Skocz do zawartości

Bydgoszcz - finały EASCA.


Rekomendowane odpowiedzi

No ba nie wiedziałeś juz dawno jest po zawodach puchary rozdane :) traktuj to jako spot :P

 

Nie przesadzaj Mirek... Myślę, ze wszystko przed zawodnikami jak i kibicami. :wink: Wystarczy być, posłuchac co kto przywiózł i samemu sobie wyrobić swój prywatny ranking niż potem klepać o "ustawkach"... :wsciekly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 491
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nie przesadzaj Mirek... Myślę, ze wszystko przed zawodnikami jak i kibicami. :wink: Wystarczy być, posłuchac co kto przywiózł i samemu sobie wyrobić swój prywatny ranking niż potem klepać o "ustawkach"... :wsciekly:

To czemu nie startujesz ??? Pewnie juz znasz kolejność ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czemu nie startujesz ??? Pewnie juz znasz kolejność ????

 

 

Bo mam nie skończony samochód. Nie sztuka pojechać i strugać wariata,jeśli grać na zawodach to jak równy z równym a w tej chwili jestem w tyle za resztą zawodników w Profi.Wiem to i bez arkusza bo słuchałem tych aut. Uznam ,że jest z czym jechać to pojadę. Co do kolejności w profi to mój typ brzmi:

1.Dziki

2.Bury

3.Któryś Warzywniak lub Kaban na otarcie łez.

 

Reszta to już i tak mięso armatnie. :D Tak naprawdę te dwa pierwsze auta rozegrają między sobą najpoważniejszą batalię i pójdzie pewnie o niuanse. Reszta (łacznie ze mną) jest z tyłu ale to tylko i wyłącznie moje odczucia z tego co słuchałem. Bury ma dobrze przygotowany samochód, jednak wiem ,że Grzesiek zaspał przez dwa lata wychodząc z założenia ,że ma tak zajeb...te auto, ze już nikt go nie objedzie, zajął się jakimiś durnymi pimp my ride zamiast audio inni nie stali , to go Bury objechał, ale raczej nie należy Dziki do ludzi, którzy nie lubią wyzwań, więc po takiej gorzkiej pigułce, nie wierzę w to ,że nie zrobił z tym nic i nie przyjedzie z progresem na mistrzostwa. Stąd mój typ ,że odegra się na Burym.

 

Sytuacja robi się nudna, ale nie wynika to z "układów i układzików" a tego ,że to wokół Siwego skupili się ludzie z kasą i chęciami aby grac na wysokim poziomie, więc raczej trudno mówić tutaj o czyjejkolwiek "winie". Nie ma konkurencji w postaci zawodnika z wypchanym portfelem aby iść na grubo w przygotowanie auta i instalatora, który posiada takiegoż.

Jest Kaban, ale zagolopowało się to wszystko zbyt mocno skomplikowaniem instalacji i myślę ,że będzie to pięta achillesowa tego auta... Za grubo, przekombinowane.

Gdy konkurencji brak, dzielą chłopaki garnki między siebie. Ich superata czyjaś strata. Proste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może Twoi faworyci złapią ciśnienie i obaj przekombinują za 5 dwunasta. To chyba najlepsze rozwiązanie dla Siwego, bo inaczej, to czeka go wpir.... albo od jednego albo od drugiego. :rotfl:  

Tak czy inaczej, ale na dzień dzisiejszy i tak nikt nie chce sędziować w Profi. Chyba będzie ciągnięcie zapałek. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie róbcie jaj... :) Klasa w tym roku jest bez wyrażnych faworytów, jest naprawdę mocna w zasadzie w każdym ze startujących aut. Swoje odczucia z odsłuchu oparłem na eliminacjach, a jak ktoś przygotował wunderwaffe na memorce i słuchałem tej "gorszej"? :D Z pewnością będzie co słuchać.  Nie dziwię się ,że nie ma chętnych do dzielenia tego tortu. Daj Jurek dwóch sędziów będzie im rażniej. :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może by zaprosic jakiegś sedziego neutralnego nie z Polski ???  moze bedzie miał checi ??? 

A może Twoi faworyci złapią ciśnienie i obaj przekombinują za 5 dwunasta. To chyba najlepsze rozwiązanie dla Siwego, bo inaczej, to czeka go wpir.... albo od jednego albo od drugiego. :rotfl:  

Tak czy inaczej, ale na dzień dzisiejszy i tak nikt nie chce sędziować w Profi. Chyba będzie ciągnięcie zapałek. :wink:


Swoje odczucia z odsłuchu oparłem na eliminacjach

a na ilu byłes ??? 


. Daj Jurek dwóch sędziów będzie im rażniej.  :rotfl:

 

I moze to by była opcja :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na ilu byłes ???

 

 

2, plus odsłuch prywatnie przy różnych okazjach, w zasadzie nie słyszałem tylko jednego auta A6 od Warzywniaków, ale tam też z tego co wiem , słabowicie nie jest. A i setup ciekawy:

9965, pasywka z elementami za xxxx..., na dole Genesis, na mid Genesis na górze SS, Piecownia m.in Gienio A klasa. :wink:

Ale i tak uważam ,że w relacji budżet/efekty to dawno nie było auta jak ma Bury, ostatnio liczyliśmy i za budżet z Funi, gra na poziomie aut napchanych na grubo ,czasem na wykonanie/budżetem.

Tak bardziej namacalnie to Radek ma całe granie zrobione w cenie jednego pieca z A6ki Warzywniaków, żródła Kabana, czy pieca Dzikiego... :szok:  Wycisnęli chyba limit z Siwym z tego co było dostępne.

 

heheheh może w dogrywce wprowadnić sędziego "laika" i która fura "ładniej" gra wg. niego ta wygrywa ;)

 

 

To o czym mówisz, ma swoją nazwę "Przyjemność ze słuchania" i istnieje na arkuszu EMMA. Jednak to jak dla mnie pozycja najbardziej subiektywna do oceny. O ile dość prosto ocenić posiadając płytę "Competition" głębokość, szerokość, itp aspekty to jak ocenić przyjemność? Przyjemność dla Ciebie może być krwią z uszu dla innego. I afera gotowa, a ten sezon jest wyjątkowo spokojny i bez spinki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheheh może w dogrywce wprowadnić sędziego "laika" i która fura "ładniej" gra wg. niego ta wygrywa ;)

 

 

 To jest chyba podstawowy problem , nie to co komu ładnie ( laikowi ) , ale to co dobrze i w proporcjach mieszczących sie w kanonie dobrego grania.

Być moze z tego powodu potoczne opinie mogą dalece odbiegać od tych nazwijmy to profesionalnych .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


To jest chyba podstawowy problem , nie to co komu ładnie ( laikowi ) , ale to co dobrze i w proporcjach mieszczących sie w kanonie dobrego grania.

Być moze z tego powodu potoczne opinie moga dalece odbiegać od tych nazwijmy to profesionalnych .

 

ale fajnie akurat było by wysłuchać opinii człowieka ( laika ) i żeby on zdecydował, i mysle że w klasie Profi jest dobry porządny profesjonalizm i o to nie należy się martwić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


O ile dość prosto ocenić posiadając płytę "Competition" głębokość, szerokość, itp aspekty to jak ocenić przyjemność? Przyjemność dla Ciebie może być krwią z uszu dla innego. I..........

 

Przyjemnośc akurat można ocenić najprościej , słuchalo MI  się przyjemnie to ocena w wyzszym przedziale punktowym , a sluchalo mi sie umiarkowanie to ocena ze sredniego przedziału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


ale fajnie akurat było by wysłuchać opinii człowieka ( laika ) i żeby on zdecydował, i mysle że w klasie Profi jest dobry porządny profesjonalizm i o to nie należy się martwić ;)

 

Laika to możesz sobie wsadzić na spocie, posłucha 3 i usłyszysz "Zajebi...cie mi się podoba" "Góra nie moja"...."Ale średnica trochę wyeksponowana".... "Sub ładnie się klei w deskę".... "Ale suba to byś mógł zmienić" . Zawody są domeną sędziów i tak jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale fajnie akurat było by wysłuchać opinii człowieka ( laika ) i żeby on zdecydował, i mysle że w klasie Profi jest dobry porządny profesjonalizm i o to nie należy się martwić ;)

 

Chyba jednak jestem za takim porządkiem świata , gdzie o przyczynach pożaru wypowiada się strażak a nie sprzedawczyni kwiatków .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Przyjemnośc akurat można ocenić najprościej , słuchalo MI się przyjemnie to ocena w wyzszym przedziale punktowym , a sluchalo mi sie umiarkowanie to ocena ze sredniego przedziału.

 

Wszystko w porządku, tylko to MI stanowi właśnie pierwiastek zapalny. :) Wiesz ile razy siedząc np z Radkiem wzajemnie w swoich autach usłyszał ode mnie ,że to mi się nie podoba, nie moja bajka? I vice versa względem zielonej? :)  Każdy ma swoje preferencje. Co stosować jako :

 

 


ale to co dobrze i w proporcjach mieszczących sie w kanonie dobrego grania.

 gdzie ten referencyjny odnośnik tego kanonu dobrego grania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko w porządku, tylko to MI stanowi właśnie pierwiastek zapalny. :) Wiesz ile razy siedząc np z Radkiem wzajemnie w swoich autach usłyszał ode mnie ,że to mi się nie podoba, nie moja bajka? I vice versa względem zielonej? :) Każdy ma swoje preferencje. Co stosować jako :

 

gdzie ten referencyjny odnośnik tego kanonu dobrego grania?

 

Typowa nadinterpretacja :wink2: , nie miałeś ocenic czy komuś będzie się podobało , tylko jak Tobie ( ja Marcin II, Pan na Słubicach ) podoba się to czego słucham :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


a ja wrócę do listy. może być, że wypadnę... sprawy wyższe, ale to będę wiedział może w piątek, może sobotę bo nie zależy to od mojej osoby :wsciekly:

 

Adam ale jesteś wpisany na listę i Twoja obecność lub nie powoduje ,że ktoś zapłaci więcej za domek lub nie... Trochę mało odpowiedzialne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typowa nadinterpretacja :wink2: , nie miałeś ocenic czy komuś będzie się podobało , tylko jak Tobie ( ja Marcin II, Pan na Słubicach ) podoba się to czego słucham :)

 

 

Śliski temat z tymi moimi upodobaniami. :) Jak do tej pory widzę, to np słuchając aut na spotach,piknikach, ludzie się boją dołu, uznając ,że cierpi na tym równowaga czy właśnie "kanon" neutralności.

Idziesz zaś na jeden czy drugi koncert i czujesz go na brzuchu... W wyjałowionych autach zaś nie... Dlatego nie do końca mi po drodze z "kanonami" gdyż skoro robię coś pod siebie uważam je za wypaczone. Równie dobrze można przyjąć, że to ja jestem wypaczony ze swoim profilem brzmienia.

 

ps. Jaki tam Pan, na to potrzeba i wyglądu i pieniedzy, a tu ani jedno ani drugie... :D Mały szary żuczek jam Ci. Czasami pojadę przytupując nogą i dobrze mi. :wink2:

Mam nowy hymn na Bydzię... :D

 

http://www.youtube.com/watch?v=idxn7ilNFv4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Idziesz zaś na jeden czy drugi koncert i czujesz go na brzuchu... W wyjałowionych autach zaś nie... Dlatego nie do końca mi po drodze z "kanonami" gdyż skoro robię coś pod siebie uważam je za wypaczone. Równie dobrze można przyjąć, że to ja jestem wypaczony ze swoim profilem brzmienia.

A U LARYNGOLOGA BYŁEŚ ??? KONCERTY KAMERALNE NAPIERD.......... BASEM :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Daj Jurek dwóch sędziów będzie im rażniej. :rotfl:

 

Z góry jest zakładane, że o ile osobowy skład nie nawali, to na Finałach ma być dwóch sędziów w Profi. Zresztą problem chyba już się sam rozwiązał, bo pozostaje tylko dwóch, którzy teamowo-zawodowo nie są związani z żadnym zawodnikiem z tej kategorii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...