Skocz do zawartości

Audi A3 8P by dejson


dejson
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

 


Nie wrzucaj proszę tu religii/wiary w jakimkolwiek kontekście, są na to zdecydowanie lepsze miejsca niż to forum.

Grzesio na admina , wiem ze jesteś bardziej wyluzowany niż to się na forum wydaje .

 


Mam nadzieje ze swoim postepowaniem odpowiednio pokieruje i bedzie spokojny o to "co bedzie"

Pewnie dojrzeje kiedyś ale takich tu sporo było , pamiętacie początki np . Buliego albo jak dobrze kojarzę Bonzo .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 550
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Mało tematów admin posprzątał wspomnij swoje posty co znikły , pewnie kilka znajdziesz .

 

 

Oj pamiętam... ale myśląc w taki sposób, to ten temat powinien być wymazany po kilku pierwszych postach... a piszemy w nim na 12-tej stronie... wiec taki powód do mnie nie trafia a wręcz sugeruje, że modzi mocno tolerancyjni się zrobili na ten czas :)

 

Grzesio na admina , wiem ze jesteś bardziej wyluzowany niż to się na forum wydaje .

 

Naprawdę?  :wink2:  Wierz mi, że się jednak nie nadaję ale... wyobraź sobie minę dejsona gdybym jednak był... :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


myśląc w taki sposób, to ten temat powinien być wymazany po kilku pierwszych postach... a piszemy w nim na 12-tej stronie...

 

I na razie ostatniej , bo zamykam temat. Wleci ten nowy setup, kolega Dejson zapragnie otwarcia w celach aktualizacji to się otworzy . Coś te tematy Audi A3 ( pamiętny temat  gonzo) nie mają szczęścia ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

J go back with ... Nowym projektem ( Mistrzu pozwól zaczynamy ) 

 

Setup : Tec LS 155 w Duecie z Morel Supremo 

post-15382-0-80634100-1461507161_thumb.jpg

 

Montaż Tec : 

post-15382-0-34979100-1461507258_thumb.jpgpost-15382-0-46800900-1461507315_thumb.jpg

 

Słupki w zabudowę były plany robić ale mój mistrz dobra dusza postanowił mi swoje odsprzedać więc są :) pod picolaca Ukierunkowane centralnie na sam środek także scena idealna na środku na wysokości deski. 

post-15382-0-58081300-1461507433_thumb.jpg

 

Montujemy i wyciągamy kable :

post-15382-0-66077200-1461507516_thumb.jpg

 

Pierwszy już siedzi od pasażera . 

post-15382-0-66558300-1461507608_thumb.jpg

 

na Gotowo w środku : 

post-15382-0-48919000-1461507733_thumb.jpgpost-15382-0-95275700-1461507799_thumb.jpg

 

Od zewnątrz : 

post-15382-0-19798800-1461507896_thumb.jpg

 

Piecownia jaka była taka sama zostaje . ( Aktywnie na chwile obecną wszystko )

post-15382-0-37426900-1461507971_thumb.jpg

 

Podsumowanie :

 

ostatnim punktem zaczepienia było znalezienie ustawienia vegi w kufrze jednak po stronie kierowcy sub bardziej ląduje na desce .

Średnica bardzo szczegółowa trąbka perkusia piano itp. ( nie mam pytań co ta 15 stka robi w drzwiach za robotę ) oczywiście z vegą wpasowały się idealnie z dolnymi rejestrami pasma. 

Tweeter Mistrzostwo co On potrafi zagrać każdy rodzaj górnego rejestru bez męczenia ucha w połączeniu z pionkiem jest detalicznie słodko przyjemnie naprawdę z tupetem .  

 

Mirek dziękuje jeszcze raz za pomoc i realizację projektu jest naprawdę ciekawie Nie spodziewałem się takiego efektu ( teraz każda minuta spędzona w aucie naprawdę cieszy i ciągnie do słuchania jakościowych CD ) 

 

Zmiany : ( dozbierać pieniążki muszę ) na Procka alpine phx 701 a stacja ? ( nie powiem Niespodzianka ) 

trzeba z setupu jeszcze wyciągnąć głębie i detale lepsze  na razie 35 r zostaję na pokładzie będą pieniążki będzie zmiana . 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Nowym projektem ( Mistrzu pozwól zaczynamy )



Setup : Tec LS 155 w Duecie z Morel Supremo

 

No niech będzie , ze nowy :wink2:.

To co natomiast istotne , to ten duet w Audi A3 faktycznie bardzo dobrze sie sprawdza/ł  , zatem od systemu perspektywicznie możesz bardzo wiele oczekiwać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nakamichi. 

No Nowy projekt dobra każdy niech interpretuje sobie jak uważa ( miałem na myśli że nowy w moim aucie :-P )  a już na pewno ktoś z forum miał taki projekt kiedyś tak że wiadomo o co kaman ;) ps. no wybaczcie mi :D

 

 zatem od systemu perspektywicznie możesz bardzo wiele oczekiwać .  ojj zgodzę się z tobą ale tutaj niestety zaczynają się schody i Koszta kurde 

zbieram teraz pieniążki na phx h 701 i stacje do niej ale nie zdradzę jaką :) mistrz nie kazał :D no chciał bym jeszcze wiele dopieścić ale spokojnie i tak to co grało wcześniej a teraz to jest przepaść w rejestrach średnich a już nie wspomnę o górnych :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tam za sygnałówki masz? Nie wyglądają za ciekawie, nie zbierają zakłóceń?

niestety tu podzielę twoją opinie. 

1 są nie pamiętam jakieś budżetowe dawno temu zakładane przy 1 instalacji żałuje ze je załozyłem .... renegade chyba 

2 są phonocara są przyzwoite i dobre 

na chwile obecną mam lekkie szumy przy włączonym silniku ( ale piec muszę znowu na poprawe oddać ) luty na RCA gdzieś jeszcze nie stykają i podczas jazdy mam trzaski w TW a na prawym WF słychać delikatne piski. 

ogólnie wczoraj wszystkie z mirkiem kable sprawdziłem i jednak pionek ma winę muszę jechać oddać do poprawki . potenciometry chyba trzeba poprawić raz jeszcze na RCA . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może zamiast proca iść w granie pasywne. Klocki na tyle dojrzałe, że chyba nie ma sensu robić zmiany.

nie ma mowy . ten setup ja nie znam jeszcze jego prawdziwych możliwości do odkrycia . a to jest zagadka . :) myślę ze proc ze stacją ciut jeszcze namieszają :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...