Skocz do zawartości

Audi A3 8P by dejson


dejson
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po prostu odnoszę wrażenie, czytając ten temat, że nie bardzo się orientujesz w tym co masz w aucie a próbujesz zabłysnąć cytując jej twórcę (nie zawsze dokładnie cytując). Nie mam nic do ciebie ale mówisz o przemyślanych wypowiedziach do osoby która zapewne lepiej wie jak brzmi twój system niż ty, choć nigdy go nie słyszał, a sam w wypowiedziach (na temat własnego systemu) walisz czasami niezłe kwiatki... 

Edytowane przez Demondemidi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 550
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

?

Nakamichi tak pewnie ground zero (monoblok) jest lepszy od pionka i nadąża i kontrole ma

Czytaj ze zrozumieniem zanim coś znów napiszesz bez sensownego

 

 

Mija zapewne ze dwa miesiące , jak sam zaproponowaleś porównanie budżetowego mono z Pionkim ze średnio wyższej półki . Jak do tej pory nie napisałes ani slowa na ten temat , to zapytałem .

Ja znam wynik takiego zestawienia i raczej nie jest on dla mnie zaskoczeniem .

Ale gdybyś na przyszłość miał jeszcze ochotę popełnić podobny tekst jak powyżej , to zapytaj Mirka jak trafił na tego GZ :wink2: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę Że niektórych użytkowników tzw hejtow ^^ ich wpisy za wiele nie wnoszą dużo więc

czasem jest lepiej ugryźć się w język niż napisać coś bo jeden drugiemu musi zaimponować nie mając czym i nie wiadomo po co oni są najlepsi i nie liczą się z innymi ze ktoś zaczyna od podstaw a jak się mówi zapomniał wół jak cieleciem był.

pozdrawiam kumatych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Myślę Że niektórych użytkowników tzw hejtow ^^ ich wpisy za wiele nie wnoszą dużo więc
czasem jest lepiej ugryźć się w język niż napisać coś bo jeden drugiemu musi zaimponować nie mając czym i nie wiadomo po co oni są najlepsi i nie liczą się z innymi ze ktoś zaczyna od podstaw a jak się mówi zapomniał wół jak cieleciem był.
pozdrawiam kumatych

Na wstępie postaraj siezrozumiecsamegosiebie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się ostatnio dzieje z userami tego działu? Zero akceprowania krytyki, wiedzy także jak na lekarstwo.p Ja po 15 latach zabawy wiem, że nie ma zsłabych klocków są tylko słabi montażyści.

sory ale nie próbuj mi tu obrażać mojego przyjaciela który ma więcej poukładane w głowie niż Kiedy kolwiek ty takiej wiedzy nie wyobrażałeś sobie ani nie sniles nawet bo teraz za bardzo w tym momencie chcesz popłynąć że swoją wypowiedzią która jest zbędna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sory ale nie próbuj mi tu obrażać mojego przyjaciela który ma więcej poukładane w głowie niż Kiedy kolwiek ty takiej wiedzy nie wyobrażałeś sobie ani nie sniles nawet bo teraz za bardzo w tym momencie chcesz popłynąć że swoją wypowiedzią która jest zbędna

Normalnie jaja ale z twoim czytaniem ze zrozumieniem.Chlopie ogarnij sie bo widac ze zero czytasz to forum I tak malo ty jednak masz wiedzy a nie inni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sory ale nie próbuj mi tu obrażać mojego przyjaciela który ma więcej poukładane w głowie niż Kiedy kolwiek ty takiej wiedzy nie wyobrażałeś sobie ani nie sniles nawet bo teraz za bardzo w tym momencie chcesz popłynąć że swoją wypowiedzią która jest zbędna

 

Jedyną osobą która tu kogoś obraża jesteś Ty.

Weź gulnij sobie każdorazowo melise zanim wejdziesz na forum bo jesteś mega przewrażliwiony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończmy te bez sensowne pisanie bo nic ono wogole tutaj nie wnosi ani nic nikomu nie daję

tylko czasem trzeba się odezwać i wyrażać swoje opinię a nie sobie w kaszę dmuchać

Bo nie którzy myślą że naprawdę są jak by nie wiadomo jakimi byli bogami

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wskaż mi kogo tu obrazilem?

Trudno zebys kogos zwyzywal, ale Twoje odpoweidzi na kazda, nawet delikatna krytyke sa opryskliwe. 

Naprawde srednia przyjemnosc rozmawiac w ten sposob i kilka osob moglo sie poczuc urazonymi.

Forum nie jest tylko po to zeby chwalic, a naprawde nikt zle Ci tu nie zyczy, ani nie ma watpliwosci w Mirka wiedze.

A ze zdarza Ci sie palnac glupstwo, to i chlopakom usmiech sie lekki pojawia, ale jak widze kazdy che Cie tylko naprostowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chwaliłem się i nigdy nie będę bo nie mam czym bo na razie zaczynam amatorsko po drugie chciałem siępodzielić tylko opiniami nic więcej! A nie stety tu na forum nie którzy są co muszą zaraz większość rzeczy dogrysc tobie i pokazać się przed innymi ze nowego amatora który coś zaczyna się bawić dlubac można się z niego wyśmiewać i jechać po nim o to mi chodzi w tym wszystkim! Ze inni traktują innych jak by dla nich byli niczym myślę że w końcu jasno i wyraźnie się wyraziłem....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdziu!

Trochę się nameczyłem, ale w końcu udało mi się zrozumieć większość wypowiedzi. Masakra, bardzo ciężki temat w odbiorze.

 

Rejestrując się na tym forum nie sądziłem, że jest ono po części wyznaniowe :D. Niedługo będziemy się zwracać wielebny, czcigodny.

 

A propos tych zmian planowych, które mają wprowadzić 10 krotność obecnej "jakości" uchylisz rombka tajemnicy? Lubię czytać w tym dziale o nowościach, może u Ciebie takowe będą?

 

 

 

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blisko jednego jesteś , ama +hk to chyba nie to co dls rc 6.2 to teraz tam jest chyba , pomyśl o high endzie

Mam rozumieć że z tw. Trafiłem w supremo?

 

Jeśli chodzi o wf to bety ciężko dostępne. Jakieś scany/tec'ki? Ls155/165 to ostatnio w modzie. Domyślam się ze w 8P nikt nie będzie męczyć tematu komór skoro drzwi przyjazne pod standardowy montaż.

 

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie , bety , scany a tec  to całkiem inne granie , jak tam bym wpakował na bogato , to ma być 2 way i podstawą ma być wyrazista średnica , nie ma łamać piszczeli a ma grać subtelnie , a co będzie to tylko zależy od budżetu , tylko to nas ogranicza w tej zabawie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh. Czyli wf jeszcze nie znany? Liczyłem na coś nowego. :(.

 

Sam z chęcią bym postawił system na całkiem nie znanych a dobrze rokujacych klockach, aby poeksperymentowac... Ale funduszy brak na to chwilę i długo jeszcze nie będzie.

 

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...