Skocz do zawartości

Mercedes W140/W220 & Sony XES


BULII
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Tak obstawiałem, ale brakowało mi pewności ;)

Był gdzieś artykuł w necie w autohifi ale nie chce się wczytać ta strona.

W piwnicy gdzieś walają się gazety z tamtego okresu.

 

Lewa strona opóźniona na wzór mosconi FSA ??

 

Wyniki :

 

http://emmanet.com/reports/petersburg/results1.htm

 

http://www.emmanet.info/results/

 

http://www.dls.se/econtent/138

Przewija tam sie kilka ciekawych nazwisk, np właściciel takiego audi co z stratą 44 pkt plasuje się. "jedynie" w dolnej części tabeli.

 

@Bulli niezła dyskusja się tu rozwinęła, w końcu jest co poczytać a nie tylko ogłoszenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Dls RC1, U2,5 i Beta Six?
Dobrze widzę?

 

Dobrze , to też był plus minus ten okres kiedy kształtowało się coś potem określono śląskim zestawieniem.

Infinity od lat było ( i jest ) moją ulubioną firmą ,  w tym z przetwornikami z segmentu Home audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze , to też był plus minus ten okres kiedy kształtowało się coś potem określono śląskim zestawieniem.

Infinity od lat było ( i jest ) moją ulubioną firmą , w tym z przetwornikami z segmentu Home audio.

Zauwazylem to i tu i na AS w zakładce Infinity Classic tak odbiegajac od tenatu :)

 

W Aucie bardziej leżą mi Micro Precision 5.16 szczegolnie wersja mk2.

 

Natomiast w HA jestem pod ciągłym wrazeniem Infinity Reference 60 mimo ze te paczki to low end jak na tamte lata i poczatek hierarchii. Napedzam je w tej chwili Trioda na diabelkach 6C33C-B ok 10-12W i jest ogień :)

Tak jeszcze wracajac do tamtych lat to w klasie bodajze 600 profesjonal startowal Wojtek Twaróg Passatem B5 kombi, takim granatowym. Instalacje robił Arek Pruszczynski (SS D3004 / 5.16 potem Goerlich, Suby JL Audio 2x10w6 zasilane wszystko Gienkami Mini Block jak dobrze pamietam ( a napewno Suby )

Stetownik to Pionier Dex ten z " krzyzykiem "

 

To on dużo przekazal mi wiedzy jak na tamten okres czasu, dzieki niemu osobiscie poznałem Pana Rajmund w jego domu w Klaj-u ( modzil mu wtedy Marantza CD94 i wiele innych rzeczy )

 

Oj grało to ekstra, pamiętam ze nie moglem sie nadziwić ze gra tak glosno a tak czysto,bez kompresji i znieksztalcen i to tylko 2 way ...

 

Osobiście wtedy posiadalem pierwsze auto czyli Golfa 2 1.6TD system to ori set Signat H16/T5/C2,jakas Alpine zamieniona pitem na 7906, w bagazniku jl audio 12W0 a za piec robil Signat Rap5 ;)

 

Lezka w oku sie kręci.

 

To byl okres gdzie czesto w samochodach byly pomontowane klocki przewyzszajace wsrtoscia te auta...przynajmniej w takim 25 tysięcznym Sandomierzu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauwazylem to i tu i na AS w zakładce Infinity Classic tak odbiegajac od tenatu :)

 

W Aucie bardziej leżą mi Micro Precision 5.16 szczegolnie wersja mk2.

 

Natomiast w HA jestem pod ciągłym wrazeniem Infinity Reference 60 mimo ze te paczki to low end jak na tamte lata i poczatek hierarchii. Napedzam je w tej chwili Trioda na diabelkach 6C33C-B ok 10-12W i jest ogień :)

 

W różnych okresach w różny sposób dzieliłem czas pomiędzy sprzętami HA a CA , ale bez względu na miejsce lubię jak jest coś do grania .  R 60 bardzo fajne paczuszki nie tylko na początek,  używałem ich w warsztacie blisko dekadę , a do tego nie sprawiają najmniejszego problemu od strony napędu .  Natomiast "łamaczem" mitów jest prosta konstrukcja lampowa o mocy 1,5W która napędza 250 W Kappy i nie ma najmniejszego problemu basie :wink2: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż smutno się robi na myśl że w tych "złotych" czasach CA biegałem po korytarzach podstawówki ;) 

 

Dla zaspokojenia potrzeby wiedzy chętnie dowiedzialbym się jaki wpływ (i w jaki sposób realizowany) miał ten owiany tajemnicą blackbox. No i wspomniane w artykule możliwości modyfikacji 9175 bo nie ukrywam że to jedna z moich ulubionych jednostek- używam jej wciąż jako napęd w salonie ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do R60 to muszę tu także podziękować Aeronowi bo to on mnie na nie nakierowal oraz Szymonowi za kontakt z Pana bratankiem.

 

Porownyalismy je u kolegii z konstrukcja Yoshi_80 - Bingant Zephyr na SB Satorii no i graja ogolnie słabiej / gorzej ( szczegolnie w kwestii separacji , planow sceny i smaczków ) ale to nie jest różnica adekwatna do kwoty (1-2 tys vs 7-8 tys )

 

Ciekawe jak by wypadlo porownanie np R80 /90 w kwocie 4-8 tys vs ich konstrukcja na np Berylu i Iluminatorze na srednicy

 

http://yb-audio.pl/

 

Mysle ze Infinity mogło by pozytywnie zaskoczyć :)

Buli, przepaszam za OT.

Ale sam mówiłeś żeby śmiało pisać; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...