Skocz do zawartości

Mercedes W140/W220 & Sony XES


BULII
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jak sprytnie to ogarniesz to 10 może grać w światło otworów w półce. Z drugiej strony ustawiając je żeby grały w przegrodę od strony bagażnika też nie powinno być problemu. Będzie to niosło pewne kłopoty, ale trzeba spróbować i nie poddawać się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

W sumie tysięczny post w swojej galerii postanowiłem że wykorzystam. I to prawie w rok od ostatniego  :wink2:  O temacie pamiętam jednak inne prace mnie obecnie zajmują ...

 

Od nowego lakieru zaczynając

67a54da5c20e5ed6med.jpg

 

396b9c2e70723cc3med.jpg

 

przez remont skrzyni

 

121a7d5ad7433367med.jpg

 

e180a3d60a9b2d32med.jpg

 

do kompleksowej odnowy powłoki podwozia i usunięciu zbędnej korozji

 

fb200f6ec82db72amed.jpg

 

9416cb0defe90c22med.jpg

 

2c48b61725fcc3e0med.jpg

 

Sprzęt też kompleksowo przeszedł odnowę i czeka już tylko na wnętrze po renowacji i koniec prac przy konserwacji ...

Ciekawi też mnie zdanie osób które słuchały auta w wersji na brudno... Czy kierunek ze średniakami się nadaje, czy nie ???

 

i w sumie przypomnę się, że ciągle poszukuję jednej sztuki xes s-12. Może wpadła komuś w rękę i zapomniał, a nie wie co z nią zrobić :wink2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Panowie co do czerwonej to na piknik nie uda mi się nią chyba przyjechać. Auto ciągle wisi na słupach i każda część przechodzi odnowę lub jest wymieniana. Dokładam też wyposażenie, więc roboty mi nie brakuje. Całe tylne zawieszenie też leży w piachu i już zaczynam mieć sny że samo się poskłada  :wsciekly:

 

f2b30e032e3f63a4med.jpg

 

24778959b86aadd0med.jpg

 

e4af97f0dd4c2d9fmed.jpg

 

929e860fbe414396med.jpg

 

26cb0d64ee0ee922med.jpg

 

d3f44277455054a8med.jpg

 

bfe9be47b97f1665med.jpg

 

39367536b82b1241med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przejrzałem temat i zastanawiam się co bardziej kręci Twoją osobę... car audio ruszające nogawkami... czy blask na masce gwiazdy bez której nie ma jazdy :wink:

chciałbym na żywo obejrzeć i posłuchać wielkie gratulacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.

 

W sumie to ostatnio go troszkę olałem. Zrobiło się ciepło to ogarniam dom bo zostały podbitki, malowanie i takie tam .... Jednak dzisiaj już się nastawiłem psychicznie że do nocy ciemnej kończę z autem tematy które czekają.  Części które mam po malowaniu instaluję, muszę zrobić kilka nowych wiązek i rozkręci resztę co by do piachu wsadzić, a już  z czasem robi się ciężko bo tapicer ogarnął fotele i tapicerki. Obliczyłem plus minus że 50 roboczo godzin jeszcze auto potrzebuje żeby dojść do etapu montażu sprzętu na gotowo

 

Z drugiej strony srebrna o sobie przypomniała i po zmianie wooferów zabiera mi nocki na słuchanie od nowa wszystkich swoich zasobów muzycznych. Zmiana jaka zaistniała daje tyle radości że żal z niej wysiadać. Nawet mastek miał ukręcić nowe mocowania wooferów, ale szkoda mi rozstawać się z głośnikiem na czas jego pracy ...

 

p.s. Dostałbym kopniaka od forum to w dwa dni auto stanęłoby na koła :wink::rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.

 

W sumie to ostatnio go troszkę olałem. Zrobiło się ciepło to ogarniam dom bo zostały podbitki, malowanie i takie tam .... Jednak dzisiaj już się nastawiłem psychicznie że do nocy ciemnej kończę z autem tematy które czekają.  Części które mam po malowaniu instaluję, muszę zrobić kilka nowych wiązek i rozkręci resztę co by do piachu wsadzić, a już  z czasem robi się ciężko bo tapicer ogarnął fotele i tapicerki. Obliczyłem plus minus że 50 roboczo godzin jeszcze auto potrzebuje żeby dojść do etapu montażu sprzętu na gotowo

 

Z drugiej strony srebrna o sobie przypomniała i po zmianie wooferów zabiera mi nocki na słuchanie od nowa wszystkich swoich zasobów muzycznych. Zmiana jaka zaistniała daje tyle radości że żal z niej wysiadać. Nawet mastek miał ukręcić nowe mocowania wooferów, ale szkoda mi rozstawać się z głośnikiem na czas jego pracy ...

 

p.s. Dostałbym kopniaka od forum to w dwa dni auto stanęłoby na koła :wink::rotfl:

Masz co robić panie ale z takimi wozami to inwestycja za kilka lat podwoi albo nawet potroii swoją wartość 

Drugą strona czy nie lepiej bylo sprowadzic takiego za dalekiej wody z smiesznym przebiegiem ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W weekend wróciłem z Japonii ... Z drugiej strony, czy auto ze śmiesznym przebiegiem, czy nie, starości się nie oprze, a czas zabija podobnie jak korozja ... 

 

Tak naprawdę to z chłopca nigdy się nie wyrasta tylko zabawki drożeją - a te auta są dla mnie takim większym lego technic :wink2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W weekend wróciłem z Japonii ... Z drugiej strony, czy auto ze śmiesznym przebiegiem, czy nie, starości się nie oprze, a czas zabija podobnie jak korozja ... 

 

Tak naprawdę to z chłopca nigdy się nie wyrasta tylko zabawki drożeją - a te auta są dla mnie takim większym lego technic :wink2:

Lubię to :) 

Przy czym jak dobrze zadbasz to napewno nie stracisz tylko zyskasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Panowie zapytam u siebie w galerii bo dwie sprawy mnie ostatnio ciekawią :wink2: (zaraz pewnie dostanę joby żem leń )

 

Czy baby ma opcję suba w stereo ??? Szperam w menu i nie widzę takiej opcji

 

Czy jak dołożę 2 aku za kondensatorem zabezpieczy to przed wzajemnym rozładowywaniem się aku ze względu na różnice  ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...