Skocz do zawartości

Finały Europy EASCA 2013


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 518
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

W Profi - przesadnie za duży błąd podczas oceny technicznych parametrów brzmienia (wysokość, szerokość, skupienia, itp).

Pan Siwy :

 

"1. Przegrany się nie wścieka i sieje zamęt, tylko spina poślady, gratuluje zwycięzcy i z uśmiechem na twarzy żąda rewanżu na następnej imprezie.

 

Panowie jestem weteranem zawodów CA i mogę tylko powiedzieć tyle że przegrana to jakieś 5% udziału sędziego, największy problem to błąd zawodnika lub sprzętu. Ile razy słyszałem "nie ta memorka mi się wcisnęła" albo "proc mi się zresetował" ale za nim to padnie najpierw w chwili emocji pada oskarżenie że sędzia jest głuchy albo stronniczy. Należało by sie nauczyć przejść po autach ze swojej grupy i posłuchać a następnie ulokować się samemu w całej 

stawce"

A moze po prostu bury cos zjeb.... , wg zasady Pana ze Szczecina , może cos w tym jest ?????

Niech se zepnie poślady jak juz niejeden proponował :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa i kilku innych protestujących także "z...o" specjalnie na ME :)

Pewnie sie uwzieli na Burego ja pisałem tylko o profi innych kategori nie rozkminiam   :P Skoro mamy 2 na pudle to chyba sedzia jednak słyszy poprawnie , pomysl logicznie dlaczego nie bierzesz pod uwage ze Bury nic nie zjeb... , czytaj co Pan Siwy pisze on sie zna :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe wiem nie byłem plotek nie rozsiewam , ktos wczesniej pisał ze to subiektywna ocena i moze sie komus nie podobac , pisze o profi bo co niekturych słuchałem , i mam swoje zdanie na temat równowagi tonalnej , jak cos sie wybija to chyba nie ma równowagi i powinno byc 10 a nie 19 i moze to jest to na co zwrócił uwage sedzia a jakis nie wklepany program zrobił reszte , ale teraz to można gdybac , pozamiatane :P


W sumie to chodzi głownie o podejście EASCOWEGO OJCA RYDZYKA :kijemgo:

U nas niejeden tez by sie znalazł :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba temat wyczerpany? Każdy powiedział co myśli, sezon zamknięty. Zima za pasem i chyba warto się skoncentrować na tym aby na wiosnę pokazać coś w lepszej formie. Zwłaszcza ja po wypowiedzi jednej osoby(bo się kur... nie znam i g... wiem) mam dobry impuls do zrobienia czegoś ciekawego. Więc postaram się by na wiosnę nosek troszkę zwiądł w dół bo chyba za wysoko poszedł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...