Skocz do zawartości

Bydgoszcz - finały EASCA.


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 491
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

a jakie są koszty noclegu ?

 

 

Jeżeli dobrze pamiętam to w zeszłym roku wychodziło bodajże 80-100 zł za cały weekend czyli 50 zł za dobę.(przyjechaliśmy w piątek, wyjechaliśmy w niedzielę , dwa noclegi). Tam są domki 4-5 osobowe w cenie 200 zł za dobę, więc jakoś tak wychodziło w zależności ile osób było, są dwa osobne pokoje, kuchnia, ciepła woda, prysznic, ogrzewanie domku. Dlatego pytam o listę bo wiedząc ilu Nas jest postaram się porozmawiać i w ramach rezerwacji kilku domków dla jednej grupy, delikatnie ponegocjować i urwać cokolwiek. W porównaniu do cen hoteli w Bydgoszczy to jak promocja a warunki i okolica naprawdę są fajne i nie spartańskie. Aha i jest parking strzeżony przez pana ciecia (Suzuk wie... :rotfl: ), "Synu nie jeb mi tu tym basem bo mi psa obudzisz!" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra damy radę, tam nikt ewidencji nie prowadził to i wystarczy łóżko jakieś dmuchane w salonie i tez się można wyspać w ciepłym i pod dachem. Najwyżej weżmie się na styk, a jak ktoś dojdzie, odjedzie wcześniej to już między sobą się ta grupa 4-5 osobowa rozliczy. Pamiętam ,że tak jakoś było ,że ktoś pojechał wcześniej a np Tomek Gazownik został w sobotę bo zajechany był jak kasztanka Piłsudskiego i przespał jak człowiek do niedzieli by wrócić do domu. Dzieciakami nie jesteśmy, jeśli weżmiemy 4 domki to wiadomo ,że cała grupa musi dać powiedzmy 800 zł za weekend a czy Nas będzie 10-20-30 osób to już nie ośrodka brożka. Kasują za domek.

Ewentualnie zawsze przecież jest możliwość, wynając 3 domki na dwie doby a jeden dla osób, które przyjadą na sobotę i niedzielę, stąd poprosiłem o listę, posiadając ją, można ustalić na szybko, kto, kiedy i na ile będzie a potem konkretnie i klarownie załatwić rezerwację a nie strugać pajaca dzwoniąc do kierownika ośrodka.

Więc do czwartku przyszłego tyg lista jest otwarta i zapraszam, potem w piatek szybkie ustalenia i dzwonię klepnąć Nam tą miejscówkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jeśli wszystko wypali ze zjazdem to jedną nockę z soboty na niedziele zabałaganimy. Także jedno łóżeczko na jedną nockę dla Przemciowej można zarezerwować. Ja łóżeczka osobnego nie potrzebuje - jak się już zmęcze :wink: to się jakoś wkleję do tej jedyneczki :rotfl: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 noclegi:
-Dan
-Truck
-Bury
-Suzuk
-Bonless + Monika
-Raadek (może+ 1os.)
-slawa
-gazownik

 

1. nocleg (sobota-niedziela)
-pawelszu

-lksgrzegorz

 

jeśli ktoś ma jakieś zmiany niech się przepisze z jednej grupy w drugą.

W pip... truck, prezesem klubu... A będzie łubudubu od Jarząbka? :hyhy::rotfl: Przywiozę magnetofon, Suzuk śpiewasz pierwszy. :D      http://www.youtube.com/watch?v=DhecpGGOP40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałeś dodać że najlepiej DVDA :hyhy:

 

 

Cicho, płytkę zachowam jako demo dla tych hi-end'owców od smaczków... :)  (oczywiście nie jest mowa o Suzuku, on się zatrzymał w rozmowu na etapie "jeb..j basem synu!" ) :rotfl:  :)  Mirek a Ty masz teraz na żródle 7990 czy stację? To bym Ci pokazał jak 900ka zmienia oblicze, przy podaniu DVD-A. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cicho, płytkę zachowam jako demo dla tych hi-end'owców od smaczków... :)  (oczywiście nie jest mowa o Suzuku, on się zatrzymał w rozmowu na etapie "jeb..j basem synu!" ) :rotfl:  :)  Mirek a Ty masz teraz na żródle 7990 czy stację? To bym Ci pokazał jak 900ka zmienia oblicze, przy podaniu DVD-A. :wink:

7990 jest najlepsza  :) pod dvd grała tez fajnie ale inaczej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 



Znowu się zbiera "dream team" oj to będą ciężkie mistrzowstwa

Chyba "drink team" :rotfl: .

Suzuk ...nie pukać trucka, zrozumiałeś...?

Żałuję, że tam nie będę choc jakbym mocno zechciał to kolega tez leci na wesele... choć szczerze musze siano w radio i inne włożyć.

 Zobaczymy sie za rok na pikniku ogry :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba "drink team" .

Suzuk ...nie pukać trucka, zrozumiałeś...?

Truck sam się wypnie. :...:

 

 

Ludzie co taka cisza, dawać ostatnia szansa w tym roku na grande.

Truck dowiedz się jak z grilem, żeby nie było jak rok temu, że trzeba coś dopłacać, czy cóś, żeby kiełbaskę upiec.

Edytowane przez dan124
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 noclegi:

-Dan

-Truck

-Bury

-Suzuk

-Bonless + Monika

 

-slawa

-gazownik

 

1. nocleg (sobota-niedziela)

-pawelszu

-lksgrzegorz

-Raadek (może+ 1os.)

-rob123 "?"

Jak wyglada sprawa noclegu? Jezeli sie mozna jeszce dopisac na "lozko" z soboty na niedziele to jestem zainteresowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie organizacyjne odnośnie samych zawodów. Krzyżują mi się plany dlatego to bardzo ważne dla mnie.

 

Czy jeśli w sobotę skończą się oceny w SQL to można przyjechać dopiero w niedziele na ogłoszenie wyników? Czy trzeba być obecnym z autem w niedziele podczas imprezy??

 

Pytam bo mi się robota pokręciła i po sobotnich ocenach prawdopodobnie musiałbym jechać do domu zeby się spakować na wyjazd bo w poniedziałek rano musiałbym być w Holandii także przyjechałbym już spakowanym autem po południu w niedziele tylko na wyniki :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...