Skocz do zawartości

Mercedes W140/W220 & Sony XES


BULII
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie obrastaj w piórka tata :hyhy:

 

Raczej jest to niemożliwe i zbyteczne. Jednak jak napisałem że było skromnie to było ... , a wszystko za sprawą (nie jesteś sam :wink: ) kupionego drogiego firmowego kabla rca, który wyłączył jeden sub (a może procek sie poddał i przestał wysyłać sygnał  na jednym wyjściu  ??? ).

 

Żeby sprawdzić co i jak przed rozkręcaniem wszystkiego wyjąłem kolejne dwie godziny z życiorysu i stworzyłem sobie własne rca :cwaniak:

post-1631-0-40393400-1502838020_thumb.jpg

post-1631-0-78501300-1502838023_thumb.jpg

post-1631-0-24076200-1502838029_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Oplot to czysta platyna żeby sygnał na samą myśl już płynął :rotfl:

 

Alchemia, czy nie zawsze coś może wnieść, czy to w lewo, czy w prawo ...

 

Zawody za pasem i tym razem system praktycznie "stoi " o własnych nogach. Pozostało wykończyć detale pokrywki, przykrywki, wzmocnienia, mocowania kabla  i wpaść z odkurzaczem  ... Czasu jednak to ciągnie maksymalne ilości

 

Właśnie. Boczne i środkowe wzdłużne listwy nie są celowo do końca bagażnika. Obawiam się że w razie W wbiją się w zbiornik, który jest za całą zabudową, a 15 cm to zawsze coś  i na ten moment nie mam pomysłu jak to wykończyć ... Z drugiej strony jak będzie właz to nic nie będzie widać

post-1631-0-71458700-1503529787_thumb.jpg

post-1631-0-90767500-1503529791_thumb.jpg

post-1631-0-73205000-1503529795_thumb.jpg

post-1631-0-36609400-1503529799_thumb.jpg

post-1631-0-76623900-1503529803_thumb.jpg

post-1631-0-89329300-1503529806_thumb.jpg

post-1631-0-19952900-1503529810_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna biżuteria , przyjemnie oglądać postępy Bulii.

 

Ps. Spiczyn... rzeczywiście mi alchemia... Plecionka jako ekran sprawdza się bdb...

Proszę dla leniwych od koloru do wyboru ...

http://www.tme.eu/html/PL/plecionki-miedziane-cynowane/ramka_1356_PL_pelny.html

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po wczorajszych odsłuchach i kolejnych poprawkach u Buliego.

Powiem jednym słowem: PETARDA !

Po poprawkach scena się poukładała, pełne 3D, bas z kicków skleił się z sekcją MID/TW. 

Aż nie chciało się z auta wysiadać.

To co słuchali niektórzy na pikniku to był nieskończony, niedograny system, z błędami. Naszczeście udało się to wszystko naprawić.

Jedyne zastrzerzenia mam do subów, dla mnie deczko za dużo ich, ale to już indywidualne preferencje.

----------------------------

mirek_smok - A te żółte elementy zwrotki, to jest hi-end od STX a raczej Bennic :D Jakoś w gotowych konstrukcjach home audio, bennic zagościł w wielu firmach. Ciekawe dla czego? Bo dobre i tanie. Tak wiem, audiofile...
Zawsze można przepłacić i kupić czarne Jantzeny, co podobno są tacy co twierdzą, że to w Czechach jest produkowane i nazywa się MANT, a dla lubiących przepłacać nazywa się CROSS-CAP :P

Zresztą jak niektórzy fazy nie mają dogranej, reversów itp. to i alumeny jantzena nie pomogą :D

Będzię miał Buli fantazje to sobie zmeni w przyszłości :D  Choć nie wiem po co :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

                                                            Kurcze, a ja chciałem pozostać w strefie, "głuchego chłopca, który ciągnie kasę od mamy/taty i jeździ się dowartościować do Niemiec "

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

                                                                                                                 .................. i mleko się rozlało .........................

 

Miło mi że się podobało i mówisz o tym głośno - dziękuję.

Pracy więcej mnie to kosztowało niż pieniędzy ... Na pikniku nawet to że system stroiłem jadąc do Łodzi i sadzając żonę za kierownicę i będąc na tel z "POMOCNĄ OSOBĄ" (ale o tym później ) żeby nauczyć się szybkiej obsługi h700 wykosiło wszystkie auta (ależ jestem skromy) i nie z żadnych odsłuchów (bo nie miałem na to czasu) tylko z reakcji tych co słuchali ...

 

Jeden zawodnik jak zawsze ma do powiedzenia tyle - "w moim aucie to wiesz ... " uciekł bez słowa, a pożaru nie było :rotfl: :rotfl: :rotfl:

 

Co do tych nieszczęsnych subów to masz rację faktycznie !!! Serio ciężko spotkać takie osoby które  wiedzą czego słuchać i głośno o tym mówią !!! Gainy na piecach skręcone są tak jak mają być i żeby dalej mocy nie "kastrować " piec od suba też jest zjechany, aby w procku jego poziom był 0, a u naszych zachodnich kolegów bas ma BYĆ i z 0 podniosłem na 1 .

 

Jutro kartkówka i zobaczymy, czy na 10 aut uda mi się zająć 10 miejsce

 

... a tak po za tym stwierdziliśmy że jest taka moc w tej elektronice że przy pierwszym grzebaniu zostaliśmy porażeni i nie wszystko wydawało się tak oczywiste jak przy drugim grzebaniu ...

 

Najważniejsze żeby żadna awaria nie wyskoczyła i niech sobie wszystko plumka  :wink: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Na pikniku nawet to że system stroiłem jadąc do Łodzi i sadzając żonę za kierownicę i będąc na tel z "POMOCNĄ OSOBĄ" (ale o tym później ) żeby nauczyć się szybkiej obsługi h700 wykosiło wszystkie auta (ależ jestem skromy) i nie z żadnych odsłuchów (bo nie miałem na to czasu) tylko z reakcji tych co słuchali ...


 

Czy to jest jakaś nowa moda , cały rok piszecie o spotkaniu strefy , a systemy ustawiane w "locie " .

Po co komu taka prezentacja , skoro za tydzień piszecie , ze teraz to dopiero gra , a na pikniku to była taka popierdółka .


 

 


Powodzenia !!!

 

A i owszem , skoro jest potencjał , to dać to bezstronnie ocenić .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nowa metoda a hobby które nie jest najważniejsze w zyciu. Nie potrzebuje też popleczników, aby uprawiać lobby.

 

Po urlopie został mi tydzień i codziennie od 17 do trzeciej, czwartej siedziałem nad bagażnikiem i jedną komora, a skończyłem dokładnie 7 42 w piatek, a i tak awaria rca wystąpiła

 

... ale na pająka i to się zrobi później tez zagra

 

Tak na marginesie to zwrotki wkręcone zostały o 6 rano w piatek, a wymagały minimalnej korekty - to jest nowa moda w 3 way

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nowa metoda a hobby które nie jest najważniejsze w zyciu. Nie potrzebuje też popleczników, aby uprawiać lobby.

 

Nie mam pojęcia o czym piszesz , ale właśnie jako czyste hobby powinno nam zależeć na zaprezentowaniu pojazdu w możliwie najlepszej kondycji na jaką go stać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jakoś tak nie mam i nie spinam pośladków ... Pewnie jeszcze z miesiąc pogrzebie i przykryje auto płachta do wiosny i zajmę się innym tematami. Świat się nie zawali, a ziemią jak była okrągła taką pozostanie ...

 

... a sprzęty X i Y jak grały tak będą grały ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym razem 5 , pewnie jeszcze trzeba popracować wróci opowie .

A od kiedy moje odczucia muszą się pokrywać z odczuciami jakiegoś gościa z jury ?

 

W ... mam czy się komuś innemu podobało czy nie. Ważne, że mi się podoba.

 

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...