Skocz do zawartości

Audi A3 8P by dejson


dejson
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 550
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 1 miesiąc temu...

 

 


Chcesz mogę ci wysłać ci linka przez yt posłuchasz i wyciągniesz wnioski

 

... Szpaku wygrywa z Kortezem w TVP, a systemy słuchamy i oceniamy przez YB.

 

http://fabrykamemow.pl/uimages/services/fabrykamemow/i18n/pl_PL/201504/1427881015_by_anonymous_500.jpg?1427881015

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Myślę że jak komuś coś się nie podoba to niech poprostu nic nie piszę

A ja myślę dejson, że ani Ty ani Mirek ani ktokolwiek inny nie jest tutaj żeby go tylko i wyłącznie głaskać bo z głaskania, to niekoniecznie same dobre i przyjemne rzeczy się biorą  :wink2: 

 

 


napisałem że wpadł piec tylko na ttesty a niektórzy zaraz tylko hejtuja i nic więcej ahh podłość ludzka nie zna granic...

A, że przy różnych okazjach do Mirka piszesz jak do dzieweczki jakowejś, to detal :wink2: (choć jak dla mnie to w Mirku na oko dziewczęcości za wiele nie ma...). Jak nie wiesz, to Ciebie uświadomię - "Pozdro Mordeczka" stało się już takim cichym hitem forumowym :)

Taaa... jednak podłość ludzka nie zna granic... :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę dejson, że ani Ty ani Mirek ani ktokolwiek inny nie jest tutaj żeby go tylko i wyłącznie głaskać bo z głaskania, to niekoniecznie same dobre i przyjemne rzeczy się biorą  :wink2:

 

 

A, że przy różnych okazjach do Mirka piszesz jak do dzieweczki jakowejś, to detal :wink2: (choć jak dla mnie to w Mirku na oko dziewczęcości za wiele nie ma...). Jak nie wiesz, to Ciebie uświadomię - "Pozdro Mordeczka" stało się już takim cichym hitem forumowym :)

Taaa... jednak podłość ludzka nie zna granic... :hyhy:

super że dołożyłeś swoje 5 groszy kolego sinoff .nie potrzebnie ale dobra ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baby F1 ;) może i ładne eleganckie ale :

-posiedziałem dosłownie 15 minut posłuchałem swoich ulubionych płyt i ?

okej góra fajna spokojna naturalna troszeczkę inna niż w poprzedniej 9835r ale ? 

Mentor : i co wyskoczyłeś już z kapci ? Ja : Szczerze nie wyskoczyłem ... i nie słyszę tego efektu WOW

post-15382-0-50532500-1465685819_thumb.jpg


Drugi plan proszę państwa : 

post-15382-0-09537900-1465686034_thumb.jpg

post-15382-0-57584500-1465686116_thumb.jpg

post-15382-0-10439800-1465686180_thumb.jpg

Pxa H701 w duecie z 9861DVA

 

Wnioski : Kręcenie gałą mentora 3 h no i ... ? nie mam pytań może Mirek zabierze głos ... 

Głęboko,Skupienie,Detalicznie a przede wszystkim Szeroko Mega Szeroko ... Scena bardziej wyciągnieta wyżej bardziej skupiona

Woofer w końcu na cięciu 72hz Pokazuje swoje prawdziwe JA jak Kopię od dołu

Dolne pasmo ? Soczyste wyraźne przyjemnie na 45hz a nie 50 ....

Góra Mega spokojna nie krzywdzaca ani nie psująca górnych rejestrów poprostu Poezja :) 

 

ogólnie strzał w 11 z wszystkim Jeszcze czekam na Mojego Pionka jak wróci ze SPA i mentor coś tam jeszcze mu lekko brakowało ale nie stety ograniczenie czasowe dziś tak że musi wrócic ta średnica łał z mego gm-x 924 na chwile obecną jeszcze raz dziękuje za podpowiedzi a przede wszystkim dwóm osobą :) za właściwe wskazanie drogi :) 

 

Następny plan ? Zwrotnice Pasywne na Picolaca i Tec :) ale to za chwilę :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak cukrowania ciąg dalszy.Mam nadzieje ze będziesz na pikniku bo ja się tam pojawie nawetJezeli miałbym tam iść na piechotę.takie lał a jeszcze pionka nie ma. oby tylko kręcenie ponowne nie zniszczyło odsłuchu na pikniku. Licze ze bedzie to najlepszy wykon. Swoją drogą ludziki latami dlubia w graniu i nie ma takich przeskokow w graniu. A tu aż 3 godz kręcenia gala ;) i dosłownie osiagneta nirwana. Wniosek nasuwa się sam. Ps myślę że kilka osób w tym ja chętnie skorzysta z linka na YT.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baby F1 ;) może i ładne eleganckie ale :

-posiedziałem dosłownie 15 minut posłuchałem swoich ulubionych płyt i ?

okej góra fajna spokojna naturalna troszeczkę inna niż w poprzedniej 9835r ale

Ja bym to traktował jako porównanie kogoś mniej doświadczonego baby do 35 ustawienia te same a nie do proca bo tu już więcej możliwości .

 

Szczerze nie wyskoczyłem ... i nie słyszę tego efektu WOW

Pewnie inny słyszą więcej ale tak szczerze to cena do tego co nam to daje wypada jak wypada.

 

 

Mam nadzieje ze będziesz na pikniku bo ja się tam pojawie nawetJezeli miałbym tam iść na piechotę

Ja też chętnie posłucham twoich wypocin :) Chyba gołosłowny nie jesteś skoro tyle wiesz to pewnie u Ciebie też spoko granie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bejs nie żadne cukrowanie tylko już jakość pkt zaczepienia osiągnięty? Co żal ci że CO? Ze nie masz kogoś pod ręką tak doświadczonej osoby pod ręką? Która każdemu pomoże s chęcią jak potrzebuje pomocy

Ps. Jesteś bardzo na moje nie życzliwy... No i za każdym razem masz swoje głupie komentarze a na pikniku wątpię że posłuchasz sobie u mnie... Bo twoja życzliwość mnie...

 

Mirek dajmy sobie spokój wszystko JEST jasne i wyraźne każdy z nas JEST inny my wiemy swoje z twoją wiedzą doświadczeniem i jeszcze paru innych osób JEST dobrze

No i to by było tyle na ten temat, nie bede i nie mam zamiaru reagować na głupie bez sensowne komentarze i zaczepki. i wdawać się w głupie dyskusje .

Ja wiem co jeszcze lekko mozna poprawic wyciagnąc i co dalej trzeba zrobic zeby bylo jeszcze ciut lepiej. i jak była 35r 

a teraz co jest jak na pokladzie h701 z 9861 jest. i jak grało i jak teraz gra Dla mnie 

 

Pozdrawiam ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dejson trochę krótko testowałeś tą 9965. Myślę że idealnie byłoby kilka dni pojeździć i przesłuchać znane ci płyty a potem to samo zrobić z 9861+701. Ale skoro widzisz różnicę do poprzedniego radia to chociaż ty będziesz zadowolony, nikt inny nie musi.

A tak przy okazji: uczono mnie by ignorować zaczepki i nie wdawać się puste dyskusje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...