Skocz do zawartości

Finały Europy EASCA 2013


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 518
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Po mojemu to nic z tego nie będzie. Niemcy chyba jakoś bez szczególnego zapału garną się na jakiekolwiek wyjazdy, a o ile dobrze skumałem maila ze Słowacji, to prawdopodobnie oni też odpuszczają, bo ........................................ 1 listopada zaczyna się tam chyba drogowy sezon zimowy i muszą auta doposażyć w obowiązkowy zimowy ekwipunek. I potem musieliby jechać do słonecznej Italii na zimówkach z pełnym bagażnikiem łańcuchów na koła, łopat, żarówek, kamizelek, linek holowniczych, kół zapasowych, podnośników, apteczek, kocy termicznych, latarek, rac dymnych i co tam im jeszcze w przepisach wymyślili.

:rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jd, to przecież napisałem, forsować Słowację, podeprzeć kryzysem, etc.

Nie wiem jak to wygląda od "Waszej", wenętrznej strony, ale taka Słowacja w swojej zachodniej części ( bliżej Czech) to by chyba wszystkich pogodziła( szkopów, pepiczków, makaroniarzy jak i nas polaczków ) 

 

No chyba że znowu temat nie do ruszenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rok temu finały organizowali Czesi do spółki ze Słowakami, tak więc teraz czas na kolejnego zawodnika :)

Włosi do PL zawitali, nawet wytrzymali naszą zimową prawie aurę, takiej pogody to pewnie nawet na gwiazdkę zwykle nie mają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jd, to przecież napisałem, forsować Słowację, podeprzeć kryzysem, etc.

Nie wiem jak to wygląda od "Waszej", wenętrznej strony, ale taka Słowacja w swojej zachodniej części ( bliżej Czech) to by chyba wszystkich pogodziła( szkopów, pepiczków, makaroniarzy jak i nas polaczków ) 

 

No chyba że znowu temat nie do ruszenia. 

 

Nie ma żadnej "Waszej wewnętrznej strony". My odfajkowaliśmy naszą kolejkę 2 lata temu i teraz ja się do tego nie wcinam, tylko odbieram informacje jakie rozsyłają. Po to jest "Naczelnik Mieczysław" w Niemczech, żeby nad tym dumał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Ha ha ale macie pomysły. :)

 

Te pomysły już raz były praktycznie wykonane, po za lohrą, Dziki załatwił autokar i nas w Danii woził.

 

Tyle że nie znam takiej lohry co by 10 aut załadowała, a max pewnie 8, i transport tam i powrót na sztukę wyjdzie tyle co średnia na paliwo, jakby wykluczyć normę JD , Zip'a i pewnie Dzikiego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierowca lepiej niech jedzie dziś rano nawalony Ukrainiec odwalił rajd przez centrum miasta pod prąd dwupasmówką w Słubicach... Powiem Ci ,że narobił takiego sajgonu, że gdyby to nie była 5ta rano to by ludzi pozabijał...  http://kontakt24.tvn24.pl/temat,slalomem-i-pod-prad-ukrainiec-szalal-tirem-po-miescie,94107.html?categoryId=0

http://www.slubice24.pl/wiadomosci/aktualnosci/4893-kierowca-tira-uderzyl-w-drzewo-foto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kilkudziesięciu godzinach wspomagacz jest konieczny, niestety niektórzy odlatują, inny dają radę.

 

Jak byłem we francji, stojąc pod firmą,

podchodzi do mnie gość i gada "cześć",

ja happy po trzech tygodniach po żabojadowemy, mówię siema ziomal,

chłop okazał się ruskiem jeżdzącym dla polskiej spedycji.

Zaprosił mnie do "siebie" na kawkę, po czym wyjął dwa miarkowniki spalania (bez popychaczy), stolicznaja, i mówi, to co po jednym na dzień dobry.

A za chwile 800 km do zrobienia. Co zrobić. :zalamany:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...