Skocz do zawartości

Mercedes W140/W220 & Sony XES


BULII
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nie ukrywam że pomysł z drugim tw podpatrzony został u Włochów, u których zrobione było kilka takich aut

potem jak posłuchałem słynnego Audi Włoszki z tw w lusterku wstecznym  :szok:  to już wiedziałem że trzeba spróbować ....

 

było dużo pracy przy strojeniu, ogólnie wydawało się być lepiej ale nie spektakularnie, dlatego też był to jednorazowy montaż

 

aczkolwiek w włoskim Audi wrażenia pozostawały na bardzo, bardzo długo ... :ok: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 2 tygodnie później...

sto dwudziesty szósty z takim zapleczem musiał robić robotę ...

 

Wracając do tematu tego zgromadzenia ...

 

Troszkę popchałem estetykę w miejscach gdzie zmian już nie zamierzam czynić

 

post-1631-0-42274800-1509138847_thumb.jpg

 

Odpuściłem sobie również pasywkę

 

post-1631-0-30936900-1509138962_thumb.jpg

 

i magia prysła. Piccolo przestał mi się podobać, zrobił się dziwnie "rozmyty i bez wyrazu ". Blisko miesiąc kręcenia czasami doprowadził mnie do momentu w którym każdy nowy program kończę na praktycznie tych samych ustawieniach co zapisany wcześniej ... Hotel Kalifornia, prawa gitara pokazuje wszystkie struny, a lewa jest tak dobitna że chce się złapać za gryf i ... Kuje mnie troszkę połączenie m1/m50 i żeński murzyński wokal czasami robi się "jakby przecięty na pół " ... Żona stwierdziła że nie gra to jeszcze jak bordowa, ale jak do tej pory jest najlepiej i wieczorami zajmuje mi miejsce :rotfl: Juz nawet się nauczyła że zmieniam program i zaraz jak tylko wsiądzie klika sobie pierwszą pamięć- a pomyśleć że jeszcze rok temu nie potrafiła włączyć radia  :wink2: Po bubie jaką uczyniła monitoruje każdy element i ciągle apeluje żeby w jej aucie też coś zaczęło grać ... 

Poklikałem też 2 way i jaką ten woofer ma średnicę :szok: , ale zdecydowanie w takim połączeniu traci na dole ...

 

Przy aktywce chce jeszcze pozostać i nacieszyć się "uwolnionym " średniakiem, jednak w takiej odmianie nie pozostanę przy piccolo i juz nowe słupki czekają. Brakuje mi zapachu szpachli o poranku, a tw jaki wybrałem wymagał będzie  spore jej ilości  :wink2: 

 

Korci mnie też żeby wykorzystać potencjał wzmacniacza i podłączyć suby po mostku, ale to już raczej przed powrotem na pasywkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo wiesz kolega... zabawa musi trwać.

Swoją drogą zazdraszczam (audiowej) żony... moja pod tym względem jest... nie reformowalna.

P.S. Niuł maski na wofery sklecone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Biżuteria skompletowana

attachicon.gifIMG_20171122_182957.jpg

 

attachicon.gifIMG_20171122_183017.jpg

 

attachicon.gifIMG_20171122_183038.jpg

 

Trzeba już tylko powiesić w ODPOWIEDNIM  miejscu na słupkach ... Nieliche wyzwanie ...

No żeby było zgrabnie i grało jak trzeba to masz co robić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo Ty  :wink:   . Mastek idzie z torbami :rotfl: .

 

No wiesz ...wstążka w jałcie? Przeca to barżej krytykujom niż ceramikę :rotfl: .

 

Swego czasu ktoś jeździł po 3 mieście z wstęgami zamontowanymi w słupek ale ...pod przykryciem (mniemam, że delikatnym) materiałem słupka, pomysł kozacki bo odpada jakakolwiek estetyka przetwornika, jedyne co to pożądanie krótkiej dupki ( no byle nie miała z 10 cm w tył).

 

heh... "sala odsłuchowa" pod brezentem a Buli kombinuje chwała Ci za to ... masz lajka :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...