Skocz do zawartości

Finały Europy EASCA 2013


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 518
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja tam nie wiem , nie jestem na bieżaco , ale nawet z tego jak zapamiętałem ten system, to ostatnie "notowania " Dzikiego na eliminacjach krajowych były dla mnie mocnym zaskoczeniem. Mówiłem Ci o tym wielokrotnie i chyba sie nie myliłem.

 

EASCA PL 2010 - 1 Miejsce

EASCA EU 2010 -  1 Miejsce

 

EASCA PL 2011 - 1 Miejsce

EASCA EU 2011 - 1 Miejsce

 

EASCA 2012 - ZAPOWIETRZYŁ SIĘ ;)

 

EASCA PL 2013 - 1 Miejsce

EASCA EU 2013 - 1 Miejsce

 

Panie Józku teraz już chyba jest Pan na bieżąco.

 

Pozdrowienia ze Słowacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


to ostatnie "notowania " Dzikiego na eliminacjach krajowych były dla mnie mocnym zaskoczeniem.

 


Panie Józku teraz już chyba jest Pan na bieżąco.
Pozdrowienia ze Słowacji

Czytać ze zrozumieniem, ale rozumiem południowy klimat ;-))

PS Proszę pozdrowić Dzikiego i resztę ekipy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co się stało z Burym Robert? Jak można dostać 11kę za wysokość sceny np?(to jest praktycznie granie z kolan?!) Tak grało czy sędzia debil?? Tzn, Niemiec a Ci z założenia to najbardziej są wskazani 2 m pod ziemią , dobrze użyżniają, ale nie bardzo rozumiem co tam się stało czy działo. w porządku jakieś wytasowanie między Dzikim, Burym i Kabanem , ale nie taka przepaść. Co poszło nie tak?

 

I czy to prawda ,że Don Manuel nie przyjął protestu odnośnie wyceny auta startującego w mini (wygrało) , które miało przegięte dość ostro jak na tą kategorię z budżetem?

Gdyby nie to , Przemcio by miał 3 miejsce a PL dwa auta w mini na pudle. O co kaman? Ploty czy znowu gebels pokazał swój temperament i wywalił wszystkich na zbity pysk?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A co się stało z Burym Robert? Jak można dostać 11kę za wysokość sceny np? Tak grało czy sędzia debil??

Ja rozumiem ciekawość , ale piszac w ten sposób po czesci dyskredytujesz tez tych którzy zdobyli czołowe miejsca , w tym ME Dzikiego. Chyba , ze były dwa składy oceniające kategorię .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


, ale nie bardzo rozumiem co tam się stało czy działo. w porządku jakieś wytasowanie między Dzikim, Burym i Kabanem , ale nie taka przepaść. Co poszło nie tak?
Po prostu dziki ma wyższy samochód od Burego i scena jest też wyżej  :hyhy:

 

A na poważnie, gratulacje Panowie za godną reprezentacje PL na ME :) Wielkie graty dla wszystkich którzy zdecydowali się na przejechanie tych kilometrów!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem ciekawość , ale piszac w ten sposób po czesci dyskredytujesz tez tych którzy zdobyli czołowe miejsca , w tym ME Dzikiego.

 

Pytam, nie było mnie więc pytam. Bo albo ten sędzia był tendencyjny, albo głuchy jak pień, albo w co naprawdę trudno mi uwierzyć scena Radka grała z kolan... Więc zwyczajnie pytam, bo to dziwne.

Chyba ,że auto tak grało. :chytry:  Ale wtedy musiałaby być automatycznie rozwalona maksymalnie równowaga tonalna aby woofery tak to ściągnęły w dół.

Więc albo coś się nie udało/ zepsuło, nie wiem jakie są przyczyny, albo jeśli auto grało chociaż na poziomie z MP, nie podpisałbym arkusza i kazał Niemcowi wsadzić go sobie... w dulkel loch. :wink2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam, nie było mnie więc pytam. Bo albo ten sędzia był tendencyjny, albo głuchy jak pień, albo w co naprawdę trudno mi uwierzyć scena Radka grała z kolan... Więc zwyczajnie pytam, bo to dziwne.

 Wystarczy jak scena obniża sie dla lewej i prawej pozycji skrajnej , przy średniej wysokości 15 , odjete po 2 pkt za skraje.

Nie pisze , ze tak jest , nie bronie sędziego, ale skoro pytasz to jest to mozliwa interpretacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także nie wyciągam żadnych wniosków pochopnie , dlatego spytałem Roberta o jego zdanie na ten temat, w końcu to jego auta teamowe, jak nie patrzeć... :) Jeden mistrz EU, kolejny raz z rzędu, drugi na praktycznie ostatniej pozycji... Trochę się rozjechało. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje wszystkim za fajna zabawe, szczególnie Raadkowi,Przemciowi, Stefanowi oraz dwóm Sylwiom z którymi nie zdązyliśmy się nawet pożegnac bo gdzieś zniknęli na długo :P

 

Kto miał pierwsze miejsce w sq maxi?

 

My wyjechaliśmy duzo przed rozdaniem garnków...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto był to wie co to "ŚLIWKA" ;)

 

 

:D Lepiej napisz , co tam z Burkiem a nie o Śliwowicy nawijasz... :chytry:  Pisz teraz póki głowa w owocach to chociaż prawdę powiesz... haha :)

 

 

Zapraszam do analizy...

 

 

 

http://www.easca.de/...ad&threadID=844

 

 

Najlepsze są wyniki u Raadka w Maxi i tego makarona, w odsłuchu na arkuszu a potem w dogrywce.... :rotfl:  Rozumiem ,że jakiś zaczepny wybuchł im w bagażniku i urąbało z automatu po 30 pkt... :D

 

ps. Gratulacje dla Miszy za ME w Ami. Bo jakoś nikt nic nie powiedział. To masz Siwus dwa tytuły ME przywiezione. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...