Skocz do zawartości

Audi A3 8P by dejson


dejson
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 550
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Odpowiem tak pionek narazie zasila górę dół woofer pędzi bo bardzo fajnie kopię od dołu,

może w święta usiade, wepne wf w pionka i zobaczę_ niby opinię krążą o gm-x924 że dołu jej brakuje ale mówię to są tylko opowieści, podlacze posłucham ocenie, narazie 4 kanałowka na tw ponieważ ciężko znaleść np gmx922 a podoba mi się bardzo Górna sekcja pionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołu mu nie brakuje, tam była poruszana kwestia "subiektywna", co ma ten dół lepszy, mocniejszy, bardziej podkreślony - każdy ma swoje odczucia, inne auta, inne głośniki, także należy to sprawdzić u siebie. GMX-922 nie jest wcale ciężko dostać, sam miałem ich 3, lub 4 sztuki i tutaj się zgodzę, że na średnich i wysokich pokazał swoje możliwości i to dość spore :) Dół mi mniej odpowiadał, ale ja mam zapędy w stronę amerykańskiego dołu, więc :P Na subie też nie był to mój faworyt, dostał baty od RF 200ix i cześć :P

 

Ogólnie masz dobre 4 kanały, jeśli trafiły w gust, to masz wzmacniacz na aktywny przód, jednolity, spójny profil, łatwiejsze zgranie i wysterowanie. Jeśli dół nie przypasuje, to myślę, że 922 nie będziesz miał problemów, żeby go prędzej, czy później nabyć. Od razu mówię - ja nie mam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

No i się stało i zostało, mianowicie ( nie patrzeć na kable, ponieważ ciągłe prace odbywały się w ciągu b.mocnych mroźnych dni ) Będzie Wiosna będą zmiany będzie układanie Kabli tzn. Będzie Mała Niespodzianka i bardzo przemyślany i mądry kolejny krok do przodu,jaki? hmm Jak pozwoli mi mój Sensej Powiedzieć to Powiem a jak nie to zobaczycie na wiosnę :) 

 

DLS Ca 21 Sprzedany Poszedł gdzieś Daleko w Polskę,Zostaję jak widać nadal aktywka i wszystko podpięte pod GM-X 924, vege zasila Nowy Nabytek Od Senseja Ground Zero TX 2500 :) 

Tweeter który nie jest TW wysokich Lotów ( nie oszukujmy się w tej Lini Referance ) Nie wydziera Japy Nie Ostrzy Góry , jest neutralna, spokojna taka Słodka naprawdę przyjemna dzięki Wiadomo Pionkowi , Woofer zupełnie inny profil grania średnicy zmienił się o 180 stopni niż Ca 21 ( tam był tylko Mocny dół i to wszystko ) tutaj Dół Ma Lekkiego Kicka i wspaniała Srednice Lecz Chodziło mi o uzyskanie średnicy(Bardziej szczegółowej) niż b mocnego  kicka od dołu która dawał CA 21 i nic więcej a Od góry na WF takiej jakiej chciałem a dolne pasmo uzupełnia tzn Wypełnia Vega i bardzo Fajne Teraz Skleiła się z Wooferami na Przodzie :)

post-15382-0-54892400-1453835385_thumb.jpg

 


Cięcia na Zwrotnicy względem Pionka : 

Woofer od dołu : 63 HZ , -5Db / zbocze 12db/oct

             od góry : 2,0HZ - 5Db / zbocze  12db/oct

Tweeter 4,0 kHz , 0Db / zbocze 12db/oct

 

Vega : 50hz , -5Db / zbocze 18db/oct 

 

Wszystko zasługa Mojego Senseja :) dziękuje jeszcze raz Morda że ciągle prowadzisz mnie właściwym torem i ciągle do Przodu !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No aż tak bardzo Mega Mocnego nie ma :) Ma lekkiego Kicka lecz nie chodziło o to tylko o Lepszy profil grania średnicy :) mogę go niżej uciąć na 50 Hz ale Nie ma sensu tyle dolnego pasma puszczać bo wówczas jakaś inaczej dla mego ucha wtedy gra dolne pasmo i mi się nie podoba :P ^^ jest dobrze jak Sensej ustawił i jest gitara :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są zamocowane przykrecone do płyty na wkręty małe stolarskie szwagier przykrecil porządnie wkrętarka.

Podsumowując pionek gra naprawdę z innej bajki gra przyjemnie i jest ten efekt jaki oczekiwałem. Dalsze plany jeżeli chodzi o jeszcze lepszy profil grania żeby go usłyszeć i żeby była z 10 razy lepsza jakość ( to zmiana setupu) bo na chwilę obecną pionek o 3 dobre klasy finansowo jest na moim systemem. Zmiana na co? Hmm niespodzianka na wiosnę na razie nic nie zdradzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10x lepsza jakość, to faktycznie lepiej już nic nie pisz zanim nie zrobisz, bo już napisałeś za dużo.

Chyba że słowo jakość jest typowo wyrażeniem umownym, wtedy ok :)

 

Zawsze się zastanawiałem jak można to co się słyszy przekładać na cyfry,     wiem wiem, muzyka to matematyka, gdzieś nawet widziałem równanie na gamę, że można ja za pomocą cyfr i pierwiastków wyrazić, ale określać krotność albo lepiej jeszcze procentowość.... to już matematyka wyższa, co ja mówię wyższa to akurat przerabiam, to kosmiczna jakaś.....  "teraz mój system zagrał 67,32% lepiej niż ostatnio"  choć tu będzie musiało już w tysiące lecieć, np 1002,47%  :)

Mirek chyba musimy się spotkać i pogadać, musisz mi to wyklarować, jak swoich podopiecznych w równania zakręcasz, może wtedy metody warunkowe i parametryczne w macierzach wyższego rzędu staną się jasnością, bo teraz mam magię, szczególnie kiedy refreny stosować, a może to jakaś aria wyklaruje. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirek chyba musimy się spotkać i pogadać, musisz mi to wyklarować, jak swoich podopiecznych w równania zakręcasz

On jest inny , ale plany ma w dobrą stronę , ciężko mu opisać co słyszy , ale zmiana w dobrym kierunku , jak dojdzie do finału na wiosnę to będzie grac o 1000% lepiej ,  a spotkać sie już dawno trzeba było weź też 2 panele chce to usłyszeć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirek podziękuje tutaj tobie któryś raz z kolei z całego serca ze prowadzisz mnie właściwym torem ciągle do przodu i mam nadzieję że nowy projekt setupu nam na wiosnę w moim aucie się uda i będzie ciekawie naprawdę, jak będzie cacy i elegancko( a wiem że tak będzie bo jak ty coś mówisz to twoje powiedzenie jest wiele warte) na koniec procek z inną jednostką i na tym skonczymy projekt, dzięki jeszcze raz wszystkim za swoje podpowiedzi i wypowiedzi. Pozdrawiam do usłyszenia do wiosny :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Jakaś gigantomania się wkrada.

Wiesz kwestia skali jak się zaczyna nisko to skala rośnie , pamiętam ze punktem wyjścia był zestaw fabryczny a w audi nie gra najgorzej , jak słychać różnicę to musi być odzwierciedlenie w procentach , dojdziemy do 1000 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...