Jump to content

Mehow

Użytkownik
 • Posts

  1,297
 • Joined

 • Last visited

Kontakt

 • Website URL
  http://www.audiomanufaktura.pl
 • ICQ
  0

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Reda/Trójmiasto

Recent Profile Visitors

2,178 profile views

Mehow's Achievements

 1. No aż się wtrącę. Central i tylne out. Do tego MEC-BT, fachowe strojenie i to będzie grać jak na załączonym obrazku. Żadnego suba nie trzeba. To że to się nazywa p&p (niestety) nie oznacza że wystarczy wpiąć.
 2. Jak w tytule. Dwie sztuki w stanie idealnym pomijając ślady po wkrętach. W oryginalnych opakowaniach. Fotki w pon. Cena 600zł/szt + kw
 3. Mehow

  Alpine DVA 9860

  Stan wizualny jak na fotakch. Technicznie bez zastrzeżeń. W komplecie jest jeszcze pilot. Cena 500zł + KW
 4. Mehow

  CDA 7939r

  Jak w temacie. Interesuje mnie sztuka w wyjątkowo dobrym stanie.
 5. Jak w temacie. Z moją dopłatą. DVA jest w stanie dobry minus. 39tka interesuje mnie tylko w wyjatkowo dobrym stanie.
 6. Bzdura. Ta sama zasada działania. Szczeliny powstały z powodu/robi się wtedy kiedy długość portu sprawia kłopot z umieszczeniem prostej rury.
 7. Hec gra lepiej- jest to słyszalne i nie ma kłopotów z zakłóceniami. Kwestia ładowania według uznania i wygody.
 8. Przecież to była aluzja... napisał że wybrał matcha bo ma hi-input... tak jakby Helix go nie miał
 9. Nie mylić ilości basu ze zwartym, kopliwym kickbasem.
 10. Też może być. Ale jak czytam propozycje typu revelator pod matcha... i pewnie jeszcze wersja domowa z qtsem <0,3 to mnie się w kiszkach przewraca.
 11. Tu się kilka spraw nie klei... wiesz co chcesz, ok fajnie... ale CA to niestety nie HA. Biorąc pod uwagę budżet na głośniki, w dodatku używane, celujsz w całkiem wysoką półke... i match niestety ale się spoci. Dla Ciebie to P-SIX byłby odpowiedni. W samochodzie granie robi napęd, montaż i strojenie... głośniki to przy tym sprawa drugorzędna. Francuzy mają bardzo miękką blachę i można mieć tylko nadzieję że planujesz coś więcej jak przylepienie mat... Jeżeli nie masz doświadczenia to drzwi musi zrobić ktoś na prawdę kumaty. I jeżeli ma to być jakiś warsztat CA to najgorsze co możesz zrobić już zrobiłeś... zakupiłeś sprzęt (nieodpowiedni) i o rady pytasz na forum. Pod matcha jeżeli coś ze scana to tylko najniższa seria automotive... charakterem bardzo podobne do MP albo właśnie wspomniane 5.16.
×
×
 • Create New...