Skocz do zawartości

Bydgoszcz - finały EASCA.


Rekomendowane odpowiedzi

Mnie też,napisałem to w kontekście,gdzie Truck zawsze walczył z tego typu zagrywkami a tu proszę...zaraził się :luka:

 

 

 


heh, ale nie zdziw się jeśli odechce Ci się kapiszonka(kappa perfect).
Jakby to powiedzieć...mam mało wspólnego z chorągiewką :zawstydzony:

 

 

 


I poszukasz sobie takiej parki.
Moje woofery są trwale złączone z yarisem.Długo szukałem czegoś co w nim zagra.Użycie tego głośnika to ostateczność wymuszona przez konstrukcję auta.

Zdecydowanie wolałbym wsadzić coś nowego/dostępnego na rynku :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 491
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Marcin, ja tam uprzedzen zadnych nie mam dla mnie i "pińć" zlotych moze kosztowac, wazne ze w danej aplikacji z danymi klockami sprawuja sie najlepiej, co wcale nie znaczy ze u kogos tak samo sie sprawdza. Dobrze ze Ci w koncu cos siadlo..... Jest jeszcze nadzieja dla Ciebie :-P

 

Wysłane z mojego LT18i za pomocą Tapatalk 2

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Moje woofery są trwale złączone z yarisem.Długo szukałem czegoś co w nim zagra.Użycie tego głośnika to ostateczność wymuszona przez konstrukcję auta.

 

Coś o tym wiem, szczerze mówiąc już trochę byłem zrezygnowany. Jeden, woofer, drugi, trzeci i ciągle kupa, albo kompromisy to , albo to. Podobnież ze SS, komory litrażowo ideał dla nich, u Węgra rok temu , słuchałem i aż zazdrość brała jak to gra. Akustyka auta robi swoje i u mnie przecież było słychać ,że mu nie po drodze. Dlatego się cieszę, bo tyle roboty i kosztów z komorą a do wczoraj nic tam nie chciało grać jak należy.

 

 

 


Zdecydowanie wolałbym wsadzić coś nowego/dostępnego na rynku :kwasny:

 

Ja wsadziłem nowe, ale chyba już nie w produkcji. Ale chodzą to tu, to tam momentami i za śmieszną kasę.


 

 


Dobrze ze Ci w koncu cos siadlo..... Jest jeszcze nadzieja dla Ciebie :-P

 

Tylko sytuacja się zmieniła o 180 stopni, najpierw główne bubu było z dołem, a teraz zagwozdka jak gorę podciągnać pod ich poziom... :rotfl:  Królik ucieka, ale upierd... skubańcowi ogon to może zwolni. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Supremo picolo

 

 

Mirek a znasz takie pojęcie jak "zmęczenie materiału" ? :) Wydziwianie i poszukiwanie czegoś nowego na górze to wynik tylko i wyłącznie potrzeby czegoś nowego w brzmieniu a nie tego ,że morelka była zła, ba z perspektywy czasu, mało co, gdy jest ogarnięta jest w stanie się z nią równać, zwłaszcza jeśli chodzi o 2 way. Ale nie chcę wchodzić do tej samej rzeki co, co trzecie auto, gdzie jakikolwiek powiew świeżości i inne spojrzenie jak może zagrać góra? Będę się jeszcze bawił, być może okaże się np ,że trafi RC1? Nie mam ciśnienia, dlatego m.in odpuściłem MP, aby sobie grzebać na spokojnie i słuchać co podchodzi. A słuchał ktoś może w HA berylowego ILLUMINATOR'a SS? :chytry:

http://www.akustyk.com.pl/scanspeak/D3004-664000.html

 

 

Wrucisz jak sylwek do korzeni.

 

Hehe... Bywa, kto wie czy za jakiś czas nie będzie na giełdzie "Hopy dawać mnie tu piccollo i A7 back" :rotfl:  Tak mają Ci co grzebią palcem w tyłku w poszukiwaniu śrutu... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co ci od HA się tak nad nimi brandzlują? :D

 

Słuchałeś RC1 i Bartka Esotary, jak wiadomo, to wszystko jest w jednej rodzince, bo morel to tańszy brat Dyni, tak przynajmniej się przyjmuje w HA, coś z dyni ale nie do końca, za to taniej i korzystniej w relacji cena/walory. Zaś DLS wiadomo od kogo brał głośniki, czy można je do siebie w jakiś aspektach przyrównać czy to jednak nie ta klasa co ESO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co ci od HA się tak nad nimi brandzlują? :D

 

Słuchałeś RC1 i Bartka Esotary, jak wiadomo, to wszystko jest w jednej rodzince, bo morel to tańszy brat Dyni, tak przynajmniej się przyjmuje w HA, coś z dyni ale nie do końca, za to taniej.

Zaś DLS wiadomo od kogo brał głośniki, czy można je do siebie w jakiś aspektach przyrównać czy to jednak nie ta klasa co ESO?

Marcin w HA odpowiednik mojego glosnika to T330-D, idac dalej moj glosnik do samochodu powstal na bazie domowego T330-D. Morel poza tym ze dzialal razem z Dynamo to fakt ale ze supremo jest tanszym odpowiednikiem Esotara to juz nie do konca sie zgodze. Moze jeszcze to je laczy ze oba sa duzo jednak dynia jest wieksza 110mm (dla przypomnienia). Dzwiekowo to 2 rozne glosniki.

Wysłane z mojego LT18i za pomocą Tapatalk 2

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, bo wszystko przez Ciebie... :rotfl:  Chodzi mi to Eso po czuprynie, nie w sensie kupowania a cholernej ciekawości odsłuchu. Naczytałem się bardzo dużo ciepłych i pochlebnych opinii odnośnie T-330, stosowanych m.in w jubileuszowych monitorach S25 w Dyni i innych wysokich seriach. Łącznie z opinią ,że jest to najlepsza do tej pory zrobiona kopułka tekstylna na świecie.

 

Żle mnie zrozumiałeś, ja nie porównałem model do modelu brzoskwini i dyna, chodziło mi o zauważalną, opinię, że w Morelowym graniu jest wiele z cech Dyna( nie wnikając już do cna w konkretne modele), ze wskazaniem na Dynaudio jako bardziej szlachetne i wyrafinowane, lecz niestety mające swoją słoną cenę.

Cały czas dotyczy to HA, ale przecież Ameryki nie odkryjemy ,że w zasadzie w autach używamy głośników HA zaadaptowanych tylko do trochę trudniejszych warunków pracy.

Trochę strzelam, ale Esotary z pewnością nie są tak ciepłe jak supremo, za to posiadają nadal muzykalność i w ch... mikrodetali do tego stopnia ,że supremo łypie jednym okiem zawistnie. :wink:

No ale cena także ugina kolano(supremo przy nich to można powiedzieć są za darmo), niezależnie od praktycznie żadnej dostępności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, spoko.... Juz nie bede pisal dlugo bo na komorce to mnie krew zalewa.... Ale przed zakupem jak rozmawialem z Januszem B. i chcialem sie dowiedziec o graniu to tez mial problem z okresleniem tego jednoznacznie ale powiedzial mi krotko ze to takie polaczenie scana z morelem, ciagnie wysooookkkoooooo w gore z mnostwem mikrodetali (jak scan) ale ma ta delikatnosc i dostojnosc mila i nie meczaca dla ucha bez tej chirurgii scana jak wlasnie morel. Ale ciezko to slowami opisac, powiedzial trzeba poprostu posluchac.

 

//edyta: Badz co badz mozesz o nich pogadac z Danielem czy Łukaszem bo oni sie tego *uj nasluchali i sami stwierdzili ze duzo nowych rzeczy sie pojawilo na scenie po ich odsluchu. Balcer rowniez mial okazje i to co pamietam to mowil ze wlasnie te mikrodetale sa bardzo namacalne i slyszalne. W wielu glosnikach daje sie wychwycic ale trzeba sie bardziej wsłuchac. Tu poprostu są.

Wysłane z mojego LT18i za pomocą Tapatalk 2
 

Edytowane przez disaster3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie. Jak że jestem początkujący i coś tam próbuje u siebie zbudowac, to czy była by możliwośc poznac się i psłuchac waszych systemów?? Jako że są zawody może lepiej było by spodkac się z wami  w tej miejscówce gdzie bedziecie spali aby wam dup... nie zawracac podczas zawodów. Jest to w sumie okazja bo mam blisko a na piknik jakos było nie po drodze.  :kwasny:  A z tego całego towarzystwa miałem przyjemnoś osobiście poznac tylko Mirka-smoka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Panowie mam pytanie. Jak że jestem początkujący i coś tam próbuje u siebie zbudowac, to czy była by możliwośc poznac się i psłuchac waszych systemów??

 

Jeśli chodzi o ten weekend z noclegiem pod Bydgoszczą, to nie jest żadna zamknięta impreza dla "szlachty" i serdecznie zapraszamy każdego chętnego z forum, czy to ma ochotę się zapisać na weekend(wtedy wpis na listę) lub tez odwiedziny na jeden dzień tak jak to zrobił np w zeszłym roku Tbrek, będzie to niepowtarzalna okazja posłuchać na spokojnie i aut forumowych, ale także tych zakwalifikowanych do Mistrzostw Polski, dla kogoś kto jest ciekaw brzmienia myślę spora gratka, poznać i auta i właścicieli. ( o ile jeszcze będą chodzić prosto... :rotfl: )


 

 


ale się łamiesz :P

przecież zawody to taki ogólnopolski spot :)

różnica tylko taka że parę autek odsłuchują dodatkowo sędziowie :rotfl:

wpadaj śmiało

:zdrowko:

 

Nie tak do końca finaly są przy okazji innej większej imprezy, i raczej spokoju to tam nie będzie , więcej lataniny i gadania niż grania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo morel to tańszy brat Dyni

Dawno temu,panowie od Dynaudio,Morel'a i Macrom'a byli wspólasami.Po rozpadzie układu każdy we własnym zakresie udoskonalał jak potrafił to co wspólnie wymyślili. Czym produkty starsze tym mają więcej ze sobą wspólnego.Historia w najkrótszym streszczeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


To ja wpadne...

 

Znowu się zbiera "dream team" oj to będą ciężkie mistrzowstwa... :rotfl::hyhy:  :)


 

 


Dawno temu,panowie od Dynaudio,Morel'a i Macrom'a byli wspólasami.Po rozpadzie układu każdy we własnym zakresie udoskonalał jak potrafił to co wspólnie wymyślili. Czym produkty starsze tym mają więcej ze sobą wspólnego.Historia w najkrótszym streszczeniu.

 

To teraz już rozumiem dlaczego mnie ten Przemciowy Macrom kupił... Ale nie słodzi tak jak morelka. Może się podobać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak trzymać. :)

 

Proponuję , tym co się wahają, bo wiadomo ,że koszta się generują, dogadać się tak aby jechać jednym autem w 2-3 osoby wtedy wyjdzie i przyjemnie i lekko dla kieszeni.

Przypominam, potem już jesień, zima i będziemy się tylko onanizować wirtualnie to ostatni wiekszy spot w tym roku i to z udziałem naszych orłów z EASCA :D( bo jak nie spojrzeć parę garnków po sobocie, chłopaki przywiozą z naszego Dream Teamu, kolory nie ważne) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


To teraz już rozumiem dlaczego mnie ten Przemciowy Macrom kupił... Ale nie słodzi tak jak morelka. Może się podobać.

 

Mnie tam się podoba i cieszę się że Ty też coś ciekawego w nim ujrzałeś :P

 

 

Postaram się zalecieć o ile się wszystko ułoży ze zjazdem :P może nie na nockę ale na wieczorek :hyhy: 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...