Skocz do zawartości

Mercedes W140/W220 & Sony XES


BULII
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Cóż Karolek w tym momencie nie jestem w stanie zaprzeczyć, ani potwierdzić. Pewnie ze dwa lata kręcenia pozwoli wyciągnąć jakieś wnioski ...

 

Jakoś takoś pewnego rodzaju powiedzenie zaczęło towarzyszyć mi od pewnego czasu w tej instalacji - prostota  jest genialna w swojej prostocie :hyhy:

 

 

 


Jak wino im starsze tym lepsze :)

przecie dobra rasowa 20-ka łączy w sobie to co najlepsze, chęć poznania przesycona niewyżyciem - nic tylko rą... 

 

Nie wspominając że dostała nowe lepsze "usta i cycki " - dół pozostał bez zmian ... nie wymaga interwencji jeszcze ... :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byś napisał jak facet z NORMALNEGO konta A nie robił dziwne podchody to moze byś już miał to m50 :)

Nie wiem ocb !!! Mam tylko jedno konto i z niego korzystam!!! Więc bardzo proszę nie mieszać mnie w jakieś podchody !!! :cisza:

 

Po drugie gdyby było to dla mnie tak bardzo istotne to znam trzy osoby które chcą coś co mam ja, a ja to co one ... :wink2: Zresztą kupienie 17 go wzmacniacza marki sony już nie jest dla mnie radością  ...

 

Bedzie coś interesującego to przytulę, nie będzie to głową muru nie rozbiję ...

 

 

... a jeżeli ktoś się podszywa pode mnie to proszę zgłosić to administracji !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ocb !!! Mam tylko jedno konto i z niego korzystam!!! Więc bardzo proszę nie mieszać mnie w jakieś podchody !!! :cisza:

 

 

Dobra dobra :D

Ktoś dziwnym trapem z nowego konta oferuje prawie Nowe m3 + h700 + rux z kartonami albo prawie Nowe piccolo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie posiadam rux-a i prawie nowego piccolo. M3 owszem posiadam nawet nie rozpakowane, ale jest w komplecie z nierozpakowanym xes-em i pewnie niebawem wywiozę do Japonii ... 

 

Ja nawet nie wiem że posiadasz m50 - ogłoszenia nie widziałem !!!

Nawijamy makaron na uszy dalej :D

Koniec z mojej strony

Jak będziesz chciał poważnie pogadać z swojego konta to życzę pomocą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj uważnie jeszcze raz co do Ciebie piszę NIE POSIADAM INNEGO KONTA I NIE MAM ZAMIARU GO POSIADAĆ !!! - jest to niezgodne z regulaminem !!!

 

Jeżeli nie ma ogłoszenia to nie ma woli zakupu z mojej strony !!! Jeżeli proponujesz mi sprzedaż to napisz cenę na pw i po kłopocie 

 

Ludzkie bezpieczne podejście i szacunek do biletów NBP

 

 

 


Może to brat bliźniak ?

A ty to kto - adwokat, konferansjer, czy wolny słuchacz ??? Próbujesz podważyć moje słowo ???!!!

 

Skoro jest problem to bardzo proszę o wyjaśnienie go przez administracje !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolek, a tym czasem włącz sobie ten kawałek i zobacz jak bardzo Twój bas niedomaga, a w trzeciej minucie jak wchodzą górne partie ile dźwięku nie słyszysz i jak bardzo jest on rozjechany :hyhy:

 

 

tu wersja live i wokal na sprzęcie domowym zaczyna się na pół prawej a fortepian jest na środku sceny. W niemczech słuchałem u Mirka to fortepian miał na kolanach, a niemieckie auta z podium grały nim z podłogi. Nagranie rozpierdziela każdy system ...

 

tak na marginesie bardzo dobra płytka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Karolek, a tym czasem włącz sobie ten kawałek i zobacz jak bardzo Twój bas niedomaga, a w trzeciej minucie jak wchodzą górne partie ile dźwięku nie słyszysz i jak bardzo jest on rozjechany

 

Jasne ... Tak zrobię.

A co z moim basem nie tak ? Illuminatorek sobie dobrze radzi w tych sekcjach, zresztą w innych też :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne ... Tak zrobię.

A co z moim basem nie tak ? Illuminatorek sobie dobrze radzi w tych sekcjach, zresztą w innych też :)

 

ale w aucie ...

 

 

 

Bulli podrzuć te dwa kawałki w wav to się poslucha

 

Płyty oryginalne już nie kosztują majątku i warto doceniać artystów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu wersja live i wokal na sprzęcie domowym zaczyna się na pół prawej a fortepian jest na środku sceny. W niemczech słuchałem u Mirka to fortepian miał na kolanach, a niemieckie auta z podium grały nim z podłogi. Nagranie rozpierdziela każdy system ...

 

 

 

Mnie tez "rozpierdziela" na głośnikach w laptopie .

Za moich czasów to na czym gra wokalista nazywało sie pianem Fendera( lub pochodne) , ze swej natury wytwarza dźwięk w zupełnie sposób niż fortepian ( musi korzystać z elektroniki aby ten dzwięk usłyszeć ) zatem trudno  wyrokować o jakim brzmieniu ( rozkład harmonicznych ) tu mowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej o lokalizację chodziło i w 3 minucie przestaje grać na "tym instrumencie" Wersja studyjna też jest inna niż ta z live. Czy jest Pan w stanie stwierdzić, czy tam gra elektronika, czy oryginalny instrument ???

 

Znam perypetie jednego artysty który zabierał ze sobą swój instrument, a jak w Szwajcarii wystąpiły z nim problemy, na zastępczym fortepianie zagrał najlepszy koncert ... :wink:

 

 

 


Wiesz ja mam małe auto i mi się kurna nie mieści taki wielki instrument jakoś musiałem upchać :)
 

 

No weź - nie gadaj że masz problemy upychać instrument :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Bardziej o lokalizację chodziło

 

Czyli trzeba zacząć pisać elementarz .

 


Czy jest Pan w stanie stwierdzić, czy tam gra elektronika, czy oryginalny instrument ???

 

Przecież juz to napisałem , fortepian jest instrumentem który ściśle określa proporcje dzwięku dla kazdej z oktaw , a w oktawie poszczególnych klawiszy . Fender oczywiście tez to robi ale finalną barwę kształtują zarówno ustawienia jak tez zewnętrzna elektronika . Te razem mogą powodować brzmienie dalece odbiegające od oryginału i być działaniem celowym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...