Skocz do zawartości

Audi A3 8P by dejson


dejson
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 550
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A nic... chciałem tylko zaznaczyć, że liczy się też reszta systemu - wzmacniacz i głośniki.

 

I oczywiście rękami i nogami podpisuje się pod słowami Trucka - strojenie tego wszystkiego i tak jest najważniejsze....

 

A tak ogólnie to ... (patrz mój podpis)  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Sam doszedłem psychicznie do tego, że nie warto zmieniać kloców na lepsze bo to do niczego nie prowadzi. Posłuchałem wielu aut ze sprzętem dużo tańszym niż mój i ograniczenia w wielu przypadkach nie są po stronie sprzętu, a w samej instalacji i strojeniu.

 

O i pod tym też się podpisuje ręcami i nogami  :P


A na pikniku będziesz ?  

Może w przyszłym roku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na pikniku będziesz ?

W zeszlym roku na teoretycznie słabszych klockach Megane Pawła na 2way pasywnie strojona łoila wiekszasc konkurentów w najbardziej obleganej klasie funi, a dodatkowo bylo to jedno z nielicznych aut ktorego sluchalo sie na codzien z przyjemnością ( nie bylo strojone typowo pod plyte Eascy gdzie czasem na słabych nagraniach nie dalo sie ich sluchac )

 

Z tym ze tam zwrotka to byla n-ta warjacja z kilkudniowymi odsluchami a nie dzielo przypadku.

Także :

 

A nic... chciałem tylko zaznaczyć, że liczy się też reszta systemu - wzmacniacz i głośniki.

 

I oczywiście rękami i nogami podpisuje się pod słowami Trucka - strojenie tego wszystkiego i tak jest najważniejsze....

 

A tak ogólnie to ... (patrz mój podpis) :)

Oraz :

 

 

Mirku nie jestem osobą zazdrosną, zawistną czy po prostu jebniętą by czepiać się kogokolwiek o byle gówno. Zwyczajnie wisi mi to, niech się chłopaki bawią CA, robią to za swoją kasę nie za moją.

Nie przeszkadzają mi orty czy inne błędy składniowe w postach jeśli post jest zrozumiały.

Moja instalka na forum nie jest aktualizowana pomimo, że jest na innym etapie gdyż nie interesuje mnie klepanie po plecach czy podniecanie się co tam w aucie siedzi.

Sam doszedłem psychicznie do tego, że nie warto zmieniać kloców na lepsze bo to do niczego nie prowadzi. Posłuchałem wielu aut ze sprzętem dużo tańszym niż mój i ograniczenia w wielu przypadkach nie są po stronie sprzętu, a w samej instalacji i strojeniu.

Ja także nie jestem polonistą, a informatykiem i doradcą rolniczym.

To chyba te kilkanascie zdan które nalezy wziac sobie mocno do serca i każdy nowy uzytkownik powinien z tym zaznajomic sie :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś kojarzę megankę ale to budżet liga taka zielona albo niebieska , chyba że inne auto .


 

 


To chyba te kilkanascie zdan które nalezy wziac sobie mocno do serca i każdy nowy uzytkownik powinien z tym zaznajomic sie

Kurczę muszę sobie plakat zrobić :)


 

 


W zeszlym roku na teoretycznie słabszych klockach Megane Pawła na 2way pasywnie strojona łoila wiekszasc konkurentów w najbardziej obleganej klasie funi

A to rok temu zawody były ?

Jakby tak poszukać to wiele było autek zrobionych tanim kosztem a grających :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś kojarzę megankę ale to budżet liga taka zielona albo niebieska , chyba że inne auto .

 

To nie Ta ( jezeli dobrze rozrozniasz kolory - ta jest Faza III czarna kombi )

 

Taki budzet liga to tam nie byl ( ledwie zmiescil sie w 12 500 zl )

 

 

 

 

Kurczę muszę sobie plakat zrobić :)

 

Generalnie to nie takie stare dziadki jak Ty są adresatami tej wiadomości niestety Oni tego nie czytają ;)

 

Ale plakat dla klientow czy kolegów mocno napietych warto :)

 

 

A to rok temu zawody były ?

Jakby tak poszukać to wiele było autek zrobionych tanim kosztem a grających :)

Czy tam dwa lata temu.

Szybko ten czas leci ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Xantia , i to chyba tyle jeśli chodzi o taki przypadek.

 

Było kiedyś takie A3 z supremo, było i A6 z innymi wynalazkami... kto pamięta. Wcale nie gorsze od Xantany ;P

 

Ze dwa fajne matizy też się przewinęły....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dejson mówiąc krótko zamierzasz większości

 

narzucać sie swoja osoba?

 

Nie taka jest idea tego spotkania.

 

Nie dopelniliscie podstaw a teraz na chama próbujesz sie wbić.

 

Ps. Posty nie były zatwierdzone ze względu na wpisy:

 

" Tak Ludzie z Kujaw przygotowują się Do Pikniku ... ( Wojtas,Smok,Rożek Do zobaczenia ) Chomiąża Szlachecka !

 

Ps. Przepraszam ale musiałem tak dodać Fotki i Komentarze z Racji Naszego Szanownego Zgromadzenia Panów Modów że nie chcą Zaakceptować Moich Postów ;-) "

 

Niech inni ocenia Twoja subtelna grę.

 

Ps. Rożek na szczęście odcina zdaje się od Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było kiedyś takie A3 z supremo, było i A6 z innymi wynalazkami... kto pamięta. Wcale nie gorsze od Xantany ;P

 

Ze dwa fajne matizy też się przewinęły....

Jak na 10 lat i tak sporo :) a tak poza xantią coś jeździ jeszcze ? Z niektórymi autami jak z winem ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na 10 lat i tak sporo :) a tak poza xantią coś jeździ jeszcze ? Z niektórymi autami jak z winem ......

 

A3 Michała jeździ ale bardziej w służbie zaopatrzeniowej , druga A3 jeździ we Francji , jeden Matiz poszedł na "żyletki " , drugi w jakiejś części reinkarnuje w innych wcieleniach :wink2: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Na początek Mojego Posta ( ponieważ nie było jeszcze okazji ) chciałbym podziękować za Wpuszczenie mnie na ośrodek głównemu organizatorowi K@milowi. Pod czas tego rocznego Pikniku. 

Fakt zachowałem się jak zachowałem Co prawda Wyjaśniliśmy sobie z Organizatorem swoje co trzeba ( niech to pozostanie między nami ) Było minęło się nie wróci Jutro też jest Lepszy Dzień. Tak samo z Panem Złym modernatorem Danielem można było na spokojnie porozmawiać w 4 oczy i przeprosić za moje głupie Pyskufki i zachowanie na Forum. Tak że na pewno takie sytuacje więcej nie powtórzą 

Chciałbym również podziękować za opinie po odsłuchach mojego systemu a przede wszystkim Dwóm osoba Triku Oraz Mastah którzy wskazali mi drogę co u mnie jest do poprawienia. 

 

Co do Mojego systemu na chwile obecną z Smokiem doszliśmy do sedna sprawy tzn w 2 drogach wyciśnięcia z Woofera jak najwięcej się da średnicy oraz tak samo z Picolaca góry i dania mu naprawdę pogrania Jeszcze więcej i bardziej Szczegółowo a przede wszystkim ciepłego grania i Ułożenia tego wszystkiego za pomocą U Dimensiona aYa pro X 500.24 przerobionego na lampy a wisienką na torcie została BABY 9965 która wszystko wygładziła dała lepsze Skupienia a przede wszystkim to wygładziła wszystko stało się Cieplejsze Bardziej szczegółowe Vocal się bardzo podniósł pomimo tego ze Procek h 700stka jest dość zimnym graniem i w połączeniu z 9861 nie do końca leżało mi jej granie więc postanowiłem na test na sam koniec włożyć 9965 i powiem Jedno od razu mówię Ono ze mną zostaje i koniec od pierwszych piosenek np ulubionych płyt wszystko stało się bardziej gładkie i lepiej skupione z Zbudowanymi zwrotnicami oczywiście w pasywce. Również trochę brakowało uzupełnienia dolnych rejestrów bardziej przyjemnych i dokładnych dla Ucha więc padło wymiana Vegi 104 na DLS UR 10. który naprawdę gra świetnie od vegi dużooo lepiej :)

 

Na chwilę obecną jeżeli chodzi o zwrotnicę posiadam obudowy tzn całe zwrotnice pasywne od systemu Alpine SPX-137 A i jak znajdę chwile wolnego czasu będą wkładane aktualnie w obudowy alpine chwilowo są zawinięte w worek jak widać i przyklejone po to aby nie latały i nie zrobiły jakiegoś zwarcia lada moment doczekają się montażu na dniach. 

Również na chwilę obecną do Wiosny zostaje takie granie jak jest z braku czasu wolnego na grzebanie przy systemie :) i na moje ucho jest naprawdę kawał dobrego grania w ( 2 drogach ) no i oczywiście im dalej w las tym więcej drzew czyli co kasa kasa a różnice mini minimalne ... ( Marzenie ? hmm Alpine F1 7990 i Procek H 900 lub 990 ale to zostawmy tylko na razie na dalszym planie )

 

Pozdrawiam i raz jeszcze dziękuje za odsłuchy u mnie w aucie oraz wasze Opinię . Michał . 

 

post-15382-0-52415900-1474042180_thumb.jpg

post-15382-0-84058800-1474042268_thumb.jpg

post-15382-0-50689400-1474042402_thumb.jpg

post-15382-0-86718300-1474042519_thumb.jpg

post-15382-0-38624100-1474042631_thumb.jpg

post-15382-0-89410100-1474042823_thumb.jpg

post-15382-0-57958000-1474042927_thumb.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dejson nastepnym razem zachowaj sie jak czlowiek i nie rob z siebie posmiewiska bo to nie chodzi o to ze przyjechales tylko po kiego kija sie na liste zapisales??? Dziecinna zagrywka oby takich jak naj mniej.Nastepny Piknik wpadasz na min noc i bez dziecinnych zagrywek bo to naprawde mega spocisko/piknik.pozdrawiam i zycze dalszego zmagania sie by poszlo do przodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjąłem sobie juz do wiadomości i kolego pretor mam prośbę o nie zasmiecanie mi tematu powtarzam było minęło i sie nie wróci.

 

Na koniec chciałem dodać bo kiedyś znalazłem na forum wpisy ze h700 z 9861 lub 9965 robi tzw degradację dźwięku. U mnie wielu słyszało moje auto i nikt takiego zjawiska nie usłyszał wiec nie wiem jak to możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nonono Dejek przyznam, że czytałem ten temat dużo razy z racji tego, że mam ten sam samochód a przynajmniej w tej samej karoserii. Dzięki opisowi tej instalki zobaczyłem się, że da się w miarę łatwo ogarnąć instalkę w A3 8P i rzeczywiście trudne to nie jest. Najgorsze, że ledwo zacząłem a to gówno wciąga i nie wiem czy i kiedy skończę.

 

Szkoda, że jestem z 2 końca naszego pięknego kraju. Mimo to mam nadzieję, że będzie mi dane kiedyś posłuchać tej instalki i zobaczyć coś tam narzeźbił. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...