Skocz do zawartości

Mercedes W140/W220 & Sony XES


BULII
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twoją, a skąd ja ją mam mieć ?

 

Dla mnie też to bardzo dobry utwór i dlatego wylądował na rozruch :hyhy: Nie ukrywam że pomocny byłeś w jego namierzeniu i dalszej eksploatacji :wink2: Czasami się do czegoś przydasz - nie ma co!

 

Szczegółów jest tam bardzo dużo, a za stary jestem na  zabawy w zgaduj zgadula :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

:wink:
Fajna nuta Bulli :)

Sam lubie ten kawałek chociaz mi osobiscie chyba bardziej sie podoba wykonanie z koncertu Dżem Symfonicznie. Po tym kawałku przekonałem sie troche do Macieja Balcara który wcześniej wcale mi nie podchodził.

Truck -- jesli pijesz cos do mnie bo żal ci tyłek o coś ściska to wal na prw albo tel (jak ci szkoda € to ci moge ulżyć bo mam no limit w eu :wink: ) a nie rób śmietnika w kolejnym temacie.

 

mały prezencik :wink:

 

http://www.lepszypoznan.pl/wp-content/uploads/2012/01/600px-Znak_B-5.svg.png

A jesli uważasz ze na forum tematycznym używanie naprzemiennie z przejęzyczenia oktawy z np akordem (chociaz i tak Bulli nie to mial na mysli) jest ok to nie mam wiecej pytan. To po co w sumie strofować początkujących mylących prąd z napięciem, impedancje z rezystancją i inne temu podobne. Zmieńmy nazwe od razu na StrefaCarAudio--elektroda team :rotfl:

 

Bulli zrozumiał od razu o co chodzi i wybrnął z tego na swój sposób i nie odebrał tego jako atak czy szpilkę ale przyszedł pan obrońca uciśnionych i od razu rozpoczyna batalie obronna tłumacząc wszem i wobec nawet tym którzy by nie zwrócili na to uwagi co jest nie tak gafę Bulliego uciekając sie do wycieczek osobistych.

 

A poźniej się dziwisz ze Cię nikt już nie lubi :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wozisz takie płyty w aucie ??? Bo ja od razu wywalam taki szmalec

 

Do wydania tych 3 płyt ja nie mam zastrzeżeń (chociaż w w/w utworze słychać fałsz i nie wiem czy to jest od płyty czy artysty ) i chyba nie tylko ja skoro utwór trafił na płytę testową

 

Ważne płyty - tak. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Ps. To już drugi temat po Kwiatkowozie gdzie aż razi dziwna ciekawość, ale nie mająca nic wspólnego z życzliwością bardziej uszczypliwością.

A gdzie Ty widzisz tą moją dziwną ciekawość, trącającą uszczypliwością w pavliqowym temacie, się tak zapytam? Czy Ty na prawdę myślisz, że muszę posuwać się do uszczypliwości?  To przecież od mojego posta zaczęła się ta wczorajsza dyskusja, tyle że ja zwykłem złośliwości i uszczypliwości  w inny sposób świadczyć :)

Możesz oczywiście powiedzieć, ze nie nie o moją osobę Ci chodzi ale w takim razie wskaż kogo dokładnie masz na myśli - nie sądzisz, że byłoby to prostolinijne i bardzo jasne postawienie sprawy?


 

 


jest fajniejsza :wink:

To może i coś takiego Ci się spodoba, trochę inna muza ale nadal klimatyczna :) Może i nawet trochę relaksacyjna :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sinoffie nie weszła w ucho :wink: , ale jak już jesteś i rozmawiamy w cały świat to mogę Cię prosić o jakieś próbniki płyt dvd-mp3  :wink:  Jakoś zbieram się w końcu na wypad w Twoje tereny i można się złapać, a ja w zamian zrobię piękną relację z pracy na furtkami :wink:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małymi kroczkami do przodu

http://images53.fotosik.pl/629/53e542eb8aa9934fmed.jpg

AA 400.2 czuć zaplecze na dole :)

I szybka wrzutka :cool:

http://images55.fotosik.pl/629/7cf2e7e3c6d6f0ed.jpg

http://images53.fotosik.pl/629/98672dddce095846.jpg

 

Głośniki ciągle jak fabryka dała :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...