Jump to content

saltech

Użytkownik
 • Posts

  982
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by saltech

 1. Poszło, [emoji6] Wysłane z mojego CPH2247 przy użyciu Tapatalka
 2. Jadę, i kajaki powtórka [emoji1787] Wysłane z mojego CPH2247 przy użyciu Tapatalka
 3. nie, nie jestem, akurat zawsze znajduję czas na spoty, zloty, pikniki. I jak sobie przypomnę to z Robertem jeździmy po Polsce a nie klepiemy w klawiaturę a z drugiej strony pojechać i pokopać w koło to faktycznie szkoda czasu. ale organizuj, zobaczymy jak się ułoży terminowo i pogodowo. spotkanie w Łęcznej raczej odpada, nie będziemy siedzieć w domu i słuchać jakiś starych magnetofonów więc coś standardowego, zadaszony olimp zostaje.
 4. u lubelaków cisza od dwóch lat, nikt nic nigdzie. nie wiem kogo chcesz odwiedzić
 5. extra filmiki nic nie oddawaj, to była zaliczka. i tak się to właśnie odbywa. jak jest manko pisz ile i płacę . zabawa mega, kajaki dwa mega, o duchu nie wspomnę ....... do następnego, aby szybko
 6. które tematy to są?????? ja zaproponuję spotkanie i posłuchanie grającego systemu u kogoś. kupowanie na podstawie manuala to jakaś bajka. i co to znaczy głębia ?
 7. tak, bardziej grubo gra, i się spóźnia
 8. zionął ogniem piekielnym i poszedł do śmietnika.
 9. hej, system grał ale przestał. pdx1.1000 dał sobie spokój więc trzeba było go zastąpić. phoenix gold na pokładzie.
 10. hej szukam takiego albo podobnego coś, małe wymiary duża moc, pamiętajcie że pod fotelem siedzi u mnie. napęd do aliante 12 cali. mój zakończył przygodę ale był od początku podejrzany pozdro
 11. hmmmm, a co sie stanie jak podłaczysz pod czerwony?
 12. o kurcze, juz stary jestem??? czy za mało tu zaglądam?
 13. a ja dodam że nie ten dział, admin proszę o przeniesienie do innego działu. ps, niech autor się nie obraża na mnie ale jak ja tak napisałem 6 lat temu podobnie tutaj to mi usunęli temata:) ogólnie kibicuje , rób walcz dawaj fotki, a jak będzie co pokazać to jest temat na ten dział.
 14. Skąd jesteś. Zapraszam do mnie Lublin . Mam Vectre c jeszcze, bo sprzedaje, to jak gra seria wprawia mnie w osłupienie. Postanowiłem rozebrać drzwi w nadziei że Niemiec zrobił drzwi i wstawił fajnie dołem grający woofer. I co? I nic, oryginał, szok. Zapraszam póki jest.
×
×
 • Create New...