Jump to content

kondrax

Użytkownik
 • Posts

  727
 • Joined

 • Last visited

Kontakt

 • Website URL
  http://page_not_found

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Wrocław
 • Zainteresowania
  Niczym się nie interesuje, bo już wszystko wie...

Recent Profile Visitors

1,328 profile views
 1. Chciałem podziękować Sklepowi Audiomaniak (Panu Józefowi, jego żonie i wszystkim co przyczynili się do organizacji) za możliwość uczestnictwa w Gliwickiej Wiośnie. Miło było się spotkać i posłuchać sporo aut. Jeszcze raz dziękuję.
 2. Na Facebooku jest grupa Mosconi. Zapytaj tam. Frank z mosconi może coś doradzi. Wydaje mi, się, że to nie koniecznie może być problem z dsp. Znam 4 osoby co mają DSP mosconi i jest cisza.
 3. Microproprecision cenę poznasz tylko jak napiszesz do nich maila lub na Messenger. To co znalazłeś to nie ich strona. MP to niemiecka produkcja, a to co znalazłeś to sklep angielski gdzie doliczono cło itp Tutaj ich strona. http://microprecision.de/
 4. Założenie autora wątku to 10L maks. Pamiętam z przeszłości, że ludzie wsadzali ten głośnik w br bo byli niezadowoleni z closed. Ale w BR dawali sporo więcej litrów.
 5. Woofery audiosytem HX165SQ Evo2 - Sprzedane Zostało: Radio Alpine CDA-137BTI z dorobionym optykiem, plus drugie uszkodzone - 900zł
 6. Ale przecież w Mosconi masz hi-imput tylko podłączasz pod rca kable i wciskasz przycisk, czy ma być zwykle RCA czy HI.
 7. To jest właśnie ciekawe. Producent zaleca obudowę closed. A jak wiemy obudowa closed powinna być szczelna. Tu natomiast nie jest bo powietrze ucieka tą szparą w około korektora. Pamiętam, że Rożek też miał suba Rainbow co była ta sama sytuacja. Czasem zdarza się w wooferach w domówce, że ta szczelina mocno świszczy. Tzn. Jak się podejdzie bliżej kolumny, a gra głośniej to słychać jak powietrze przedostaje się ta szczeliną.
 8. Ucieka powierzę szparą między korektorem fazy, a membraną jak naciśniesz membranę ręką ?
 9. Woofery audiosytem HX165SQ Evo2 - 700zł - nowa cena 650zł Radio Alpine CDA-137BTI z dorobionym optykiem, plus drugie uszkodzone - 1000zł - nowa cena 900zł
 10. Z tego co kojarzę, trzeba mieć ten ich moduł bt wpinany do DSP. I wtedy ta apka działa. Jeśli masz RC mini oo wciśnięciu raz masz vol sub. A z tego co pamiętam jak się przytrzyma to można zmieniać presety.
×
×
 • Create New...