Skocz do zawartości

Mercedes W140/W220 & Sony XES


BULII
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zapewne nic, ale każdy szukał najlepszego miejsca, a do niego jest jeszcze długa niemiecka droga ... Dobrze że udało się załapać o co chodzi

Pisałeś parę postów wyżej że Już czas dać odpocząć starym klockom że u nich są same nowe klocki to wyciągaj swoje stare klocki wkładaj nowe i jedz zdobywaj pudła bo czytając twoje posty co opowiadasz o gustach się nie dyskutuje jak oni nie wiedzą co to prawdziwa pasywka dobrze ze strojona i za mirkiem smokiem co jego audi gra pod każdym detalem jakiś szfab z słabym sprzętem plasuje się za nim to sory ja nie mam pytań i ochoty dalej tego czytać... chcesz rob auto tam pod zawody systemem i już pudła będą twoje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Czy ktoś cię do czegoś zmusza ??? No wybacz skoro czytanie w tej galerii prostuje twoje zwoje to po co tu zaglądasz ??? Ja nie mogę zrozumieć co Ty chcesz przekazać w jednym zdaniu, a co dopiero w kilku. A ty chcesz zrozumieć kilkanaście postów ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem jedno ze masz ból że nie mogłeś wygrać że swoją pasywka bo tam góruje aktywka na to wychodzi a takie granie jak ma Smok to myślę że jeszcze daleka droga przed tobą. Powtórzę rob ta aktywke. Pasywke schowaj dla siebie i wtedy zobaczymy co ugrasz proste jak 2+2 ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcecie skakać między wronami, kraczcie tak jak one - prosta zasada. 

 

Chcecie mieć zabawę z tego co macie, siedźcie w chacie i róbcie ze znajomymi grilla, taniej, przyjemniej i prościej.

 

Ale nie ma co biadolić że na coś co kiedyś było istotne oni nie zwracają uwagi - i dobrze, bo zwracają uwagę TYLKO na to co im pokazuje regulamin bez osobistych wycieczek.

W ich karcie nie ma czegoś takiego jak przyjemność słuchania, to i tego nie oceniają, ale równowaga tonalna, natarcie i atak jest liczone razy 3 i na to warto zwrócić uwagę i dobrze kalkulować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka zagadka z zakończonego sezonu AYA.

 

Może nie trzeba szukać po innych krajach .

Auto z Polski które podczas Mistrzostw Europy zwyciężyło z największa różnica punktów , co to za pojazd i kto stał za tym projektem .

Starszyzna proszona o wstrzemięźliwość , dać pole do popisu "młodym wilkom " :wink2: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem jedno ze masz ból że nie mogłeś wygrać że swoją pasywka bo tam góruje aktywka na to wychodzi a takie granie jak ma Smok to myślę że jeszcze daleka droga przed tobą. Powtórzę rob ta aktywke. Pasywke schowaj dla siebie i wtedy zobaczymy co ugrasz proste jak 2+2 ...

 

Myślę, że daleko droga przed kolegą (dejson) do przynajmniej połowy takiego grania jak u Buliego, ale - wszyskim życzę pozytywnego progressu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Może nie trzeba szukać po innych krajach .
Auto z Polski które podczas Mistrzostw Europy zwyciężyło z największa różnica punktów , co to za pojazd i kto stał za tym projektem .
Starszyzna proszona o wstrzemięźliwość , dać pole do popisu "młodym wilkom " .

 

Złoty Matiz ? o to auto chodzi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak se czytam (i to od paru dni :wink: ) i... ja jednak wolę sobie gonić tego mojego króliczka po swojemu, ba...mielić tymi hajentowymi klockami, ulegać "czarom" zachwytom  i totalnym he..nieporozumieniom, czasem zwykłymi niestykami i obchodzić się wstydem czy tam niesmakiem :hyhy:  . Ale wiem, że staram się robić trochę dobrej roboty i ...daje mi to mnóstwo satysfakcji :ok: .

 

Totalnie poza tematem...

Mimo możności, przebywania z systemem skąd inąd bardzo rozbudowanym :ph34r: aktywnie i  jakby nie patrzeć mega "technicznym" (sterylność ponad wszystko  :cool: ) który już trochę chyba ogarnąłem, nadal będę uparcie twierdził, że pier...cie i "branie funu" ze słuchania muzyki ....dobiore sobie sam  bo to w mojej furze jeździ i moje organy słuchowe pieści :cool: ....

 

Oh jak dobrze, że nie mam czasu "walczyć" o platynowe gacie w branży 

Niemce się po prostu nie znajom  :rotfl:

Edytowane przez powalla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tu nikogo nie bronię ale myślę, że u Dejsona gra.... a że to dzięki Systemowi żywcem przełożonym z Mirka samochodu to już inna para kaloszy

Co ty bierzesz kolego nie wnikam ... Nic nie było żywcem przełożone Po pierwsze Primo Po drugie nie słuchałeś to się nie wypowiadaj jak nie wiesz w którym kościele dzwoni ... Po trzecie Primo Smok miał trochę inne zasilanie systemu ... i zupełnie inne piece jak już chcesz wiedzieć tak na prawdę a u mnie odwrotna sytuacja wyszła i parę fajnych fantów w ręce wpadło do zasilenia ... i zaczęcia zabawy i strojenia

 

Ps. Myślisz ze od razu włożyłem Supremo z Tecami i zaczęło grać z kopyta od razu !? zaraz świeżo po montażu słupków ? Jak mam być szczery i wylewny w tym momencie zacząłem od ,,AKTYWKI" z tym setupem a później małymi krokami zaczęła się długa i ciężka pogoń za króliczkiem ... obejrzyj sobie mój przebieg instalacji od zagoszczenia u mnie Supremo a potem zacznij się chłopie wypowiadać na ten temat ... a nie z Kapelusza bierzesz takie Stwierdzenia ! że system żywcem przełożony ... nie było tak od razu hop prosto przełamać lody z tymi Klockami PANIE kolego ... 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Co ty bierzesz kolego nie wnikam ... Nic nie było żywcem przełożone Po pierwsze Primo Po drugie nie słuchałeś to się nie wypowiadaj jak nie wiesz w którym kościele dzwoni ... Po trzecie Primo Smok miał trochę inne zasilanie systemu ... i zupełnie inne piece jak już chcesz wiedzieć tak na prawdę a u mnie odwrotna sytuacja wyszła i parę fajnych fantów w ręce wpadło do zasilenia ... i zaczęcia zabawy i strojenia
 
Ps. Myślisz ze od razu włożyłem Supremo z Tecami i zaczęło grać z kopyta od razu !? zaraz świeżo po montażu słupków ? Jak mam być szczery i wylewny w tym momencie zacząłem od ,,AKTYWKI" z tym setupem a później małymi krokami zaczęła się długa i ciężka pogoń za króliczkiem ... obejrzyj sobie mój przebieg instalacji od zagoszczenia u mnie Supremo a potem zacznij się chłopie wypowiadać na ten temat ... a nie z Kapelusza bierzesz takie Stwierdzenia ! że system żywcem przełożony ... nie było tak od razu hop prosto przełamać lody z tymi Klockami PANIE kolego ... 

 

Powiem krótko : SPADAJ. Śmietnik robisz, wpadłeś strzelić pochwałkę "dziadka" (jak byłeś w wojsku, załapiesz, jak nie, trudno) i nic poza tym. Przepraszam Bulii za OT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie może być, jednak .. na klasach "prądożernych" AB  :kwasny: .

 

bULI   to dołoże  :wink:  na prewdę lepiej  " tio dzi"?


Nie chce mie się już bredzić "bes sensa" albo robisz dla siebie albo dla nich  :rotfl:  u mnie masz szacun.za zacięcie ( w sumie mamy coś wspólnego jak ....się zamkniemy w garażu to amen żadnego nie ma) ...ale moje wysokie i średnie to  cię klepią jak chłopca :hyhy:  ...jak dopracuję dół to Ci odpowiednio grzywkę przeczesę :hyhy:


I....nie żebym się chwalił :wink:  ale sam widzisz co robi "wysoki" sprzęt :hyhy:

 a takie pier....

Pitu pitu ze śląska to nawet nie ma pojęcia he he 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pan Rajmund Kukieła  a jakie  auto nie bedę strzelał. Może to bylo audi spod  Łodzi Pana Bożyka ?  :wink: 

 

Audi Janusz nie wygrało nigdy na ME - raz było drugie

 

 

Ale Wasz pojedynek ( moze lepiej napisać rywalizacja ) aktywny kontra pasywny była jednym z wiodących tematów przez cały sezon Car Audio w kraju . Co ważniejsze oba pojazdy na bardzo wysokim poziomie , zajęte miejsca w finałach europejskich były oczywistym potwierdzeniem ich poziomu . Dla jasności , bo widzę , ze znajomość własnych korzeni jest nikła , tym drugim pojazdem był Opel Kacpero .

 

Ale to nie jest poszukiwana odpowiedz .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...