Skocz do zawartości

Audi A3 8P by dejson


dejson
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Napisałem że jak coś Źle mówię to mnie poprawcie bo uczę się małymi krokami co i jak każdy z was zaczynał tak. Jak ja a teraz jak macie wiedzę dużą o ca to się nasmiewacie, i pokazujecie co to nie ja sory nie lubię takiego wywyszania się. Sory za błędy piszę z telefonu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 550
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Napisałem że jak coś Źle mówię to mnie poprawcie bo uczę się małymi krokami co i jak każdy z was zaczynał tak. Jak ja a teraz jak macie wiedzę dużą o ca to się nasmiewacie, i pokazujecie co to nie ja sory nie lubię takiego wywyszania się. Sory za błędy piszę z telefonu

Najpierw czytaj pozniej pisz.a ty juz piszesz jakbys duzo przeczytal a wychodzi Ci odwrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosta sprawa... Piszesz o sciszaniu i cięciu jako o jednym... A to dwie różne rzeczy. Trzeba było po pierwszym poście doczytać gdziekolwiek w internecie czym to się różni, a potem pisać.

 

Pomogę, bo żeby poprawić to musiałbym wiedzieć co chciałeś przekazać, a do końca nie zrozumiałem.

 

Ściszajac o 3db woofer sciszasz całe jego pasmo.

"Tnąc" tniesz jego pasmo, co za tym idzie ograniczasz, aby ułatwić mu pracę i stworzyć możliwość poprawnego przetwarzania.

Cięcie powinno mieć większy wpływ na zmianę w "buczeniu" - do końca tez nie wiem co masz na myśli... Ale domyślam się ze jest związane z brakiem zgrania fazowego przetworników we wspólnym zakresie częstotliwości. Lopatologicznie... Drażniące dla ucha odczucie rozmycia dźwięków.

 

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To leż

 

Nie obrażaj się , a na forum staraj sie pisać w kwestiach które ogarniasz i potrafisz logicznie uzasadnić , gdyby zaszła taka potrzeba .

Jednym słowem zamień ilość w jakość .

A z zaszłości , "wisisz " nam opinię z porównania mono GZ i Pionka w napędzie suba , takie starcie Davida z Goliatem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie obrażaj się , a na forum staraj sie pisać w kwestiach które ogarniasz i potrafisz logicznie uzasadnić , gdyby zaszła taka potrzeba .

Jednym słowem zamień ilość w jakość .

A z zaszłości , "wisisz " nam opinię z porównania mono GZ i Pionka w napędzie suba , takie starcie Davida z Goliatem.

 

Na chwilę obecną Przód zasila jak pisałem wyżej. Alpine NO 3554 Aktywnie, suba Dls Ca 21 

Ground Zero na razie sobie spoczywa,czeka może będzie wpięty w system spokojnie. Czekam za GM-X 904 ( brak chwilowo ) części. 

Na chwilę obecną rozważam wyjście Alternatywne Mianowicie. Zasilić cały przód i Suba Rodzynkiem DLS dokładnie A7. Ten A7 słyszałem że z subami robi robotę piękną A klasowy Cyfrowy Kanał. ma suba coś pięknego 

ciekawę jak Resztą Sródek i góra. Ktoś z was panowie miał słuchał ? może podzielić się jakimiś Opiniami A7 ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Ten A7 słyszałem że z subami robi robotę piękną A klasowy Cyfrowy Kanał. ma suba coś pięknego

 

Czy tak:

 

Ten A7 słyszałem, że z subami robi robotę piękną, a klasowy cyfrowy kanał na suba - coś pięknego.

 

???

 

Tak, czy inaczej pierwsze słyszę, że A7 ma subwooferowy kanał w cyfrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam pany Chodziło mi o jakość o Klasę Wzmacniacza i Kanału o ,,A" sory nie doczytałem 


<table 0"="" cellspacing="0" cellpadding="0" style="color: rgb(0, 0, 0); font-family: verdana; font-size: 10px; border-right-width: 1px; border-bottom-width: 1px; border-left-width: 1px; border-style: none solid solid; border-right-color: black; border-bottom-color: black; border-left-color: black; background-color: rgb(0, 0, 0);">

Amplifier class AB

o to chodziło przepraszam z tego co się orientuję to serię A to żaden raczej nie był cyfrowy kanał na subufer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko śmiga pionek gm-x 924 czaruje gora jest słodka i czarująca :) nie drażniąca ma w sobie to coś :) WF zasila DLS Ca 21 , Vegę GZ Tx 2500 

chyba znalazłem na stałe punkt zaczepienia systemu i na dłużej z takim zestawem zostaję :) Gra wszystko tak jak ja chcę :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radkowi chodziło o to, że najważniejsze w tym wszystkim nie są klocki itp, tylko to aby być zadowolonym z grania. Niektórzy tutaj co chwilę coś zmieniają, żonglują sprzętem w poszukiwaniu chwili w której będą mogli powiedzieć "mam brzmienie w którym wszystko mi pasuje i nic już bym nie zmienił". Ot pogoń za króliczkiem :P 

Chyba większość tutaj chciałaby powiedzieć "gra wszystko tak jak ja chcę"

Robisz granie dla siebie, jeśli jesteś z niego zadowolony to super, o to przecież chodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...