Jump to content

powalla

Użytkownik
 • Posts

  9,749
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Mikołów

Recent Profile Visitors

6,277 profile views
 1. My też po 5h 15 min dojechaliśmy 😉 Dziękuję wszystkim za spotkanie , no i szczególne podziękowania Piotrkowi za organizację !!! Było zajebiście!
 2. Dokładnie! Kolega zakładający temat napisał że dał piankę ....taką kurde zwykłą piankę która powoduję bułę na kicku , a ten tu wyskakuje z jakąś cudowną, w milionach zakładów CA zakładaną piankę akcent ...tu chodzi o drzwi w mazdzie z naklejoną zwykłą pianką .
 3. Liczyłem na odpowiedź w podobnym stylu lub jakieś linki do fejsbuka 😉 No cóż chcesz podważać rzeczy dawno przetestowane ...wtedy jak zawody SQ bywały normą, a nie teraz jak każdy robi auto pod swój gust(mniej lub bardziej wypaczony) , to śmiało klej co tam chcesz , a potem żongluj klockami za parę tysi by zgubić "bułę" na kicku 😉 To że Ty nie słyszysz różnicy nie oznacza że czegoś nie ma ...
 4. Na jakim grają? Pytam serio i poprosiłbym o linka ...
 5. Mam nadzieję że nie podłączył radia na stałe, bo zeżre Ci akumulator 😉
 6. Weź miernik i zobacz czy jest w kostce ISO "plus po stacyjce" , bo tam jest na bank can i może tego plusa nie być .
 7. Zobacz dział "zamienię " na samej górze temat UWAGA > " Z racji że nagminnie osoby się rejestrują aby tylko pohandlować , to ogłoszenie mogą zakładać osoby spełniające punkt 11 regulaminu działu sprzedam! tak więc Ty mógłbyś tu (czytaj dział sprzedam i zamienię) napisać dopiero 22 lipca i na dodatek jakbyś jeszcze 18 postów napisał . PS; co do skrzyneczek ... w obi pracuję ;)
 8. 11.W dziale sprzedam tematy mogą umieszczać osoby z minimum 3 miesięcznym stażem na forum oraz minimum 50 postami. 12. Wystawiamy tylko i wyłącznie sprzęt Car Audio. Tematy zawierające sprzedaż innych przedmiotów (np. samochodów, telefonów, komputerów) będą natychmiastowo wyrzucane.
 9. Temat założyłeś po kilku minutach od rejestracji ... z kulturą też widzę na bakier ... zero przywitania w PIERWSZYM TEMACIE W DZIALE DLA POCZATKUJĄCYCH ! Brawo! Pytanie po co jest forum ... ileż można pisać o kopalni wiedzy tutaj już napisanej ale po co szukać i czytać , jak można klepnąć temat jak na fejsie i czekać , aż jakiś nudzący się łoś cos napisze . Tu to jak jednak nie działa ...
 10. Kurcze faktycznie źle Cię zrozumiałem! Przygotowanie drzwi , to podstawa zabawy w dobre CA.
 11. Nie słyszysz różnicy, bo albo wygłuszenie jest źle zrobione ,albo jesteś głuchy ;)
 12. Sony ma radyjka z cyfrowym wzmacniaczem 4x 100W ale nie kosztują 400zł , choć uważam że naprawdę warto dopłacić!
 13. Stary żeby mnie obrazić, to bardziej się musisz wysilić ...nie taki burak próbował ale może Tobie się uda Co do skrzynki, to zrób jak piszesz! Obraź się na producenta, bo chce Cię oszukać ale czujny kolega nie pozwoli i zrobi Ci skrzynię jaka mu pasuje...może dłuższych desek nie ma ?
 14. Nawet przywitanie się zjeb....eś ! Nawet nie rozejrzałeś się po forum i od razu wpakowałeś temat w przypadkowe miejsce ... no ale to w w Twoim stylu! Przestudiuj w "prawidłowym miejscu" (na linka nie licz , bo lenistwa nie znoszę ! ) najpierw regulamin tamtego działu , bo tylko kopiując ten powyższy tekst od razu go łamiesz!
×
×
 • Create New...