Skocz do zawartości

Bydgoszcz - finały EASCA.


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 491
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Panowie, kto się pisze na nocleg w zeszłorocznej miejscówce koło Mirka Smoka?

http://www.julia.bydgoszcz.pl/

Wychodzi taniej niż hotel, a warunki są bardzo fajne, domki ogrzewane, z łazienkami, wyposażoną kuchnią etc. Można to wykorzystać jako ostatnią przed jesienno-zimową słotą okazję do spotkania w większym gronie Eascowo-Strefowym. Mirek w tym roku nie ma czasu tego załatwiać, mogę to zrobić ja, jednak potrzebuję w ciągu tygodnia wiedzieć kto jest zainteresowany, aby dokonać rezerwacji i mając liczbę osób ponegocjować rabat za większa grupę. W zeszłym roku zrobiliśmy tam już weekend i było naprawdę świetnie.

Z tego co wiem na tą chwilę pewni są:

truck. bury, suzuki.

Proszę o dopisanie się do listy jeśli ktoś jest zainteresowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie Mirku, ja zajmę się listą i ewentualnie wpłatą na rezerwację, Ty ewentualnie pomożesz zanegocjować z ceną, bo może Cię skojarzą z zeszłego roku. :) Mam nadzieję ,że cena nie pójdzie w górę na hasło SCA.. :rotfl:  :)

To bez bicia piany:

-Dan

-Truck

-Bury

-Suzuk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Dan

-Truck

-Bury

-Suzuk

-Bonless + Monika

-Raadek  (może+ 1os.)


 

 


zielona nie wystartuje w MP, nie chce mi się spinać z dokończeniem wizualnym instalki :/ , ale... zaczęła zapitalać, że ojojoj... nie to auto co na pikniku.
masz jeszcze sporo czasu,działaj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz jeszcze sporo czasu,działaj.

 

Nie za dużo wydatków Radek, a nie chcę na pół gwizdka zamykac zabudowy, jeszcze bufor mnie czeka w schowku bagażnika itp.Jakieś alkantary, grawerki, ledy ,chodzą mi po głowie, "szczegóły" Niby nic, ale jak tak podliczyć, to trochę jest, wolę to rozłożyć w czasie.Skończę sobie na spokojnie do przyszłego sezonu i wtedy już zabawa na serio. Ale temat nie stanął w miejscu, wczoraj w końcu zrobiłem milowy krok, aż mi klapa opadła i słuchałem auta do 4 tej rano :D ). SS już nie ma, poszły do pudełka. Cieszę się jak dzieciak, że zielenina wraca powoli do formy po kuchennych rewolucjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To był dobry ruch.

 

Zdecydowanie, szczerze mówiąc myślałem ,że mało co może mnie zdziwić, jedna podmianka w zasadzie plug&play i banan. Tyle gruzu w drzwiach przewaliłem i w końcu, jest!

 

 

 

Czyzby w ich miejsce wpadly woofery z Gliwic, o ktorych wspomnial @Nakamichi? Czy jeszcze cos innego?

 

 

Tak. Ociągałem się z tematem, bo czasu nie było, praca , etc, wczoraj usiadłem i... wróciłem do domu o 4tej. :D Przypomniały mi się czasy, jakie są na początku, mała zmiana i cieszysz się jak dzieciak, a myślałem ,że już mi to nie dane.. Markę etc, pozostawię jako niespodziankę w Bydzi, ale żadne hi-hendy, ale np kickiem i szybkością to obecnie chyba i Dego może poczuć się zawstydzone. Zwyczajnie w końcu udało się trafić głośnikiem w komorę. Więc żrodło jest, piece są, sub jest, woofery są, teraz rzeżba nad górą aby zagrała tak jak reszta i będzie malinowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak długo tam zagoszczą? :wink:

 

Zastaną, gwarantuję. Szkoda ,że nie zrobiłem tego przed piknikiem, nie byłoby bubu....

 

 

Kolejna tajemnica z serii"wiem ale nie powiem" :rotfl:

 

 

Nie tajemnica a niespodzianka. :) Przecież będziemy razem na tym pikniku, to wsadzisz głowę na dół i odp sobie sam Radziu. :)

heh, ale nie zdziw się jeśli odechce Ci się kapiszonka. :wink:  I poszukasz sobie takiej parki. Tzn inaczej, w 2 drogach Kappa, w 3, musi grzecznie się usunąć nowej zabawce i uznać ,że nastał nowy przodownik zmiany. Ale temat nie o tym, więc wystarczy OT, przywież cytrynówkę i swojego alkoholika na płytce i będziem słuchać. Wtedy porozmawiamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna tajemnica z serii"wiem ale nie powiem" :rotfl:

Ja nie wiem i ..... Nie bardzo mnie to interesuje , poprostu nawiazalem do postu nakamichi w poscie w temacie P.O. Pikniku, gdzie zapytal sie truck'a czy juz probowal te ktore dostal bez podawania nazwy :wink:

Wysłane z mojego LT18i za pomocą Tapatalk 2

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie wynika to z racji ,że to przy cenach tych co droższych wooferów ,żaden hi-end i po co założenia "to nie może dobrze grać"? Lepiej chyba posłuchać jak gra i co się teraz wyprawia w tych drzwiach a dopiero po tym fakcie schylić się i poznać sprawcę? Nie przyjemniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...