Skocz do zawartości

Finały Europy EASCA 2013


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 518
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 2 tygodnie później...

Odgrzewam kotleta, bo coś drgnęło w temacie Finału EU.

Są dwie nowe opcje:

- Słowacja, 5-6.10.2013 - http://www.agrokomplex.sk/vystavy/autosalon-autoshow-nitra-2013

- lub Włochy, ale na wiosnę przed rozpoczęciem sezonu 2014 (np. kwiecień)

 

Na razie są zbierane opinie i info z każdego kraju na temat zainteresowania zawodników uczestnictwem w jeden lub drugiej opcji.

Gdy będzie więcej chętnych na Słowację, to dalej coś ruszy w tym kierunku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jakimś cudem złapię kwalifikację to pojadę, wiesz ,że mimo szczekania przez 2 tyg, jak trzeba, zatankuję i ruszę tyłek bez jęczenia, Bury także na 100% bo rozmawialiśmy, więc masz już dwa auta Jurku w profi , które się zjawią na bank. Tomek Gazownik w Maxi także solidna firma, do tego Bonless, Funi także słabowicie nie wygląda, jedynie to nieszczęsne Ami, jako świeża pozycja jest jakie jest ,jeśli z kwalifikacji po MP ktoś się wykruszy to przecież jest jeszcze czas poustalać to między sobą i ktoś np z 3 ciego czy 4 tego miejsca wskoczy na jego miejsce do Słowacji. Działaj, my się dostosujemy i wstydu nie narobimy , że się ktoś wyłamuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

truck ale starczy ci tych 10zl na wyjazd? :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

 

 

A ten dalej się uwalił. :D Wieczorem dostałem chyba z 80 zł reszty w knajpie po dychu, co miałem niby z tym zrobić? warszaffska szydera. :zabawa:

Nadal twierdzę, że wolę płacić gotówką choćby po dychu niż liczyć na to czy trybi terminal czy nie przy płatności plastikiem.

Wkur... ją mnie ludzie przez ,których sterczę czasami w kolejkach przez jakieś jaja z kartami, dlatego mam uprzedzenie.

 

Osobna kwestia ,że ja jeśli pojadę to coś zagrać, a Ty jak pojedziesz to.... pojedziesz. Bo w napęd Ci się nie trafi Zipku, więc? :wink:

Ale nie rób bajzlu w temacie, tylko krótka piłka kto pojedzie na bank bez bicia piany jak finały będą u Słowaków?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ten dalej się uwalił. :D Wieczorem dostałem chyba z 80 zł reszty w knajpie po dychu, co miałem niby z tym zrobić? warszaffska szydera. :zabawa:

Nadal twierdzę, że wolę płacić gotówką choćby po dychu niż liczyć na to czy trybi terminal czy nie przy płatności plastikiem.

Wkur... ją mnie ludzie przez ,których sterczę czasami w kolejkach przez jakieś jaja z kartami, dlatego mam uprzedzenie.

 

Osobna kwestia ,że ja jeśli pojadę to coś zagrać, a Ty jak pojedziesz to.... pojedziesz. Bo w napęd Ci się nie trafi Zipku, więc? :wink:

Ale nie rób bajzlu w temacie, tylko krótka piłka kto pojedzie na bank bez bicia piany jak finały będą u Słowaków?

 

 

dobra to ja tez jade juz mam 2 dychy a czasu sporo  :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jurek pewnie to lada chwila potwierdzi, ja tylko przed chwilą dostałem takie info z Słowacji:

 

good news is that eurofinals will be in Nitra, as it was final decision ,

AutoShow Nitra promised even good program...not like in Katowice or Prerov last years :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


...Katowice im się nie podobały :chytry:

 

a co w tych Katowicach takiego super było ?

 

pogoda do d...y

hala dla aut wybranych

wystawców tyle co nic

widok na zbiorową mogiłę za plecami

aa zapomniałbym, jedna hala z wyposażeniem warsztatów - to był show.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz, jeśli jedziesz sam , to same auta i znajomi wystarczą, jak na "finały eu" zabierasz też rodzinkę a tam po za autami i monotematycznymi rozmowami nic nie ma, do tego pogoda zimna i deszczowa że nie ma się gdzie podziać , wtedy może się nie podobać.

 

Ale to już mało istotne, jest szansa że teraz będzie lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...