Jump to content

bejss

Użytkownik
 • Posts

  115
 • Joined

 • Last visited

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  mientki grunt
 • Zainteresowania
  Don Pedro z krainy deszczowców

Recent Profile Visitors

326 profile views

bejss's Achievements

 1. Dokładnie! Tylko jakąś mityczna "jakość" "scena" no i te całe sq Śmieszne moce wzmakow i głośnikow no i tego sub ma "grać" z PRZODU (SIC) sana magia i voodo szpenie jego mac
 2. Zazwyczaj takie efekty osiąga się przy pomocy nie oszukujmy się drogich kabli.
 3. Może dasz radę i zdradzasz dokładną nazwę tego tweetera. Czy to tak trudno udzielić jak najwięcej informacji? Typ,zasilanie,sygnał, umiejscowienie. Postaraj się.
 4. bejss

  Kupię Next

  Kupię subwoofer NEXT PNP30
 5. Ja już mam zbudowany poprawny system przedni, z którego jestem zadowolony. Widzę, ze druga elektroda się tu robi, co trochę mnie martw " Mógłby ktoś pomoc z ukierunkowaniem tweeterow? Obecnie mam ustawione na krzyż, prawy na kierowcę, lewy na pasażera... chciałbym jednak popróbować innych ustawień, jakie są inne sprawdzone sposoby? Jeżeli obok tweetera wpadłby średniak to kierunkowa go podobnie jak tweeter? Czym sobie pomoc, jakis ruchomy kinkiet? Słupki mam dosc małe, tweeter zabudowany jest również blisko słupka, bez komory, czy jest wiec jakieś proste rozwiązanie, które nie odsunie tego tweetera na czas prób za daleko od słupka? "
 6. Żeby to było takie proste. Jeszcze te miejsca montażu.
 7. Zacznij od FAQ Nazara. Co do kupionych głośników to jakaś kpina.
 8. Dla tych mniej kumatych wklejam ponownie w tym zastępczym temacie się witamy i piszemy krótko o siebie . Wiadomo pełnych danych osobowych nie wklejamy ale podanie imienia , miejscowości skąd jesteś (umieszczenie też tego w sygnaturze), jakie masz autko które chcesz nagłośnić i informacji jak na nasze forum trafiłeś chyba nikogo nie zabije, a ułatwi ewentualną pomoc w Twoim problemie. PS: proszę pamiętać też iż "list powitalny" jaki dostałeś emailem po rejestracji jest bardzo ważnym przewodnikiem i koniecznie trzeba go przestudiować!
 9. Raczej jak oddzial straży miejskiej. Raczej jak oddzial straży miejskiej.
 10. To się nazywa alter ego. EOT
×
×
 • Create New...