Jump to content

mirek_smok

Użytkownik
 • Posts

  1,444
 • Joined

 • Last visited

About mirek_smok

 • Birthday 01/27/1972

Kontakt

 • GG
  3509695

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Koronowo

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. To się zgadza , macie zupełną rację , szybciej Ukraina przyjedzie jak forumowicze .
 2. Nie da się porównać jednemu pasuje jak "wali" basem a innemu to nie pasuję ile ludzi tyle opinii do kopliwych w pełnych drzwiach można spokojnie wrzucic wofer z tempo ultra .
 3. Te wzmacniacze są ok , nie raz to zakładałem , podłącz sobie np po wysokiej dla testu masę daj pod porządną śrubę . Ustawiając na miernik będzie sporo za dużo , głośniki nie maja 4 ohm tak na marginesie . Dopisz sobie lokalizacje do profilu , może ktoś z okolicy pomoże .
 4. Sprzedam sterownik do helixa nowy cena 460 , wiadomość PW lub 602897756
 5. mirek_smok

  Ibssso Dx220

  Jak ktoś chce się rozstać to zapraszam .
 6. Komplet średniaków Genesis absolutne , cena 2500 , jest to najlepsze wydanie w stosunku do F1 mają inny większy układ magnetyczny . Więcej fotek czy informacji można pisac 602897756
 7. Komplet szpilek F1 z siatkami i pierścieniami alu , cena 2000. , 602897756
 8. Nasze 4 auta plus jedno gościnnie , Ukraina 2 autka na resolut i rs audio , pogoda dopisała .Cisza spokój, las woda , i disco polo o 1 w nocy 😁👍 oraz poprawianie baboli w aucie 😂, teraz ten sub będzie grał na masce bez dodatkowego bas reflexu. Do następnego 👍.
 9. Święte słowa , a jest co posłuchać ja wczoraj odpadłem o 3:15 ale Radzio , Italiano i koledzy z Ukrainy siedzieli dalej .
 10. Nie żebym był uszczypliwy ale pisałeś że będziesz, a teraz że daleko , co poradzić . Następny piknik jak ktoś się zdecyduje robić to chyba zaczynamy w marcu od wpłaty a później szukamy terminu i gdzie będzie wolne miejsce . Urlop na sobotę ? Pamiętam jeszcze te czasy co się ludziom bardziej chciało ale to chyba zostanie już jako historia .Coś czułem że ta fucha to mina , Kamil słusznie odpuścił sobie , ale co niektórzy mocno namawiali .
 11. Jak by ktoś był wcześniej to mamy domki 1 , 15 i 16 . Doba hotelowa jest od 14 .
×
×
 • Create New...