Skocz do zawartości

Bydgoszcz - finały EASCA.


Rekomendowane odpowiedzi

Przemek auto musi być obecne w momencie oceny przez sędziów. Potem już nikt nie wnika gdzie jest etc.

Ja także w zeszłym roku, musiałem z odgórnych przyczyn wyjechać wcześniej w niedzielę i poprosiłem o odebranie dyplomu i pucharu w moim imieniu.

 

 

 


Dopisujcie się na listę,Truck będzie miał na bieżąco listę.

 

Przypominam, że lista jest otwarta do jutra wieczór, w piątek wiedząc co , kto sobie życzy, chcę ustalić rezerwację z kierownikiem ośrodka. Ośrodek jest dość popularny wśród Bydgoszczan , więc nie ma co liczyć ,że cokolwiek się załatwi bez odpowiedniego wyprzedzenia, jeśli chodzi o miejsca i rezerwację.


2 noclegi:
-Dan
-Truck
-Bury
-Suzuk
-Bonless + Monika
-slawa
-gazowni

-Backonik - proszę o wpisywanie się w odpowiednią grupę, jeśli to ma byc na sob-niedz to zmień proszę.

 

1. nocleg (sobota-niedziela)
-pawelszu

-lksgrzegorz

-Raadek (może+ 1os.) Radku , jeśli dasz radę daj znać do jutra, co z tym jednym miejscem, jeśli nie damy radę , ale wtedy może wyjść opcja "materac" w domku.

-rob123


Z tego co widzę wstępnie klaruje się opcja:

-2 domki od piątku do niedz

-1 domek sob-niedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 491
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Przemek auto musi być obecne w momencie oceny przez sędziów. Potem już nikt nie wnika gdzie jest etc.

 

 

To jest bardzo uproszczone opinia .

Podczas imprez rangi finałow krajowych trzeba jednak wskazać wszelkie aspekty.

Od jakiegoś czasu przyznawane sa awansem punkty za prezentację pojazdów dla ew publiczności , zatem ta obecnośc i prezentacja moga podlegać sprawdzeniu , nawet kilkuktotnemu.

I kolejne , samochód powinien byc do dyspoxzycji na wypadek jakiegoś rodzaju weryfikacji wtórnej dla potwierdzenia/ zaprzeczenia np wartości zainstalowanego sprzetu czy dopuszczalnośći jakiś komponentów w odniesieniu do klasy.

 

O pełną wykładnie pytajcie Jurka, lub kogoś kto jest na bieżąco z przepisami .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc dzwoniłem wstępnie do kierowniczki ośrodka (jakaś twarda hexa i nie chciała za bardzo negocjować), te domki bliżej jeziora, ktore były w zeszłym roku są zarezerwowane, pozostały numery 4-5-6 czyli w środku rzędu domków. Są to domki 6cio osobowe ( 2 kanapo-tapczany+ 3 osobne łóżka, kuchnia, prysznic, łazienka) w cenie w sezonie 250 zł za dobę czyli wychodzi:

83 zł za os za dwie doby w opcji 6 osób w domku, lub 100 zł za os przy 5 ciu osobach za dwie doby. W przypadku osób na sob-niedz , sprawa jest jasna 50 zł za os za dobę( jest w tej chwili 5 osób i jedna niepewna ze strony Raadka, tylko teraz nie wiem czy żona czy Domin, i czy szykować łoże małżeńskie czy nie. :D )


 

 


To jest bardzo uproszczone opinia .

 

Być może zostałem ,żle zrozumiany, zakładam ,że Przemek pytajac ma na myśli sytuację obecności do końca zawodów w sobotę, a nie postawienie auta na godzinę i żegnam.

W przypadku obecności do końca rozegrania zawodów, jest czas do póżnych godzin popołudniowych tak na ewentualną weryfikację wątpliwości, instalacji itp aspektów jak i prezentację auta publiczności( tutaj już wypada, ze względu na targi i propagowanie pasji CA wśród odwiedzających).

Ocena prezentacji jest brana pod uwagę w każdej kategorii pod uwagę i myślę ,że w przypadku finałów, karty ulgowej nie będzie.

Niedziela to czas prezentacji dla ciśnieniowców i jak znam zycie pies z kulawą nogą do SQL nie podejdzie, bo... za mało zamieszania robią. :)

Ale myślę ,że JD jako capo di tutti capi jest tutaj najbardziej miarodajnym żródłem info, jeśli chodzi o obecność w niedzielę. :wink2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Być może zostałem ,żle zrozumiany, zakładam ,że Przemek pytajac ma na myśli sytuację obecności do końca zawodów w sobotę, a nie postawienie auta na godzinę i żegnam.

Ja niczego nie interpretuję

 

 


Przemek auto musi być obecne w momencie oceny przez sędziów. Potem już nikt nie wnika gdzie jest etc.

 

Tak jak napisałem wyzej , sprawa jest bardziej złożona a pewne aspekty wynikają wprost ze znajomości regulamu zawodów w ktorych chce się uczestniczyć .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisałem wyzej , sprawa jest bardziej złożona a pewne aspekty wynikają wprost ze znajomości regulamu zawodów w ktorych chce się uczestniczyć .

 

Nigdzie w regulaminie w rozszerzonej wersji wraz z omówieniem, nie znalazłem klauzuli nakazującej zawodnikowi SQL obowiązkową obecność w niedzielnej części poświęconej DBL.

Przyjmuję więc ,że obecność lub nie wynika z szeroko pojętego dobrego obyczaju ,że jeśli chodzi o finały wypada być (ale wypada a nie należy obligatoryjnie) jest to zresztą w jakiś sposób egzekwowane faktem rozdania wyników i pucharów w niedzielę dla obu grup zawodników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 noclegi:

-Dan

-Truck

-Bury

-Suzuk

-Bonless + Monika

-slawa

-gazownik

-Backonik

- artbass

 

1. nocleg (sobota-niedziela)

-pawelszu

-lksgrzegorz

-Raadek (może+ 1os.)

-rob123 

-StefanB

Truck, nie zapomnij o mnie, wklejam jeszcze raz - bo jakoś mnie nie ma na liście rezerwacyjnej na dwa noclegi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Nigdzie w regulaminie w rozszerzonej wersji wraz z omówieniem

 

Ale znalazleś podstawowy zapis o prezentacji.

Wystarczy ustalić ( dopytać ) jaki czas to obejmuje , bo chyba to , ze można zrobic co sie chce jak sędziowie opuszczą pojazd nie jest wskazówką kierująca uczestnika zawodow we właściwą stronę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Nie uważacie , ze to pytanie powinny być skierowane od razu do właściwej strony czyli organizatora? Najlepiej emailem żeby w razie potrzeby była "podkładka na piśmie" i tyle w temacie.

 

 


O pełną wykładnie pytajcie Jurka, lub kogoś kto jest na bieżąco z przepisami .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale znalazleś podstawowy zapis o prezentacji.

 

Wystarczy ustalić ( dopytać ) jaki czas to obejmuje , bo chyba to , ze można zrobic co sie chce jak sędziowie opuszczą pojazd nie jest wskazówką kierująca uczestnika zawodow we właściwą stronę :wink:

 

A co tutaj dopytywać? Zapis mówi o prezentacji w trakcie trwania zawodów SQL, czyli... do ich zakończenia w sobotę. Można mieć ocenione auto jako jedne z pierwszych a zawady trwają nadal, w tym momencie sędziowie śmiało mogą dać temu wyraz na arkuszu w polu "prezentacja", której nie było, jeśli zawodnika nie ma do końca zawodów.

Nie ma żadnej( a przynajmniej ja nie znalazłem na EASCA) osobnej adnotacji lub omówienia odnośnie obecności(obowiązkowej) zawodników SQL w niedzielę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co tutaj dopytywać? Zapis mówi o prezentacji w trakcie trwania zawodów SQL, czyli... do ich zakończenia w sobotę. Można mieć ocenione auto jako jedne z pierwszych a zawady trwają nadal, w tym momencie sędziowie śmiało mogą dać temu wyraz na arkuszu w polu "prezentacja", której nie było, jeśli zawodnika nie ma do końca zawodów.

 

 

Skoro juz się to przebiło do świadomości , to napisz proszę co oznacza Twoj wpis z poprzedniej strony , bo te dwie wypowiedzi wzajemnie się wykluczają .

 

Pisze wyraznie o imprezie rangi finalów krajowych połaczonych z wystawą , tu nalezy zapytać Jurka o potrzebę / jej brak w drugi dzień trwania finałow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Skoro juz się to przebiło do świadomości , to napisz proszę co oznacza Twoj wpis z poprzedniej strony , bo te dwie wypowiedzi wzajemnie się wykluczają .

 

Ta nie wyklucza się z tą , którą zacytowałeś:

 

 

 


Ja także w zeszłym roku, musiałem z odgórnych przyczyn wyjechać wcześniej w niedzielę i poprosiłem o odebranie dyplomu i pucharu w moim imieniu.

 

Być może błędnie założyłem ,że ciągle mowa o obecności w niedzielę a nie obecności do końca zawodów w sobotę ( to jakoś było dla mnie na tyle jasne, że nie brałem pod uwagę), dając taką a nie inną odp Przemkowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim wypadku to i ja się dopisze :) Niestety tylko na jedna noc bo mam sesje poprawkową i 13 mam egzamin :/

 

2 noclegi:
-Dan
-Truck
-Bury
-Suzuk
-Bonless + Monika
-slawa
-gazownik

-Backonik

- artbass

1. nocleg (sobota-niedziela)
-pawelszu
-lksgrzegorz
-Raadek (może+ 1os.)
-rob123 

-StefanB

-Vincent

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 noclegi:

-Dan

-Truck

-Bury

-Suzuk

-Bonless + Monika

-slawa

-gazownik

-Backonik

- artbass

 

1. nocleg (sobota-niedziela)

-pawelszu

-lksgrzegorz

-Raadek

-Domin

-rob123 

-StefanB

-Vincent

 

Jak na moje mamy komplet na 3 domki po 5 osób. Zamykam kwestię listy, koszty już znacie, czyli po 50 zł za dobę, plus 7 zł doba za parking strzeżony jeśli ktoś będzie autem.

Ewentualną obecność kogoś jeszcze z doskoku pozostawiam już uzgodnieniom między sobą, bo podejrzewam jeśli się lista zmieni w prawo czy w lewo, jakoś temu zaradzimy a kwestię rozliczenia się w dół czyli po 10 zł dla każdej z osób w domku nowo przybyły rozliczy w tym gronie. Nie chcę robić za księgowego, więc trzymam się wskazanej listy i rezerwuję 3 domki, 2 na dwie doby i jeden na jedną w cenie 250 zł za dobę i 6 cioma miejscami do spania ( a tak naprawdę 5cioma osobnymi, stąd te 5 osób a nie 6 w domku, bo chyba nikt się tulić do siebie nie ma zamiaru? :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale na 1 nocny nocleg widze 7 osób a nie 5....

 

:szok:  dobrze ,że nie mam biura podróży... :D Zaraz zadzwonię i spytam czy może jest możliwość 2x4osobowy... na dobę :)

 

update: Zarezerwowałem dwa domki 6 cio os (wstępnie po 5 osób) więc awaryjnie, będzie możliwość kogoś przygarnąć, w cenie 50 zł za dobę za os.

oraz dla osób na sob-niedz, 4 pokoje 2 osobowe w cenie 40 zł za osobę(jeśli znajdzie się 8-ma chętna osoba cena spadnie do 35 zł). Niestety domków nie było możliwości rezerwować gdyż mieli wolne tylko 3 szt tych 6 osobowych.

Pokoje znajdują się w pawilonie 8 pokojowym na terenie ośrodka. Rozliczenia za domki w dniu przyjazdu, ja dokonam przedpłaty rezerwacyjnej , którą uzgodniłem z kierownik ośrodka.

 

Pozostaje więc jedno wolne miejsce w pokoju 2 os z soboty na niedzielę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie,z tego co wiem będzie jeszcze jedna osoba na 1 nockę.Pewnie niebawem się dopisze.

 

Jestem spokojny :) Dlatego podałem wstępnie cenię za te pokoje w rozliczeniu na 7 os, tak aby było sprawiedliwie jest to różnica 5 zł. Więc w zasadzie marginalna.

Ale wiem ,że trochę osób myśli więc podaję na bierząco jak się sprawy mają, jak widzicie rezerwacja trochę rzutem na taśmę i nie mogłem z tym zwlekać dłużej by pózniej nie było ,że mamy rękę w nocniku i płacimy już 3 cyfrowe kwoty w Bydgoszczy.

 

W domku gdzie będzie Bonless z Moniką, będzie wolne jedno miejsce awaryjnie(wtedy cena dla pozostałych 5 osób spadnie adekwatnie), więc jest jeszcze w zasadzie jedno wolne miejsce na 2 doby(domek), oraz jedno wolne na dobę w pokoju.

 

 

........Będziemy walczyć o pokój do ostatniego naboju ............

 

 

 

A wystarczyła chwila zastanowienia :wink2:

 

 

Jak dobrze ,że Ciebie mam... Przygarniesz do piersi jak matka, czasami strzelisz w łeb ( nabojem?!) jak ojciec i już się Truck naprostowuje... :wink::rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...