Jump to content

nakamichi

Użytkownik
 • Posts

  5,161
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

Informacje o profilu

 • Lokalizacja
  południe

Recent Profile Visitors

5,833 profile views
 1. Rezystancja głosnika jest paramertem statycznym . Nas interesuje dynamiczny aspekt i praca z prądem zmiennym (przemiennym ) . Możesz spać spokojnie i poszukiwać rzeczywistych przeszkód w drodze do zbudowania poprawnego systemu audio
 2. Fotki udostępnione dzięki uprzejmości użytkownika UFIK . Jak ktoś posiada własne to proszę wstawiać .
 3. Napisz mi na PW skąd jesteś , może uda się spotkać szybciej niż za rok.
 4. Nie ma żadnych opłat , tak dla uczestników jak dla odwiedzających, obojętnie komu kibicują ;-)) Zapraszam
 5. Do spotkania pozostało 10 dni , powoli zamykam listę zgłoszeń . Zgłoszenie jest ważne jedynie po otrzymaniu potwierdzenia zwrotnego . Jeżeli ktoś go nie otrzymał , to proszę o ponowny kontakt . W piątek wieczorem zamykam listę zgłoszeń . Jest możliwość skorzystania z Hotelu , w ścisłym centrum miasta ( 50 metrów od rynku ) . Na Hasło " Gliwicka Wiosna będzie przyznany rabat . Niestety w tym roku możemy rezerwować miejsca jedynie z piątku na sobotę , noclegi z soboty na niedzielę są już wykupione w 100% . https://hotelroyal.com.pl/
 6. Bo w realu liczba typów mikrofonów pomiarowych przekracza 1 .
 7. Witam , spotykamy się 18 Maja dokładnie w tym samym miejscu jak w ubiegłym roku w Pilchowicach , kilka kilometrów od Gliwic. Dokładny adres jest na plakacie. Dojazd jest bardzo prosty, zostanie też dołączona mapa. Nie ma sensu dokonywanie znaczących zmian , jeśli coś się sprawdziło w praktyce Mam nadzieję, że ogólna idea naszych spotkań jest znana. Jest ono otwarte dla wszystkich sympatyków Car Audio, ale nie zamykamy się jedynie na reprezentantów jakościowego grania. Pozostawiamy otwartym uczestnictwo pojazdów których priorytetem jest natężenie dźwięku. Jednak aby nie przeszkadzać sobie nawzajem, trzeba ustanowić model dla takiej koegzystencji. Proponuję pierwsze 45 minut z każdej godziny pozostawić jako czas do SQ, a każdy ostatni kwadrans z godziny dla pokazów/ prezentacji samochodów z wyższym ciśnieniem. Osoby chcące zaprezentować swoje pojazdy proszone są o dokonanie zgłoszenia na adres: gliwickawiosna1@o2.pl. Pojazdy bez potwierdzonego zgłoszenia nie będą miały możliwości wjazdu na teren spotkania. Jest to spotkanie sympatyków, ludzi cieszących się swoją pasją, otwarte dla wszystkich. Wszelkie podziały, czy konflikty prosimy pozostawić w domu, miejscówka nie jest z gumy i nie ma tam na nie miejsca! :⁠-⁠) Proszę być cierpliwym , pierwsze potwierdzenia ukażą się za kilka dni ( długi weekend ) . Ponieważ nie znamy liczby chętnych , pojazdy które nie dokonają rejestracji będą mogły wjechać dopiero gdy pozostanie wolne miejsce . Zapraszam do składania zgłoszeń . Proszę też o zgłaszanie woli skorzystania z Hotelu , wzorem poprzednich lat postaram się o zniżkę dla uczestników . W zgłoszeniu podajemy imię , nazwisko , ew nick , markę samochodu , jego kolor i czy pojazd klasyfikujemy jako SQ czy SPL .
 8. Witam , spotykamy się 18 Maja dokładnie w tym samym miejscu jak w ubiegłym roku w Pilchowicach , kilka kilometrów od Gliwic. Dokładny adres jest na plakacie. Dojazd jest bardzo prosty, zostanie też dołączona mapa. Nie ma sensu dokonywanie znaczących zmian , jeśli coś się sprawdziło w praktyce Mam nadzieję, że ogólna idea naszych spotkań jest znana. Jest ono otwarte dla wszystkich sympatyków Car Audio, ale nie zamykamy się jedynie na reprezentantów jakościowego grania. Pozostawiamy otwartym uczestnictwo pojazdów których priorytetem jest natężenie dźwięku. Jednak aby nie przeszkadzać sobie nawzajem, trzeba ustanowić model dla takiej koegzystencji. Proponuję pierwsze 45 minut z każdej godziny pozostawić jako czas do SQ, a każdy ostatni kwadrans z godziny dla pokazów/ prezentacji samochodów z wyższym ciśnieniem. Osoby chcące zaprezentować swoje pojazdy proszone są o dokonanie zgłoszenia na adres: gliwickawiosna1@o2.pl. Pojazdy bez potwierdzonego zgłoszenia nie będą miały możliwości wjazdu na teren spotkania. Jest to spotkanie sympatyków, ludzi cieszących się swoją pasją, otwarte dla wszystkich. Wszelkie podziały, czy konflikty prosimy pozostawić w domu, miejscówka nie jest z gumy i nie ma tam na nie miejsca! :⁠-⁠) Proszę być cierpliwym , pierwsze potwierdzenia ukażą się za kilka dni ( długi weekend ) . Ponieważ nie znamy liczby chętnych , pojazdy które nie dokonają rejestracji będą mogły wjechać dopiero gdy pozostanie wolne miejsce . Zapraszam do składania zgłoszeń . Proszę też o zgłaszanie woli skorzystania z Hotelu , wzorem poprzednich lat postaram się o zniżkę dla uczestników . W zgłoszeniu podajemy imię , nazwisko , ew nick , markę samochodu , jego kolor i czy pojazd klasyfikujemy jako SQ czy SPL .
 9. https://www.kef.pl/p431,kef-blade.html Cena za 1 szt 😉
 10. Przy podziale 300 Hz i budowie punktowego źródła dźwięku . Nie wystarczy tylko "coax" 🙂
 11. Nie ma równych i równiejszych , zostaną tylko wyznaczone pory dla prezentacji , aby sobie wzajemnie nie przeszkadzać . Dzisiaj lub jutro pojawią się informacje. . Victor planował się pojawić , zatem jeśli coś nie wyskoczy w ostatniej chwili , to powinien być .
 12. Nio , chyba nie tak . Używanie std programów powoduje brak tego co stało u ich podstaw . Generator akustyczny i miejsce gdzie amplituda spada o 3 dB , to graniczna filtra .
×
×
 • Create New...