Skocz do zawartości

Audi A3 8P by dejson


dejson
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 550
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Veguś, mój pierwszy sub :hyhy:  i ...35 pierwsza jednostka.. bardzo fajny start.

Vega powinna fajnie twardo zagrać w porównaniu do suba alpiny. 

 

Jak koledzy piszą, uporządkuj kablologie i będzie zgrabnie.

 

Tw, kiedy wlecą dam gdzie powinny być...czyli w słupek ?  

Gdy patrze gdzie leżą...to aż serce krwawi.

Dawaj je panie w słupek :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówił o Tobie., oczywiście mogę się mylić.

są 2  auta na podobnych klockach ale różne w budowie jeep i audi co się w jednym sprawdzi w drugim nie musi a każdy ma swojego zajączka , ale po testach sony gra naturalniej niż pionek ale z mniejszym wykopem co się komu podoba , rc6.2 to nie najwyższa półka może w innej konfiguracji pionek był lepszy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnych klockow nie ma sensu ze soba laczyc ani ladowac ich na poczatku zabawy :) to żaden przytyk btw ;)

tak masz rację popieram tylko dla twojej informacji Powiem Tobie jedno ,,Przy sobie wręcz pod ręką" mam Nauczyciela Mistrza kilku krotnego Mistrza Polski SQL w zawodach CA więc jest On dla mnie wielkim Autorytetem w tej dziedzinie i cały czas coraz więcej on przekazuję mi wiedzy i to jest gość który nie jeden chleb z 1 pieca jadł z najlepszymi w Polsce zawodnikami który prowadzi mnie właściwym torem w tej dziedzinie tyle mam na koniec od siebie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak masz rację popieram tylko dla twojej informacji Powiem Tobie jedno ,,Przy sobie wręcz pod ręką" mam Nauczyciela Mistrza kilku krotnego Mistrza Polski SQL w zawodach CA więc jest On dla mnie wielkim Autorytetem w tej dziedzinie i cały czas coraz więcej on przekazuję mi wiedzy i to jest gość który nie jeden chleb z 1 pieca jadł z najlepszymi w Polsce zawodnikami który prowadzi mnie właściwym torem w tej dziedzinie tyle mam na koniec od siebie ...

Sam tez z niego biore przyklad pomaga i wspiera wiedza jak moze, i nie ma co sie obrażać i unosic jak ktos co cos powie tutaj .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt tu się nie obraża tylko nie lubię jak ktoś próbuję w skromny sposób narzucać co można łączyć ze sobą itp. i przestań tu stawać stale murem za tym kolegą bo zaczyna to być irytujące i twoje narzucanie mi poraz któryś z kolej podajże że ja się obrażam,nie obrażam się bo jestem jak na chwilę lajkiem i łapię wiedzę ile mogę więc dajmy już sobie spokój z takimi komentarzami.Tyle mam na koniec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...