Skocz do zawartości

Audi A3 8P by dejson


dejson
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No i widze ze nie tylko mnie kopnal ten zaszczyt wymiany mysli z nieokrzesanym kolega na PW. Ot jak kolega przyjmuje jakakolwiek krytyke pod swym adresem. Wiec moze dla  tych broniacych ten nieoszlifowany diament sceny CA. Pw zamieszczam kompletne i w calosci by nie bylo posadzen o manipulacje kontekstem.

Dla rozwiania niejasnoci dodam ze nie tylko nie zjedlismy wczesniej ani kielbasy nie pilismy piwa ani  nawet nie bawilismy sie razem we wspolnej piaskowanicy a pierwszy kontakt kolega postanowil rozpoczac w ten desen:

 

Dejson:

"A ty co się pucujesz admina? Lizesz dupe im?"

Dejson:

"Napisałem jak jest a ty niewiem za kogo się uważasz za boga? za donosiciela? No dalej pucuj się"

 

Ja

"Sluchaj misiu... Po pierwsze wypadalo by zaczac od zwrotow grzecznosciowych bo do jednej piaskownicy razem nie chodzilismy. Mam sluszne podejrzenia ze ledwo co skonczyles nascie lat albo nawet nie wnoszac po poziomie intelektu i zafascynowaniem grypserka, jezykiem rynsztokowym i problemami z jezykiem polskim. 

A teraz do meritum sprawy. 

Nie w jednym temacie co chwila grupa ludzi probuje poprawiac Twoje bzdury wypowiadane z przekonaniem znawcy. Uwagi ze bladzisz padaly nie raz nie dwa nie trzy. NORMALNY czlowiek zastanowil by sie nad tym i conajmniej wyciagnal taki wniosek by nie pisac glupot a wiecej po prostu czytac. Niestety u Ciebie ta refleksja nie nastapila  i z uporem maniaka robisz z siebie durnia zasmiecajac forum.

Dlaczego zwrocilem sie sarkastycznie do admina? Bo zwracac sie do Ciebie jak wielu juz to uczynilo to jak grochem o sciane...

Zastanow sie deko nad soba biorac pod uwage fakt ilu ludzi zwraca Ci uwage... Chyba ze wydaje Ci sie ze wszyscy sie mysla a Ty masz monopol na wiedze. 

Pozdrawiam Jacek"

 

Dejson

"Misia sobie zrób i wychowaj typie :x 
W dupie cię Man i gardzę takimi którzy lizą dupę na forum innym"

 

 

Konkluzja :

Dalem spokoj - przypominajac sobie znane powiedzenie "NIe wdawaj sie w dyskusje z idiota bo sprowadzi Cie najpierw do swego poziomu a potem pokona doswiadczeniem"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 550
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ciężki charakter, spejson pojmuje rzeczywistość własnymi kategoriami, a jak się ktoś nie zgadza, to od razu w turban cios przyjąć musi! Ale co tam, z prawilnymi zaczynać nie warto i cisza ma być hołoto i to już!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, pokolenia gimnazjalne dorastają i przynoszą że sobą nawyki z młodości... Wychowani w przekonaniu, że są panami swojego świata a reszta podporządkować się musi... Jak nie dobrowolnie to siłą... Wiecie, "jp", "mam wyj**ane" itp... Zanikająca kultura osobista, szacunek (choćby ze względu na wiek czy doświadczenie), brak autorytetów i skrzywienie moralne... Takie czasy ;) Żeby nie było, nie mówię tu akurat o dejsonie bo nie znam człowieka (mogę tylko domniemywac a taka ocena drugiej osoby do najlepszych nie należy) a o całym pokoleniu młodzieży dzisiejszych czasów co niestety nie wróży nam dobrej przyszłości :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz dalej tej zabawy nie rozumiesz to się nazywa ukryta nienawiść.

 

A co do przygody z Hip-Hop zjada rozum, a może to specjalna mieszanka ziółek za często parzonych różnie ujmuje trzeźwe postrzeganie na świat :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Widzisz dalej tej zabawy nie rozumiesz to się nazywa ukryta nienawiść.

I o tym mowa co się dziwicie ze atakuje i to na ślepo , jak sobie groHu po  trochu nie potrafi przepisać nicka niech skopiuje i tak się to nakręca  , niech pisze głupoty jakie chce ale szacunek jakiś drobny powinien być , z domu takie rzeczy wynosicie ? Nie znasz gościa ale to nie znaczy że możesz przekręcać nicka .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Nie wspomnę o podstawach gramatyki, interpunkcji itd. Porażka.

Nie on jeden .

 


Dejsona to też dotyczy, czy jemu wolno?

Ja pisze co tu w temacie jest , na pw nie wnikam jak sama nazwa wskazuje .

Admin chyba ma swoje narzędzia i w jakiś ramach jest ta tolerancja .


 

 


No fakt, skąd masz wiedzieć, bo Ty nie dostajesz na PW steku bluzg ...

Kilka pytań miałem o niego , ale młody jest narwany , nie to co reszta forum :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Przecież te PW tu wklejano ...no ale to też uznasz za atak na biednego , skrzywdzonego przez układ piknikowych pożeraczy kiełbasek usera .

Tak jak napisałem nie odnoszę się do pw , co tam sobie piszą to ich prywatna sprawa , nie znam regulaminu dokładnie czy jest tam jakieś odniesienie do tego .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I o tym mowa co się dziwicie ze atakuje i to na ślepo

 

No to może okulista albo jaki inny spec mu pomoże?

 

niech pisze głupoty jakie chce ale szacunek jakiś drobny powinien być , z domu takie rzeczy wynosicie ?

 

Tylko dlaczego ma głupoty na tym forum pisać... o jeden powód Ciebie poproszę :)

Taki szacunek to zdaje się w dwie strony powinien działać? Czyt to znaczy że jak priva w stylu tych od dejsona ktoś Ci prześle, to też usprawiedliwisz i pochwalisz?

Znam Ciebie osobiście i podziwiam z jakim uporem brniesz w to bagno coraz głębiej... ale może to i dobrze, że jasno zaczynasz określać swoje podejście do sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


"Kto jest niewinny niech pierwszy rzuci kamień "

 

Mirku szanuje Cie i wiesz dobrze ze jakaby trudna sytuacja nie byla - wazne sa dobre checi i zawsze jakies konsensus czy inne porozumienie mozna osiagnac. 

Jedni na tym forum sa kulturalni zawsze inni od swieta a jeszcze inni staraja sie choc to udawac. Slowo klucz - starac sie,

Tworzymy pewna spolecznosc dzialajaca wedle ustalonych zasad.

Ci ktorzy tego nierozumieja powinni poprostu poszukac innego forum - odpowiedniego dla nich.

Jesli by jednak jakos tak irracjonalnie jednak chcieli byc czescia tej spolecznosci skrzywionych przez CA jaka tworzymy - mysle ze powinni wykazac dobra wole i powoli krok za krokiem probowac sie do niej dostosowac.

Mysle ze dejson naprawde z duzym bolem wewnetrzynym i mocno wbrew sobie wykonal pierwszy krok - przeprosil za to co bylo. 

Mam nadzieje ze swoim postepowaniem odpowiednio pokieruje i bedzie spokojny o to "co bedzie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze dejson naprawde z duzym bolem wewnetrzynym i mocno wbrew sobie wykonal pierwszy krok - przeprosil za to co bylo. 

Mam nadzieje ze swoim postepowaniem odpowiednio pokieruje i bedzie spokojny o to "co bedzie"

może warto było by na tym juz stanąć? :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...