Jump to content

aeron

Użytkownik
 • Posts

  4,500
 • Joined

 • Last visited

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Ślunsk

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Do sprzedania komplet słupków 3 way do BMW 5 - e39. Orginalnie z głośnikami ETON MAS80 + scan speak illuminator, ale podpasują tez inne głośniki o podobnych wymiarach. Możliwość sprzedania ze średniotonwymi ETON MAS80 w promocyjnej cenie 1k komplet (bdb stan, bez śladów uzytkowania). Same słupki osobno 500 zł.
 2. aeron

  Średniaki 3"

  Etony MAS80?
 3. Te FW to też dobre kondensatorki. Nie to, żebym bronił kogoś - bo zakres usługi powinien byc uzgodniony i później wykonany, niemniej jednak jeżeli o użyte podzespoły to też nie są zużyte chinskie dziadostwa.
 4. Scan speak sprzedany. Proszę o zmianę tytułu tematu na: Średniaki ETON MAS80
 5. Hej do sprzedania głośniczki jak w tytule: ETON MAS80 - średniaczki, stan bdb, praktycznie idealny, cena: 690 PLN Scan Speak Illuminator D3004/60200 - Tw, technicznie bdb, wizualnie nosi ślady montażu, cena: 650 PLN Wiecej info na OLX: https://www.olx.pl/d/oferta/komplet-glosnikow-eton-mas80-membrana-hex-CID99-IDTdKnS.html https://www.olx.pl/d/oferta/glosniki-scan-speak-illuminator-d3004-602000-high-end-CID99-IDTdMsV.html W komplecie mogę zrobić ciekawą cenę
 6. Phoenix Gold ZX475 Ti?
 7. Dzięki za chęć pomocy, dogadałem sie z innym sprzedającym bo ten jakiś trudny w korespondencji.
 8. jest ktoś może z Lubinia? Potrzebowałem bym pomoc w zakupie małego elementu do auta (halogenik przeciwmgielny) - a chłop chce za wysyłkę jakies patologiczne pieniązki ...
 9. Chcesz to mam Phase audiophile w stanie idealnym z aluminiowymi pierscieniami od mastaha. Myslę, że to mocna konkurencja do w/w. W razie W odezwij sie na PW.
 10. Może być Kołatek. Dla mnie miejscówka spoko, dojazd też fajny (nawet zglebione tuning autko wjedzie). Placu pod jakieś odsłuchy też jest, na noc zamykane więc klasa. Pytanie czy cały ośrodek można reserviren? Termin myslę można zaproponować 12-14 sierpnia. Jest wtedy opcja dodatkowego jednego dnia 15stego sierpnia (dzien wolny od pracy) sobie przedłużyć wypad/ew. spokojny powrót do domu.
 11. co to znaczy powierzchnie podgumowana ? Dywanik czy np blenda z natryśnietą delikatną gumą?
 12. Któremu Michałowi? Predzej do mastaha zeby wytoczyc z ameliniona.
 13. hej, kupie jak wyżej - kubeczki montażowe do Focal TN51 - mogą być z siateczkami.
×
×
 • Create New...