Skocz do zawartości

Finały Europy EASCA 2013


Rekomendowane odpowiedzi

Na razie to tylko wstępna przymiarka. Finał chcą robić Włochy.

Zapewne dla wielu problemem może być odległość oraz termin - Padwa, 1-3 listopada 2013 - http://www.padovafiere.it

Prosili o wstępne rozpoznanie, czy w ogóle byłby ktoś chętny na uczestnictwo w tym miejscu i czasie, bo nie wiedzą, czy w ogóle jest sens zabierać się za to, gdyby frekwencja miała być marna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 518
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

To i tak góra "buta" Włoskiego, więc jeśli chodzi o Włochy to bliżej się nie da. Nie zmienia to faktu ,że np ze Słubic to 2340 Km taki wyjazd. Paliwo tysiak. Nie wiem ile Ci pali to auto ZIP... Ale sprzedaj je! :rotfl:

Słubice- Padwa : 1170 km

Warszawa: 1312

Praga: 850 km

Monachium 512 Km

Bratysława 710 km

Budapeszt 741 km

 

Więc myślę ,że jak ktoś będzie kręcił nosem to pewnie Polacy inni mają jeszcze w miarę znośne odległości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paliwo ponad 1000 zł + trochę opłat na autostradach + 16h jazdy w jedną stronę i 16h powrotu. Wycieczka fajna, ale trochę jednak za daleko i za drogo (jakiś nocleg, posiłki, etc.) - 2 000 zł pęknie lekko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i tak góra "buta" Włoskiego, więc jeśli chodzi o Włochy to bliżej się nie da. Nie zmienia to faktu ,że np ze Słubic to 2340 Km taki wyjazd. Paliwo tysiak. Nie wiem ile Ci pali to auto ZIP... Ale sprzedaj je! :rotfl:

Słubice- Padwa : 1170 km

Warszawa: 1312

Praga: 850 km

Monachium 512 Km

Bratysława 710 km

Budapeszt 741 km

 

Więc myślę ,że jak ktoś będzie kręcił nosem to pewnie Polacy inni mają jeszcze w miarę znośne odległości.

 

 

to sie jeszcze bardziej pomylilem

2500 w dwie strony   to nie wiem czy za 200 cos pobaluje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paliwo ponad 1000 zł + trochę opłat na autostradach + 16h jazdy w jedną stronę i 16h powrotu. Wycieczka fajna, ale trochę jednak za daleko i za drogo (jakiś nocleg, posiłki, etc.) - 2 000 zł pęknie lekko.

 

Także tak wstępnie policzyłem... Droga impreza, by nie powiedzieć... zaporowa przy Naszych realiach zarobków.

 

1zl na km

Nie gadaj wuja ,że Ci ta renówka pali 17 litrów, na setkę? :D Niezły odkurzacz kieszeni sobie kupiłeś. :)

 

Też mi się tak wydaje, że tym razem bez nas. Niech sobie wreszcie inni wygrają. :wink:

 

Jak nie spojrzeć wstecz, to ten kto wygrywał na MP, zazwyczaj ugrał też i na ME, więc wygrana MP to nobilitujący wynik czy z gankiem ME czy bez. :wink2:

Zwłaszcza ,że na finałach nie zabraknie ciekawych aut i w sumie na Naszym podwórku jest ostrzejsza rywalizacja i poziom niż zagramanicą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mogę jechać :) koszt paliwa to będzie jakieś 600zł więc bez dramatu :)

 

600zł to nie koszt paliwa tylko gnojówki. Na paliwie to my jeździmy i ja za 1500zł chyba nie objadę gdybym mocniej dawał w palnik.    :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


600zł to nie koszt paliwa tylko gnojówki. Na paliwie to my jeździmy i ja za 1500zł chyba nie objadę gdybym mocniej dawał w palnik.   

Oj tam oj tam :D Ty jak mocniej pogonisz te kuce to do granicy 600zł spalisz :D 


Nie zapomnij ,że Włochy to nie Polska i jak Dziki "postawi" tak już bez dwóch kafli wrócisz z knajpy.... hehehh :rotfl:

;) nie będzie tak źle ,wątpię żeby Dziki chciał jechać taki kawał :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty lepiej się przyznaj , masz chrapkę się odegrać za zeszłoroczne finały i pozamiatać jakiś zacny garnek... :D:wink:  Jak cuś to mogę robić za drugiego kierowcę jeśli się zdecydujesz. :hyhy: Tylko nie wiem czy się Kardynał zgodzi dymać prawie dobę w jedną stronę tylko po to abyś go mógł pocałować w pierścień... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pali w trasie przy 140-150 jakieś 5.5 litra gnoju ( jak to Jurek określił ) , pierwszy bak stawia firma ( na 900km ) na kolejne 1800 trzeba sobie zatankować :) a że wystarczy wtedy 2 pełne baki po 300zł to tyle idzie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


pierwszy bak stawia firma ( na 900km ) na kolejne 1800 trzeba sobie zatankować :)

 

aaa to sponsor wliczony :P to policz bez sponsora :P cwaniaku jeden :P

 

Wracając do finałów - fajna miejscówka :D Ale daleko trochę :D Chyba na LPG najtaniej wyjdzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwszy bak stawia firma ( na 900km )

 

Rostowski Vincent się w grobie przewraca (wiem ,że żyje, ale chyba już nie długo jeśli będzie tak śrubę fiskalną podkręcał polakom)... :wink:

Gadali na Gierka ,że Polskę zadłużył a ten w kilka lat pobił jego rekord i dołożył kolejne 400 miliardów długu, a skarbówka szaleje jak wściekła, sam już w tym roku parę razy zabuliłem kary praktycznie za nic... Szlag by ich trafił!!! Nie wiem czy słyszeliście ale Gdańska skarbówka rozpoczeła kontrole tych ludzi okradzionych przez Amber Gold czy aby te babcie i dziadki mieli pokrycie na te ulokowane pieniądze , jeśli nie to nie dość ,że Amber ich okradł , skarbówka dowala po 75% podatku od utajonych dochodów... heheh...

Takie rzeczy tylko w Polsce... :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A myślałem że będą w Germanii :kwasny: Zdecydowanie za daleko, a znaleźć kierowce to już w ogóle wyzwanie :rotfl:

 

Była Polska, były Niemcy, były Czechy, to teraz i czas na Makaroniarzy aby było sprawiedliwie... Czas zacząć chwytać słówka... np. "walić w gardło"- Batteva in gola... heheheh

a "puścić pawia" to : lasciate pavone :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1400 km w jedną stronę, 16 godzin jazdy,  ok 800 zł paliwo( a właściwie sam gaz), i termin cięzki do przełknięcia w naszym zaścianku. Jezeli zdobył bym eliminację, to ja odpuszczam. 

PS

 

Proponuję forsować Słowację,  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...