Skocz do zawartości

Finały Europy EASCA 2013


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 518
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

W ostatnich zawodach, robiłem wcześniej projekt, ktoś "dał" ciała, nie powiem komu, ale jak startujecie tam z zawodami, to komuś wysoko "ustawionemu" spadły 2-3 dB  :wink:

To taka mała tajemnica.. Jego pomysł - dostał w plecy.. Oczywiście chodzi o kogoś z zagranicy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dwa auta z klasy(chyba że źle zrozumiałem). Więc nie ma aż takiej napinki :wink2:

Z każdego kraju zgłaszać można do 4 aut w każdej kategorii SQL. Jednak łącznie wszystkich nie może być więcej niż 12 w każdej kategorii. Mistrz i Vice Mistrz (czyli 2 pierwsze wyniki) z krajowych finałów mają gwarantowany udział. Reszta w miarę wolnych miejsc (max do 12). W dBL do 5 aut z każdego kraju w każdej kategorii + gościnnie do 2 aut z krajów gdzie EASCA jest nieaktywna w tym sesonie. W dBL nie ma łącznych limitów ilościowych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zgłaszamy takie ilości zawodników jak napisałem wyżej, czyli max do 4 aut w kategoriach SQL i do 5 aut w dBL. Gdy w SQL zacznie brakować miejsc, to miejsce 4, a następnie 3 z Finałów MP SQL musi się liczyć z tym, że może się nie załapać. Gwarantowane miejsce na liście ma zawsze każdy Mistrz i Vice Mistrz Polski 2013 z każdej kategorii.

Informacje i lista uczestników na Finały EU są tutaj: http://www.easca.de/community/index.php?page=Thread&threadID=844

 

Ja dopisuję chetnych na tą listę. Przeba mi tylko przesłać info czy chce się jechać - tutaj: rejestracja@easca.pl

Tak jak to było w ubiegłym roku, oprócz przesłania zgłoszenia, warunkiem uczestnictwa w Finale EU jest dodanie swojego auta do galerii - tutaj: http://www.easca.de/community/index.php?page=Board&boardID=205

 

Trzeba mieć przy sobie wszelkie wymagane regulaminem papiery potwierdzające dopuszczenie do startu w swojej kategorii w naszym kraju (w naszych cenach) - dla SQL są to oficjalne cenniki lub rachunki z ceną detaliczną umożliwiające wycenę sprzętu, dla dBL są to oficjalne instrukcje obsługi wzmacniaczy z podaną mocą.

Jeżeli ktoś po Finałach MP zmienił sprzęt, to musi nam przesłąć nowy Formularz Rejestracyjny z wyceną i sam udowodnić wartość zmienionego sprzętu (musi mieć niezbędne papiery). Na miejscu w Słowacji nie będziemy kombinować i poszukiwać w panice żadnych cenników, instrukcji i innych dokumentów, aby udowodnić że ktoś się kwalifikuje do danej kategorii. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem. Dostaję prawie takie same informacje, jakie podają na stronie. W ubiegłym roku zamknięcie listy było chyba na ok. tydzień przed imprezą. Teraz może być podobnie, czyli jest ok. 2 tygodnie czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się zarejestrować zeby założyć galerie.

 

Cały czas wyskakuje mi komunikat:

 

"""""The registration is currently disabled.

Back to last page""""""

 

Jest jakiś inny sposób zeby założyć galerie jeśli nie mógł bym się zarejestrować.

 

:mur::mur1::mur:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...