Skocz do zawartości

Finały Europy EASCA 2013


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 518
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No może , oprócz tego ,że "protesty polaków były irytujące", to rzeczywiście nie... :wink2:

 

To chyba jakiś odosobniony przypadek, gdyż psioczą na jakiegoś włocha, ale o to zapytam, wole znać sens po angielsku niż translacje by google z czeskiego na nasz, bo wychodzą kwiatki.

 

 

No i dobrze się domyśliłem, nie chodzi o irytujące ale - nudne, podane w formie ich żartu, że nie może być zawodów bez polskich protestów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ulala , masakra ..

 

Panowie dajcie sobie po razie i będzie spokój , Doświadczenie po stronie Kabana , młodość trucka :D , trzeba wypić brudzia i pogadac z Kabanem Truck , tak jak ja kurva w jakiejś umywalnie po dużej ilości % i będzie dobrze :) wybaczyłem mu :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Protesty były dwa i dotyczyły tylko namacalnych i szybko sprawdzalnych odstępstw regulaminowych. W Mini - zaniżone ceny sprzętu (dowody były przygotowane). W Profi - przesadnie za duży błąd podczas oceny technicznych parametrów brzmienia (wysokość, szerokość, skupienia, itp). Aby nie dzieliś włosa na czworo, nie czepialiśmy się innych składników brzmienia (tonalność, itp.), bo one zawsze mocniej zależą od subiektywnej oceny danego człowieka, co nie oznacza że tutaj wszędzie było OK. Skupiliśmy się tylko na namacalnych sprawach, które są pokazane na obrazkach w regulaminie. To było można łatwo zweryfikować i udowodnić rozrzut sędziego czasem nawet o kilkadziesiąt procent od realu, co już jest odrobinę za dużo jak na Finały EU i klasę Profi.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czas by był tę dyskusję skończyć.

Znam 95% z piszącego towarzystwa i wiem, że przy następnym spotkaniu,

obgadamy to i będzie gitara,

a napinanie się w tej chwili, nie ma większego sensu.

Ludzie to czytający, mogą, że tak powiem się lekko zniechęcić, do tej zabawy,

a nie ma najmniejszego powodu ku temu.

Więc, dajemy na luz.

Ci co byli, na MP czy ME mają swoje zdanie, i niech tak pozostanie,

a reszta niech stuli pysk, i zawita na event, a nie klepie się po ........

Najlepszego for all.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...