Skocz do zawartości

Finały Europy EASCA 2013


Rekomendowane odpowiedzi

Demokracja i wolność słowa po niemiecku:

 

PanSiwy - Unregistered

Przemcio - Unregistered

NaturalSound - Unregistered

Tak myślałem. Ale sobie chociaż zdjęcie sobie na pamiątkę zrobiłem :rotfl:

 

Bury nie dostał bana :D

Ten to wszędzie znajomosci ma :)

Ma znajomości :)

Ale to nie są bany :)

 

Nas po prostu tam nie było :rotfl:

 

Pan Siwy, Raadek sorki za kasację konta i dzieki za wstawiennictwo (bury22 też chociaż Ciebie nie odstrzelili :rotfl: )

 

:zdrowko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 518
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nas po prostu wyrejestrowali jak starego trabanta :rotfl:

Ale to potwierdza jawnie ze jest to prawdą. I nie mają nic do powiedzenia. Postprzątać polaczków i tyle. Kto z Czech i nie tylko zdążył przeczytać to zdążył (doszło prawie 280 odsłon). Skomentować nie raczył bo co miał powiedzieć "tak jestem chu.....em i was wydym..ałem a i tak mi nic nie zrobicie :kijemgo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Nas po prostu wyrejestrowali jak starego trabanta :rotfl:

 

Heheh... "Bo moja racja jest mońsza niż Twojsza" i już Was nie ma, nie było nigdy w zasadzie, a drukowanie czy przegięcia budżetowe? Jakie drukowanie?! Jakie przegięcia? Człowieku, a kim Ty jesteś? Nie jesteś zarejestrowany więc Cię nie ma... :D

 

ps. Ale gość... Spodziewałem się usunięcia postów, ale ,żeby pozamiatać zawodników z forum organizacji... :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bury nie dostał bana :D

 

Ten to wszędzie znajomosci ma :)

 

 

Pan Siwy, Raadek sorki za kasację konta i dzieki za wstawiennictwo (bury22 też chociaż Ciebie nie odstrzelili )

 

no jak nie jak tak :D :D :D :D 

 

 
Uploaded with ImageShack.us
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki

 

:rotfl:

 

Nawet ciebie odstrzelili :rotfl:

 

:mur1:

 

Niech zdupcają :kijemgo: (tak to chyba jakoś było :rotfl: )

 

W przyszłym roku Polska EASCA bo było zayyyyebiście i może AYA pyknie a na Europę nie pojadę choćby i 30 km była ode mnie :rotfl:

Bo by mni musieli chyba zamknąć potem :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także taki mam plan, bawić się u Nas (jeśli jednak cyrk ruszy na wiosnę) i z jedną dwie eliminacje po sąsiedzku na AYA, bo ją prowadzą, jacyś bardziej przyjaźni niemcy, w tej chwili się wcale nie dziwię, że mając do wyboru u siebie, Don Manuela i EASCA DE, sztywną i komercyjną na maxa EMMA i przyjazną formułę AYA, uciekli do tej ostatniej. Tbrek wspominał ,że sporo widać było Emmowych aut , łącznie z tymi "Meister"... Więc fajnie się tam pojawić by zobaczyć co tam w aucie gra na tle innych grających nie licho...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiam właśnie z dostawcą trunku :)

 

jego odpowiedź pozwolę sobie wkleić :

 

" [22:33:42] Lukas Kudela: next time I can bring bigger amount of bottles for all Polish competitors :D "

 

Niech to będzie choć jeden optymistyczny akcent tamtej zamkniętej już imprezy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh Siwy to chyba będzie pachniał śliwką za miesiąc jeszcze... :rotfl:


 

 


Jak z ich płytą,gdzieś widziałem że to również stockfisch?
 

 

Pytasz o AYA Radek? Jeśli tak to przywiozę Ci ich testówkę oddając M3, ale sędziowie mają wersję rozszerzoną o 2-3 kawałki... Nie wiem co tam na tym słuchają sobie dodatkowo, względem ogólnie dostępnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...