Jump to content

bogus1984

SCA Team
 • Posts

  4,100
 • Joined

 • Last visited

About bogus1984

 • Birthday 04/10/1984

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Maków Maz./Pułtusk

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Przepraszam, ale gdzie Ty trafiłeś ? Na forum gastronomiczne ? Mało jest tematów na temat subwooferów, wzmacniaczy itd. ? Czytałeś cokolwiek ? Przecież nawet o tej marce było już dawno pisane, więc po prostu zarejestrowałeś się i założyłeś temat ot tak...
 2. Oddaj do naprawy, przez internet nikt nie będzie zgadywał.
 3. Jeśli 2 Ohm wchodzi w grę, to sprzedam Audiobahn AW 1251T za 100 zł + przesyłka 16 zł.
 4. To jest sygnowane przez D&W, czyli mydło i powidło. Trzeba by środek zobaczyć, gdyż niewykluczone, że jest to po prostu płyta znana już w jakiś modelach, a radiator jedynie jest zmieniony.
 5. Na moje oko, to będzie wzmacniacz sygnowany przez D&W. Edit: Jednak coś tam się jeszcze pamięta ;) https://www.shpock.com/de-de/i/VCm3OB2nw9Q_i0XA/d-w-endstufe-perfect-performance-ii-4-kanal https://www.google.com/imgres?imgurl=https%3A%2F%2Fwebimg.secondhandapp.at%2Fw-i-mgl%2F5c4e0a5a2be8791a36cf103c&imgrefurl=https%3A%2F%2Fwww.shpock.com%2Fen-gb%2Fi%2FXE4KUzgR_hXHWyGP%2Fverstaerker-pioneer-d-w-bass-x-tremer&tbnid=nz7ExHP3L5EGnM&vet=12ahUKEwi5ttDciKb3AhWwCBAIHWtsDpIQMygAegQIARBJ..i&docid=Q4K_B2Yy72h03M&w=1200&h=900&itg=1&q=d%26w%20versterker&client=firefox-b-d&ved=2ahUKEwi5ttDciKb3AhWwCBAIHWtsDpIQMygAegQIARBJ
 6. Martwisz się o coś, co gra w mono, a nie stereo, ale to zapewne wiesz ? Teraz weź ogarnij długość przewodów, te czasówki, poziomy głośności... Tyle osób wozi po kilkanaście głośników basowych i nie ma z tym żadnego problemu, więc chyba ogólnie nie ma problemu, czy jednak myślisz, że jest ? Ba, teraz weź głośnik, który ma 2 cewki i trzeba je połączyć, a jak to jest duży głośnik, to też czasami z 50 cm przewodu trzeba do drugiej cewki zapodać...
 7. Rozumiem, że do pozostałych głośników masz przewody docięte co do mm, albo nie przejmujesz się nimi, tylko akurat "najważniejszym głośnikiem" ?
 8. Został usunięty przeze mnie. Patrzysz trochę gdzie zakładasz temat ? Założyłeś go w dziale Giełda - Sprzedam, mam ważniejsze sprawy, jak wysyłanie wiadomości z tłumaczeniem Regulaminu Forum, który sam zaakceptowałeś rejestrując się na SCA, więc zakładam, że go czytałeś. Temat przywróciłem, jest w dziale dla początkujących.
 9. To może poczytaj, co oznaczają te "3 Ohm" zanim się wygłupisz pisząc taką wypowiedź... Kolejna sprawa - 5 osób napisze, że AS, 5 osób napisze, że Excusion, co wtedy zrobisz ? To jest wybieranie w budżet-lidze, jeśli spodziewasz się fajerwerków, deklasacji jednego zestawu przez drugi, to żebyś się nie zdziwił... Dla jednego to gra lepiej, dla drugiego tamto, a na "soczysty bas" (zabawne określenie), to sobie trzeba zapracować montażem.
 10. Nie przypominam sobie, żeby na tym Forum ktoś bardzo polecał DSK... Ogólnie, to jeżeli myślisz, że lata mijają, wszystko drożeje, a konsument otrzymuje coraz to lepszy produkt za coraz mniej pieniędzy, to chyba trochę błądzisz. Odnośnie wzmacniacza, też w tym budżecie były tu polecana wzmacniacze używane. Zarówno tematów o głośnikach, jak i wzmacniaczach przewinęło się tu cała masa, więc dziwne, że niczego nie znalazłeś oprócz... Hertz DSK.
 11. Nie do Administratorów, a Moderatorów, a ci nie mają możliwości usunięcia konta. Nie loguj się i tyle, a jak tak bardzo chcesz, to pisz do Administratora.
 12. Czy jest ktoś z Kątów Wrocławskich lub okolic ? Potrzebna pomoc w tamtym rejonie,
 13. Pytaj Kolegi Łobuch, on zapodał 4x woofery AS na stronę.
 14. Widziałeś na YT film jak to działa w porównaniu do radia ? Nie warto tak w skrócie, lepiej nabyć radio z końcówką w D klasie, lub jakiś inny mini wzmacniacz.
×
×
 • Create New...