Skocz do zawartości

Nowe głośniki 3way


Rekomendowane odpowiedzi

Ale jeśli by chodziło o głośniki ze zwrotnicą? 

 

Nie ukrywam że chciałbym zacząć słuchać muzyki niż znowu kręcić gałkami, a nie wiem jak się ma teraz sytuacja na rynku. Słyszałem o firmie musway(?) która robi głośniki, podobno reinkarnacja jakiejś innej firmy, ktoś słuchał ich wyrobów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestaw MP ze zwrotnicami może być ciężko w tej cenie.

 

Dobrze wspominam Morel Virtus 603.

 

Musway ma coś wspólnego z Rainbow, podobno bardzo dobre zestawy ale ten większy /lepszy 3-way nie ma zwrotnicy. Woofer podobno jest poprawiony względem Rainbow, który miał problem z dolnym zawieszeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, szymin89 napisał:

Zestaw MP ze zwrotnicami może być ciężko w tej cenie.

 

Patrzyłem te MP na jakiejś stronie, cena 350 funtów za 5.28 czy to tweeter czy to woofery, pytanie jeszcze czy za sztukę czy parę :P

 

10 godzin temu, szymin89 napisał:

 

Dobrze wspominam Morel Virtus 603.

 

Odnośnie virtusów słyszałem jedną opinie, ale od ich dystrybutora. Niby znajomy kupił ten zestaw ale po chwili zmieniał auto i ma zamontowane tylko woofery jak narazie, nie może się zebrać żeby złożyć to do kupy.

 

10 godzin temu, szymin89 napisał:

Musway ma coś wspólnego z Rainbow, podobno bardzo dobre zestawy ale ten większy /lepszy 3-way nie ma zwrotnicy. Woofer podobno jest poprawiony względem Rainbow, który miał problem z dolnym zawieszeniem.

 

Właśnie się zastanawiam nad musway bo mam zwrotki od 3way slc rainbowa.

 

Czy może jednak sprzedać parę gratów które zbierają kurz i kupić np. morel hybrid 63.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kondrax napisał:

Microproprecision cenę poznasz tylko jak napiszesz do nich maila lub na Messenger. To co znalazłeś to nie ich strona. MP to niemiecka produkcja, a to co znalazłeś to sklep angielski gdzie doliczono cło itp

Tutaj ich strona.

http://microprecision.de/

 

Dzięki, napisałem do nich maila, zobaczymy co zaproponują.

 

Jak ktoś ma jeszcze ciekawą propozycję to śmiało.

 

Btw. Słuchał ktoś radia Kenwood KDC-BT960DAB?

Jak to wypada jakościowo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...