Skocz do zawartości

Finały Europy EASCA 2013


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 518
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

ida twoim tokiem myslenia Mistrzostwo Polski powinni zdobywać tylko ci którzy wczesnie zadeklaruja chęć udziału w ME ?

 

 

Nie, oczywiście ,że są jakieś sprawy losowe, lub też np z jakiegoś powodu dołek finansowy i nie można sobie pozwolić na taki wyjazd. Napisałeś Artur jak się sprawy mają i ok, jak widać kompletnie nie poruszyłem Ciebie w tej kwestii. Ale trzeba także w jakiś sposób rozumieć ,że cały ten "cyrk" zawodów toczy się w pewnym obiegu, eliminacje, wywalczenie sobie prawa do startu w finałach MP, reprezentowanie kraju na ME. Skoro się wygrało a regulamin mówi o gwarancji startu dla MP i Vice, to chyba naturalną koleją rzeczy jest się pojawić. Nie wiem czego tutaj nie rozumiesz?Chodzi o pewne zasady. A z drugiej strony czy to nie fajnie sprawdzić się nie tylko na własnym podwórku? :wink:

A spójrz tutaj finały AYA http://www.ayasound.org/  95 aut, można? Można, jak się chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie zayyyyebista impreza, fajna atmosfera itd.

 

Oczywiście nie obyło się bez jakiś zgrzytów, awarii mierników, protestów, powtórnych odsluchów, "za mało basów" itd :rotfl:

 

Cytując klasyka ----- Bunkrów nie ma ale też jest zayyyyebiście :hurra:

 

Jedno co wydaje mi się napewno to raczej nie udało mi się odegrać na Clio :( ale cóż mówi się trudno i żyje się dalej :rotfl:

Teraz czas na randkę z rudą :hurra::rotfl::hurra:

Ta na spoczynek... Tu sie dopiero zaczyna dziać, narazie sa rozgrzewki i ustalanie miejscówy na dzamp:P

 

Miejscówa ustalona --- dawaj do apartamentu A2 na końcu korytarza bo nie wiem gdzie jest wasz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było trochę zmian u Dzikiego jak widac na plus.:-)

 

Ja tam nie wiem , nie jestem na bieżaco , ale nawet z tego jak zapamiętałem ten system, to ostatnie "notowania " Dzikiego na eliminacjach krajowych były dla mnie mocnym zaskoczeniem. Mówiłem Ci o tym wielokrotnie i chyba sie nie myliłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rewolucji nie było. Jedynie piece odpowiedzialne za przód. Jak mówiłem nie zmienia się konia który wygrywa w czasie wyścigu a chyba to była przyczyna takiej roszady w dół u Radka.

Piece powiadasz , moze , ale raczej mało prawdopodobne bo na gorsze chyba nie zmieniał .

Radzio ma kwalifikacje i chyba był w stanie samodzielnie ocenić zachodzące zmiany.

Swoją drogą ciekawe jakie to są te nowe piece.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...