Skocz do zawartości

Bydgoszcz - finały EASCA.


Rekomendowane odpowiedzi

 

 


Cięęęęęęężżżko się zbroję, będą medale MP na pomorzu nie ma bata. :rotfl: :rotfl: :rotfl:

 

Chyba w rzucie głośnikiem, jak na pikniku... :rotfl:  Zbroi się gościu zbroi, bo ja już zrobiłem rekonensans szans po klasach i... jak na moje będziesz miał ciasno w Funi. :wink:

Podobnie Tomek Gazownik, nie ma pewnego garnka, bo są jeszcze dwa auta na porządnym poziomie i w Maxi, będą się ostro ciąć kto jaki garnek urwie.

Amator, nie wiem, dla mnie to kategoria duch....

Profi, i tutaj będę miał największy ubaw jako widz , bo poziom gruby z tych grubszych od paru lat, więc będzie co słuchać a klaskać będę wszystkim niezależnie od wyniku. ( a może się już pogodzili z wynikami w garażu Siwego i przyjęli na klatę kolejność? :rotfl:  ) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 491
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dobra wiadomość że w razie jakby nie pykło to można na zwrot liczyć. Bo myślałem że przepada :(

tak czy inaczej przelew, i zgłoszenie poszło dziś rano więc ja mam już z głowy  :hyhy:

 

Z wcześniejszymi przelewami i rejestracją chodzi tylko i wyłącznie o to, żeby jak najwięcej tematów ogarnąć wcześniej przed zawodami aby na miejscu wszystko szybciej poszło w Biurze, a nie żeby nachapać kilka dych więcej na tych co wpłacili i nie mogli przyjechać. Na poprzednich zawodach w kilku przypadkach były też przenoszone "nieskonsumowane" opłaty rejestracyjne na konto startu w kolejnych eliminacjach, gdy ktoś niedojechał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Truck odsłuchał przez internety i już wie kto jakie miejsce zajmie :D

 

Spokojna Twoja rozczochrana... :wink:  Ja byłem na dwóch eliminacjach, zaś to czego nie słyszałem znam z dobrego żródła, więc... Wrócimy do rozmowy po sobocie w Bydzi. :)

Sednem mojej uwagi był jedynie fakt ,że finaly będą bardzo fajne, ciekawe i... zacięte. :hyhy:  Tym lepiej dla kolorytu rywalizacji. I nie wiem kto jakie miejsce zajmie, ale sprowadziłem Suzuka na ziemię z jego zapędami ,że garnek na bank na Pomorzu, a to wcale nie tak hop.

 

 

Truck daj znać czy potrzebujesz jakąś kasiorę na zaliczkę za nocleg. Czy będziemy się rozliczać na miejscu? Dla mnie to obojętne dostosuje się do ciebie.

 

 

Na miejscu. Zaliczek nie chcę. Każdy wie ile trzeba dać za domek, więc przyjedziemy kaska w rękę zaniosę pani kierownik i z głowy. W księgowego bawić się nie chcę i pamiętać kto mi ile czego dał.

Tak więc spoko. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Na miejscu. Zaliczek nie chcę. Każdy wie ile trzeba dać za domek, więc przyjedziemy kaska w rękę zaniosę pani kierownik i z głowy. W księgowego bawić się nie chcę i pamiętać kto mi ile czego dał.

Tak więc spoko. :)

 

Spoko, może być. Myślałem, że w ośrodku będą chcieli zaliczkę dlatego pytałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak przy okazji, skoro padło już tutaj kilka wyjaśnień organizacyjno-regulaminowych dotyczących Finałów MP, to możnaby ten temat przenieść do działu z imprezami, bo chyba większość bardziej w tamty miejscu szukałaby podobnych spraw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko,

jak wygląda sprawa grila, i czy uprzedzałeś panią, że głośni jesteśmy,

co by nas jakiś cieć nie ganiał jak w zeszłym roku.

I aby nie okazało się, że za grila trzeba dopłacać,

Bo mam jakieś takie przebłyski zeszłoroczne.

 

Następnie wszyscy pijemy rudą, więc.

Proponuję ściepę na miejscu po 50 zł  od łepka, na papu whiskey i takie tam pierdoły,

co byb na bogato pojechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko,

 

jak wygląda sprawa grila, i czy uprzedzałeś panią, że głośni jesteśmy,

 

co by nas jakiś cieć nie ganiał jak w zeszłym roku.

 

I aby nie okazało się, że za grila trzeba dopłacać,

 

Bo mam jakieś takie przebłyski zeszłoroczne.

 

 

 

Następnie wszyscy pijemy rudą, więc.

 

Proponuję ściepę na miejscu po 50 zł od łepka, na papu whiskey i takie tam pierdoły,

 

co byb na bogato pojechać.

 

W to się nie wtrącam. Ustaliłem jedynie kwestie noclegu i rezerwacji cała reszta w Waszych rękach panowie. Łukasz nie chce mi się potem cały weekend latać i pilnować dukatów, co kto dał, co jest kupione itd. Jadę tam także odpocząć. Co do pomysłu flaszki to nie wiem czy w małej pipiduwie kupisz taniej niż w sklepie wolnocłowym, ktory mam 5 min drogi od siebie?

Nie każdy ma ochotę wypić a jeśli, to sam się zaopatrzy w to co lubi? Chcesz to Ci coś kupię, powiedz tylko co potrzeba.

Kwestii hałasu czy nie nawet nie poruszałem, bo sam wiesz ,że do grilla czy piknikowania nikt się nie czepiał, poszło o subbas z cieciem, trudno zapowiedzieć kobicie i wymagać ,że przyklaśnie z radości cyckami, że mając pełne obłożenie ośrodka ludzmi, najemcy "aż" dwóch domków na krzyż mają zrobić im tancbudę na cały ośrodek? :wink:

W zeszłym roku nic takiego nie było ustalane i było fajnie, daliśmy radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Co Ty za trunki pijesz że 50zł Ci styka na jedzenie z alkoholem?

 

Tu masz "koncentrat" na 4l alkoholu (nie mówią dokładnie jakiego) za 7.99 - tak więc 50zł może styknąć i masz rudą w pełnej krasie :D

 

http://sklepogrodnika.pl/allegro/images/esencjena4l.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...