Skocz do zawartości

Mercedes W140/W220 & Sony XES


BULII
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To ja też inaczej: Wskaż proszę auto do którego mógłbym wsiąść, posłuchać i ocenić granie zestawu trójdrożnego ze średniakiem w drzwiach. Ja do pory jeszcze takiego nie spotkałem a bez wątpienia chciałbym takie auto usłyszeć :)

 

 

Poszukaj sobie sam .

Ja dla przykładu zjechałem kawałek świata , aby poddac swoja pracę ocenie, a przy okazji poznać arsenał środków jakimi dysponują konstruktorzy konkretnych systemów audio , a i tak kilka z tych które zbudowałem nie miało odniesienia / nie było podobne / do żadnego z nich .

Mistrzostwa Europy St Petersburg ( około 200 pojazdów ) , Mistrzostwa Europy Budapeszt ( około 200 pojazdów ) , Mistrzostwa Europy w Atenach ( Grecja ) podobna ilość  , mistrzostwa Europy Herning Denmark, Mistrzostwa Europy Wels Austria ( tez sporo ) , Mistrzostwa Europy Katowice , kilka innych wypadów za granicę,  imprez krajowych nie zliczę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ten co nie widział wypomina temu co nie słyszał, a oboje nie słyszeli... Niech ktoś te ot wyczyści bo czuję że zmarnowałem 8 minut życia na czytanie tych bredni. Wiedzy żadnej.

 

Niech Buli robi jak chce. Coś wystroic da się zawsze... Najwyżej przy strojeniu wyjdzie co trzeba poprawić. Nie ma co dzielic skóry na niedźwiedziu... Niekonwencjonalne systemy są także potrzebne.

 

Sinoff jeżeli słuchałes aut z systemem 3 droznym ze średniakiem w drzwiach i grało do du...y - to trza się zastanowić, czy na pewno stroiciel podolal i jakie mogły być przyczyny niepowodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj sobie sam .

 

Już szukałem i niestety nie znalazłem  żadnego auta ze średniakiem w drzwiach i jednocześnie grająceego więc tylko podsycasz i uzasadniasz mój sceptycyzm takimi propozycjami :)

 

Ten co nie widział wypomina temu co nie słyszał, a oboje nie słyszeli...

 

No widzisz jak podsumowałeś zgrabnie :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już szukałem i niestety nie znalazłem żadnego auta ze średniakiem w drzwiach i jednocześnie grająceego więc tylko podsycasz i uzasadniasz mój sceptycyzm takimi propozycjami :)

 

 

No widzisz jak podsumowałeś zgrabnie :hyhy:

De facto każde auto z 2wayem - z wysoko cietym wf możesz traktować jako ze średniakiem w drzwiach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już szukałem i niestety nie znalazłem żadnego auta ze średniakiem w drzwiach i jednocześnie grająceego więc tylko podsycasz i uzasadniasz mój sceptycyzm takimi propozycjami :)

Napisz gdzie go szukałeś :wink2: , bo pod szafą raczej nie znajdziesz :wink2:

 

 

Ja dla przykładu zjechałem kawałek świata , aby poddac swoja pracę ocenie, a przy okazji poznać arsenał środków jakimi dysponują konstruktorzy konkretnych systemów audio , a i tak kilka z tych które zbudowałem nie miało odniesienia / nie było podobne / do żadnego z nich .

 

Mistrzostwa Europy St Petersburg ( około 200 pojazdów ) , Mistrzostwa Europy Budapeszt ( około 200 pojazdów ) , Mistrzostwa Europy w Atenach ( Grecja ) podobna ilość , mistrzostwa Europy Herning Denmark, Mistrzostwa Europy Wels Austria ( tez sporo ) , Mistrzostwa Europy Katowice , kilka innych wypadów za granicę, imprez krajowych nie zliczę .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet i pod szafą i tam też nie znalazłem:) i dlatego pytam lepszych od siebie - między innymi Ciebie. Ale i Ty na chwilę obecną nie potrafisz (chyba?) mi wskazać takiego auta, które jest godne odsłuchu.

Skoro cytujesz sam siebie, to nie bez powodu bo zapewne te wyjazdy były dla Ciebie w owym czasie ważne. Być może właśnie na którymś z  tych wyjazdów spotkałeś auto ze średniakiem w drzwiach... ale od tamtego czasu mogło ono już na szrocie wylądować a i internet nie był taki jak obecnie. Naturalnie powstaje pytanie czy zechcesz pogrzebać w pamięci i podzielić się z nami tymi wspomnieniami?

 

 

De facto każde auto z 2wayem - z wysoko cietym wf możesz traktować jako ze średniakiem w drzwiach.

 

W takim razie 3way powinien już dość dawno temu trafić "pod strzechy" i nic prostszego jak aplikować średniaka w drzwi i cieszyć się z dobrego 3way...

Po mojemu, to pójście za Twoim tokiem rozumowania może sie okazać dość trudne a co gorsza bolesne (choćby finansowo) i pozbawione gwarancji na sukces.

.

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet i pod szafą i tam też nie znalazłem:) i dlatego pytam lepszych od siebie - między innymi Ciebie. Ale i Ty na chwilę obecną nie potrafisz (chyba?) mi wskazać takiego auta, które jest godne odsłuchu.

 

Skoro cytujesz sam siebie, to nie bez powodu bo zapewne te wyjazdy były dla Ciebie w owym czasie ważne. Być może właśnie na którymś z tych wyjazdów spotkałeś auto ze średniakiem w drzwiach... ale od tamtego czasu mogło ono już na szrocie wylądować a i internet nie był taki jak obecnie. Naturalnie powstaje pytanie czy zechcesz pogrzebać w pamięci i podzielić się z nami tymi wspomnieniami?

 

Ba nawet wskazałem coś co było obecne u nas w kraju .

Ale Ty wolisz swoje "to jakos utwierdza mnie w moim sceptycznym przekonaniu " niż merytoryczna rozmowę .

Niestety po fotkach i zliczeniu ilości użytych profili wzmacniających , dalej nie będziesz w stanie powiedzieć nic o brzmieniu.

A tak na marginesie , nawet nie znasz tego co było publikowane w krajowej prasie CA ,  gdy edycja danego tytułu często nie przekraczała 20 numerów .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale możemy sięgnąć pamięcią trochę dalej bo przecież w swoim BMW (Będziesz Miał Wydatek ) miałeś średniaki w drzwiach i jakoś też nie chciały grać. Tu jednak byś musiał swój temat do łask przywrócić a na to chyba dużej ochoty nie masz.... ale wystarczy taka malutka ochotka

 

Widzę pamięć dobra, ale na poziomie muszki owocówki... Lub dobierana pod marne argumenty.

Więc zamiast ssać nadal z palca pogadajmy o faktach, jak to jest z graniem średniaka z drzwi.

Gwoli przypomnienia moje auta są tu:

 

http://www.strefacaraudio.pl/topic/47-nasze-auta/page-12

 

Post nr 233

 

Zwróć uwagę gdzie jest średniak...

 

A teraz trochę faktów, aby złapać jakiś punkt odniesienia, jak grał Twoim zdaniem nie grający średniak z drzwi:

- Auto było poddane ocenie w roku 2012 na śp. Easce uzyskało ocenę za dźwięk 279,5 pkt

 

-Na tych samych samych zawodach ale w klasie Profi zajmując drugie miejsce auto Kabana, miało 277,5 pkt czyli 2 pkt mniej niż bmka

 

-zaś Caddy Mistrzów Europy 285,5 pkt

 

W roku 2014 Gazu zdobywając tytuł MP w amatorze czyli klasie Bmki miał 283,5 pkt za dźwięk, zaś Dziki w Profi 279 pkt.

 

Takie są fakty odnosząc granie bmw do najlepszych aut w Polsce, Mistrzów Polski i Europy.

 

Więc śmiem opierając się na faktach twierdzić, że bredzisz o niemożności zagrania poprawnie że średniaka w drzwiach.

 

Skończ ssać palec, bo komedia się robi taka dość tania, klasy B, i chyba nie warto się pogrążyć, szybciej i bardziej spektakularnie niż sam Titanic. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hola hola panowie :) - spokojnie ... - skupiliscie się tylko na jednym czynniku grania (wysokość sceny) a przecież to tylko kropla w całokształcie wydawanych dźwięków - a gdzie reszta ?

Nikt z Was nie pomyślał, że zamonotwanie takiego średniaka może mieć inne profity ? 

- większa ilość detali

- odciążenie WF z wyższych rejestrów 

- sama jakość średnicy

 

Tak poza tym, przy odpowiednim zgraniu fazowym wg. mnie nie będzie problemów z w/w kwestią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Hola hola panowie :) - spokojnie ... - skupiliscie się tylko na jednym czynniku grania (wysokość sceny) a przecież to tylko kropla w całokształcie wydawanych dźwięków - a gdzie reszta ?

 

No popatrz ,bez Ciebie chyba nie dalibyśmy rady omówić całościowo żadnego systemu , nie wspominając o jego budowie :padam:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt z Was nie pomyślał, że zamonotwanie takiego średniaka może mieć inne profity ?

- większa ilość detali

- odciążenie WF z wyższych rejestrów

- sama jakość średnicy

 

Masz rację Karol, nikt nie pomyślał, ciekawe więc jakie argumenty miałem na myśli wczoraj wieczorem, gdy spytałem o argumenty Sinoff na "nie".

Miałem w zanadrzu jednak parę na "tak", ale skoro już pobite gary, to nie pozostaje nic innego jak wrócić do roboty. :-/

A tak pięknie merytorycznie się dyskutowało. :-(

 

Tzn. Prawie merytorycznie, bo jak widać zdarza się na forum, że użytkownicy z zacnym staźem dalej są w czarnej d...

Co ciekawe nie przeszkadza im to ferować wyroków, że dane auto zagra czy nie, choć jeszcze nie wydało dźwięków na serio... To ci heca. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No popatrz ,bez Ciebie chyba nie dalibyśmy rady omówić całościowo żadnego systemu , nie wspominając o jego budowie :padam:

Panie Jozku, jakby Pan zauważył udzielam sie tylko w tematach ktore mnie interesuja :)

Po to jest forum zeby wymieniac misterna wiedze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a ja troche nie rozumiem tego pchania sie na sile w 3 drogi , uwazam ze zrobione dobrze 2way spokojnie konkuruja w kazdym aspekcie . Jesli jest problem z umiejscowieniem sredniaka itd uwazam ze dobre 2 drogi sprawdza sie rownie dobrze o ile nie lepiej ;) .

 

Jesli montowanie w nogach lub w drzwiach wooferow/ssredniako/tweeterow dawalo by same korzysci to mysle ze wiele osob u nas juz by tak jezdzilo a juz na pewno zawodnicy z pod reki naki ;) .

 

Bez absolutnie zadnej zlosliwosci Bili sam tego na bank nie ogarnie , wiec do kogo trafi i jaki bedzie final ... okaze sie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Jesli montowanie w nogach lub w drzwiach wooferow/ssredniako/tweeterow dawalo by same korzysci to mysle ze wiele osob u nas juz by tak jezdzilo a juz na pewno zawodnicy z pod reki naki ;) .
A jezdziły takie nawet dwa Focus i Peugeot 406. Ten drugi miał kopułkowe sredniaki doslownie nad WF a grało BDB i to spod ręki Mentora :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę teraz ja :wink2:

 

 

Już szukałem i niestety nie znalazłem żadnego auta ze średniakiem w drzwiach i jednocześnie grająceego więc tylko podsycasz i uzasadniasz mój sceptycyzm takimi propozycjami :)

Obiecałem że zrobię piękną relację z pracy nad drzwiami :wink:, a wyglądają tak 

post-1631-0-75042900-1427379047_thumb.jpg

 

Tapicerkę już popieściłem

post-1631-0-99143400-1427379011_thumb.jpg

 

Z ruszania głową urodził się taki plan i jak to moja córka mówi "tatusiu uważaj bo jak myszka przyjdzie to pożałujesz " i przyszła, więc nie ma to tamto :hyhy: 

post-1631-0-25937200-1427379030_thumb.jpg roboty do wiosny :wink2: 

post-1631-0-09234400-1427379066_thumb.jpgpost-1631-0-58182000-1427379083_thumb.jpgpost-1631-0-64696600-1427379134_thumb.jpg

 

Bury co byś wybrał ???

Taki zestaw,

post-1631-0-68856800-1427379098_thumb.jpg

 

czy taką bidulkę

post-1631-0-12280100-1427379112_thumb.jpg

 

Na oko chłop w szpitalu zmarł, ale wychodzi jakieś 10/11 litrów na woofer :wink:  1,1l na średniak

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę pamięć dobra, ale na poziomie muszki owocówki... Lub dobierana pod marne argumenty.

Więc zamiast ssać nadal z palca pogadajmy o faktach, jak to jest z graniem średniaka z drzwi.

Gwoli przypomnienia moje auta są tu:

 

A gdzie reszta fotek? A mnogo ich było. Na poziomie owocówki mówisz? No niech będzie ale mimo tego z głowy nie chcą mi wyjść tematy usunięte na Twoje życzenie z "waszych instalacji"

Pierwszy niby zwykły był do czasu aż Ci coś bliżej nieokreślonego do głowy strzeliło i znikł. Jakoś krótko po usunięciu pierwszego zadek Cię mocni swędział i drugi temat się pojawił gdzie obok BMW i Audi swoje miejsce znalazło ale, że za dużo krytyki było to i temat też wcięło.

A przy wykonaniu auta mocno sie udzielała firma Carado z Krakowa - dobrze pamiętam, prawda :wink:  Wszystko dobrze się toczyło do czasu aż okazało się,  ze Carado nie jest w stanie przełknąć kąska w postaci instalki w Twoim aucie a Ty z kolei nie mogłeś przełknąć faktu jak to wydymany zostałeś bez mydła.

Wtedy przyszedł czas na trzeci temat, znany też jako "Temat wstydu" :hyhy: gdzie tak długo koło d..y firmie Carado robiłeś aż się bodajże niejaki  Andrzej (właściciel Carado przypuszczam) z naszego forum zdobył się na dość obszerne wyjaśnienia. Krótko po tym wyjaśnieniu trzeci temat też się z działu ulotnił a potencjalne powody usunięcia pozostawiam dla wyobraźni czytających tego posta.

Teraz poczekajmy na to czy poprosisz o przywrócenie tych tematów bo chyba zgodzisz się ze mną, ze to będzie najlepsza weryfikacja mojej pamięci i nie pozostawi już cienia wątpliwości.

Przy ewentualnych problemach z przywróceniem dla ogółu tematów zawsze możesz się do admina zwrócić z prośbą licząc, że zadziała Twój urok osobisty :)

 

 

A teraz trochę faktów, aby złapać jakiś punkt odniesienia, jak grał Twoim zdaniem nie grający średniak z drzwi:

 

Punktem odniesienia może być również gra twojego Audi, zdaje się na STX-ach było gdzie utwory z płyty testowej dały Ci dużo punktów ale jednocześnie na innych, "zwykłych" płytach auto zaledwie próbowało grać... więc te punkty to tylko cyferki bez bezpośredniego przełożenia na to czy auto gra czy też nie.

W przypadku Twojego BMW aplikacje zestawu F1 należy potraktować jako profanację przekładającą się bezpośrednio na grę auta gdzie samo strojenie mocno przypominało klejenie wielkiej kupy z jeszcze większa kupą... a pogląd na całość montażu doskonale oddają właśnie fotki z usuniętych przez Ciebie tematów.

 

 

Ba nawet wskazałem coś co było obecne u nas w kraju .

 

Ale Ty wolisz swoje "to jakos utwierdza mnie w moim sceptycznym przekonaniu " niż merytoryczna rozmowę .

 

Niestety po fotkach i zliczeniu ilości użytych profili wzmacniających , dalej nie będziesz w stanie powiedzieć nic o brzmieniu.

 

A tak na marginesie , nawet nie znasz tego co było publikowane w krajowej prasie CA , gdy edycja danego tytułu często nie przekraczała 20 numerów .

 

 

 

I to coś jest dostępne do odsłuchu i ma układ woofer/średniak jak w drzwiach Buliiego? Zrozum nakamichi,  ja nie chcę słuchać o autach obrośniętych legendami ani o różnych mykach dotyczących montażu czy strojenia, w zupełności wystarczy mi odsłuch auta... i tak mi się coś kołacze, że kiedyś właśnie takie odsłuchy mi mocno sugerowałeś.

Czy Ty czasem nie chcesz abym nabrał przekonania, ze nie masz w tej kwestii nic do powiedzenia?

 

 

Obiecałem że zrobię piękną relację z pracy nad drzwiami :wink:, a wyglądają tak

 

Ok ale na tych fotkach za wiele nie widać jest. Wziąłeś w obroty boczki i powiedzmy że są gotowe. A mocowanie woofera na tym fabrycznym plastiku zrobisz wzmacniają go? no i jeszcze wnętrze drzwi - tam dopiero będzie zabawa :D

Rozumiem że to początek jest i na resztę jeszcze trochę będę musiał poczekać?

 

 

Auto ma swój charakter i nie chcę go burzyć. To że poprawiam audio nie muszę tworzyć fajerwerków stylistycznych i na siłę robić bo tak niby ma być . Utrzymał ten charakter tyle lat i szczerze przyznam że dla niego zastanawiam się żeby zrezygnować z jednej drogi i użyć głośników do 2-way z przodu , czyli pójść na kompromis,

Te dwie linijki nie dawały mi spokoju. Masz zamiar całe granie na zestawie XES zrobić a tu nie bardzo jest miejsce na kompromis bo to raczej mesiek będzie dodatkiem do tego zestawu a nie na odwrót.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


I to coś jest dostępne do odsłuchu i ma układ woofer/średniak jak w drzwiach Buliiego? Zrozum nakamichi, ja nie chcę słuchać o autach obrośniętych legendami ani o różnych mykach dotyczących montażu czy strojenia, w zupełności wystarczy mi odsłuch auta... i tak mi się coś kołacze, że kiedyś właśnie takie odsłuchy mi mocno sugerowałeś.

Czy Ty czasem nie chcesz abym nabrał przekonania, ze nie masz w tej kwestii nic do powiedzenia?

Chyba masz problemy ze zrozumieniem najprostszego tekstu .

Istniały samochody o podobnym do Buliiego układzie przetworników i potrafiły zagrać na wysokim poziomie .

Nie mam najmniejszej ochoty kształtować twoich wyssanych z palca błędnych teorii , jak chcesz zmienić swoje przekonania to musisz sobie nad tym popracować samodzielnie . Tylko jedna prośba , pisz o rzeczach o których masz nawet blade pojęcie , a najlepiej o systemach które wykonałeś samodzielnie, zestroiłeś i na tej podstawie buduj prezentowane teorie :wink2: .

Auta które zbudowałem były w swoim czasie poddane ocenie i moim zdaniem stosowane rozwiązania potwierdziły swoją przydatność ( w rozumieniu -mozna w ten sposób zbudować poprawnie brzmiące systemy ) . 


 

 


Panie Jozku, jakby Pan zauważył udzielam sie tylko w tematach ktore mnie interesuja :)
Po to jest forum zeby wymieniac misterna wiedze :D

 

Sorki , ale to raczej nie wygląda jak zaproszenie do przyjacielskiej pogawędki

 


Hola hola panowie :) - spokojnie ... - skupiliscie się tylko na jednym czynniku grania (wysokość sceny) a przecież to tylko kropla w całokształcie wydawanych dźwięków - a gdzie reszta ?

Nikt z Was nie pomyślał, że zamonotwanie takiego średniaka może mieć inne profity ?

- większa ilość detali

- odciążenie WF z wyższych rejestrów

- sama jakość średnicy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O nakamichi ja o "chlebie" a Ty o "niebie" ...  Nie muszę stroić ani montować aby wyrobić sobie własne zdanie na temat gry w aucie i zupełnie nie wiem skąd takie zależności bierzesz?

Zadałem Ci, jakby sie wydawało, bardzo proste pytanie a w odpowiedzi słyszę bardzo dużo oprócz samej odpowiedzi.

Nie wątpię, że takie auta istniały za to już teraz szczerze wątpię czy jesteś w stanie mi takie wskazać a Twoja irytacja też nie zmienia tego stanu rzeczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O nakamichi ja o "chebie" a Ty o "niebie" ... Nie muszę stroić ani montować aby wyrobić sobie własne zdanie na temat gry w aucie i zupełnie nie wiem skąd takie zależności bierzesz?

 

Zadałem Ci, jakby sie wydawało, bardzo proste pytanie a w odpowiedzi słyszę bardzo dużo oprócz samej odpowiedzi.

 

Nie wątpię, że takie auta istniały za to już teraz szczerze wątpię czy jesteś w stanie mi takie wskazać a Twoja irytacja tezupełnie nie zmienia tego stanu rzeczy :)

 

Kolejny wpis o zachciankach Sinoffa , bez jednego merytorycznego argumentu.

Ja natomiast pisze o systemach które istniały realnie , były wielokrotnie poddawane ocenie , a nawet jak czytam potrafiły  zapisać się w pamięci użytkownika forum . Chyba nie chcesz powiedzieć , ze nie wiem co to za pojazdy :wink2:

I tego faktu nie zmieni pusta pisanina adwersarza .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chęć odsłuchu jest według Ciebie zachcianką?

 

 


Ja natomiast pisze o systemach które istniały realnie , były wielokrotnie poddawane ocenie , a nawet jak czytam potrafiły zapisać się w pamięci użytkownika forum .

Ależ nikt Ci tego nie odbiera ani nie wątpi ale dla mnie one nadal pozostaną czymś mglistym i nieokreślonym - i właśnie z tego powodu chce posłuchać takiego auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te dwie linijki nie dawały mi spokoju. Masz zamiar całe granie na zestawie XES zrobić a tu nie bardzo jest miejsce na kompromis bo to raczej mesiek będzie dodatkiem do tego zestawu a nie na odwrót.

Odpowiem tak. To że system X ma grać w aucie i stawia poważne wymagania, a  podmiana komponentów nie wchodzi w grę. Nie jest to dla mnie powodem żeby niszczyć wnętrze i charakter. Szukam kompromisów i miejsc gdzie mogę coś zyskać nie kosztem czegoś. Mam taki "styl" i lubię jak wszystko wygląda skromnie i dyskretnie. Dodam że głośniki w tym miejscu to nic w porównaniu z subami, gdzie w głowie jest zmniejszenie zbiornika i w jego miejsce pakować skrzynki.

To że modne, wygodne i na topie jest robienie kulek/bałwanków na słupkach nie oznacza że każdy system ma tak samo być budowany.

 

Co do samego miejsca - to nawet najstarsi indianie wiedzą że to nie jest nic złego . Takie turbo/dopalacz do 2-way i coś się zyskuje, a zarazem traci!

 

Co do drzwi to na zdjęciach widać jak powstaje komora i głośniki będą grały w niej. Jeszcze trochę  będzie litrów w drzwiach. 

 

p.s. Co robił Tracku i co miał i co będzie miał i co z tym zrobił to jego i tylko jego sprawa!!! Bo nawet jak się wsadzi miliard w sprzęt to dla części internautów i tak będzie źle bo ... - jak rolnikowi zdechnie krowa to modli się żeby sąsiadowi zdechły dwie!!!

Dlatego proszę Cię nie wyciągaj takich spraw bo to nie ładnie i nie miejsce na takie zagrania poniżej pasa!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Szukam kompromisów i miejsc gdzie mogę coś zyskać nie kosztem czegoś. Mam taki "styl" i lubię jak wszystko wygląda skromnie i dyskretnie. Dodam że głośniki w tym miejscu to nic w porównaniu z subami, gdzie w głowie jest zmniejszenie zbiornika i w jego miejsce pakować skrzynki.

Ten cały kompromis to sztuka szukania czegoś co najmniej zaboli, nie tylko w przypadku Twojego auta. A przy subach to już nie kompromis a przebudowa auta jest.

 

 

 


Dlatego proszę Cię nie wyciągaj takich spraw bo to nie ładnie i nie miejsce na takie zagrania poniżej pasa!!!

Moza by spytać poniżej mojego pasa czy czyjegoś pasa :D ale Twój temat faktycznie jest bardzo niefortunnym miejscem na takie dyskusje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


A przy subach to już nie kompromis a przebudowa auta jest.
Ja to widzę w innych barwach - czy zawalić cały bagażnik dwoma głośnikami i mieć auto kawalera, czy pomyśleć i zrezygnować z czegoś co większego znaczenia nie ma na ogólny odbiór wizualny i praktyczny. Bo jeżeli mam 100 litrów w zbiorniku i obniżę go o 15 cm zyskując całe niewykorzystane miejsce pod półką, a przy tym tracąc powiedzmy 20 litrów  to uważam że jest sens większy niż na siłę zawalać bagażnik.

Dla mnie w całej tej zabawie najważniejsze jest żeby sprzęt był do auta, a nie auto do sprzętu. Najeździłem już się ze skrzynkami w bagażniku, które to świadczyły tylko o tym że ma tube i robi hałas.

W srebrnym tak samo podszedłem do tematu i gdyby nie te średniaki na słupkach, auto wcale nie wyróżniało by się z tłumu.

 

Przede wszystkim sedan to najgorsze auto do systemów audio, bo gdyby to był w124 kombi (takiego szukałem, ale nic wartego uwagi się nie trafiło) to już bym o tych całych trzech literkach zapomniał  i cieszył się muzyką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...