaturę i piękną polszczyzną opisz Nam problem . Pisz o wszelkich okolicznościach jakie zdają się istotne , jak tez o tych których związek z zaistniała sytuacją wydaje się luźny , ale rzuca świtało i pozwoli na odnalezienie właściwej ścieżki do rozwiązania twojego problemu .
 12. PS bardzo fajne auto , miałem takie w robocie , w doskonałym stanie z silnikiem 3,0 Busso
 13. Posiadam org radyjko Clariona o bardzo zblizonym wygladzie , moim zdaniem można go uzyc zamiennie w 100% a jedynie TY bedziesz wiedzial ze nie jest tak założone fabrycznie . Radyjko jest fabrycznie nowe , ma około 30 lat i jak się spodziewasz nie po to czekało 30 lat aby było najtańsza opcją na rynku . Posiada sterowanie zmieniarka Clariona i ma samodzielne wyjścia głośnikowe na 4 ch plus wyjścia RCA , gdybyś chciał uźyc dodatkowego wzmacniacza . "Potencjometr" jest zadajnikiem /enkoderem zatem regulacja poziomu nawet w tak wiekowym radyjku jest precyzyjna i bezproblemowa . Dwa kolory podświetlenia i pamięć ustawień niezależnia od zasilania w aucie . Opcjonalnie zagar na wyświetlaczu .
×
×
 • Create New...