Jump to content

szymin89

Użytkownik
 • Posts

  1,894
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About szymin89

 • Birthday 12/08/1989

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Berlin

Recent Profile Visitors

1,850 profile views
 1. Clip to program do dedykowanej sondy diagnostycznej. O ile się nie mylę to trzeba przekodować radio na takie do wyświetlacza zwykłego a nie nawigacji. Nie pytaj tylko jak bo nie interesowałem się takim zabiegiem. Na forum megane lub scenica był opis, poszukaj.
 2. Mam 8 Ohm z małym magnesem i 4 Ohm z dużym. Ten pierwszy gra deko ciszej i wymaga większej korekcji, może wiek też ma znaczenie. Zamontowany obecnie jest dosyć świeży (styczeń 2023) 4 Ohm z dużym magnesem, ten radzi sobie najlepiej w komorach. Moje podsy mają około 450 ml brutto ale są otwarte, wyjście jest pod słupkiem.
 3. Słowo klucz, tanio i głośno w niskim budżecie, wspomniane wyżej wytrzymują więcej 'prondu' ale i swoje kosztują. Chodzi o to że da się głośniej przy tym lub nie większym rozmiarze, Eton Core, Brax ML3 czy Audison TH 3.0 grają głośniej a są mniejsze. U mnie jest dosyć głośno i nie uważam że midy to najsłabsze/ najcichsze ogniwo. Są za to wymagające co do komór, najlepiej podobno grają freeair.
 4. 10f nie gra zbyt głośno, ma małą cewkę, jest wybredny na małe obudowy i jest dosyć spory. W tej cenie jednak nie znam lepszego głośnika.
 5. Korekcji wejściowe np. Przejrzystość GUI też ma tutaj znaczenie. Osobiście wolałbym używanego helix lub mosconi niż nowego Medusa.
 6. Adapter CanBus. Odezwij się na PW jak będziesz potrzebował, mam taki i jest mi nie potrzebny.
 7. Jest nieaktywny/ pokazuje tylko temperaturę na zewnątrz. Były radia, które wypuszczały sygnał na wyświetlacz oryginalne, nie wiem tylko czy są obecnie takie produkowane. O ile się nie mylę to pioneer miał takie radia.
 8. Zerknąłem na te Focale, parametry nie wyglądają źle. Moim problemem jest Tweeter, który gra bardzo wysoko. Tutaj może Musway był by lepszy... Może procek by coś pomógł na sygnał z radia ale nie taka tania Jadzia jak meduza.
 9. Nie będzie działać, do tego radia nie da się podłączyc zmieniarki. Masz aux?
 10. Może tak być, zamontowałeś głośniki uniwersalne. Seria czasami nie gra tak najgorzej, schody zaczynają się jak trzeba zagrać głośniej, wtedy zaczynają zniekształcać. Dopasowałeś zwrotnicę tweetera aby ten się nie wybijał za bardzo? Może to nie woofer gra źle ale tweeter jest za głośno, stąd takie wrażenie. Nie bój się podbić niskie tony jak trzeba, to że wszędzie trąbią że wszystko ma być na 'flat' nie jest prawidłowe 😉
×
×
 • Create New...