Skocz do zawartości

Finały Europy EASCA 2013


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 518
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Taa, na razie to się wszyscy nabijają z polaczków ,że tak dużo gadają i zamieszania robią a nie umieją wystawić po dwa auta w klasach... Tym większe kciuki za tych co jadą a Ci co mieli kwalifikację i olali :dobani:  Np Jaroo z Brax Teamu... drugi rok z rzędu taką manianę odwalił ,że ma pudło w PL a finały mimo ,że ma najbliżej ze wszystkich olał...

Na tą chwilę wygląda ,że z PL pojedzie:

Przemcio- mini, a gdzie Mistrz PL z tej klasy?! Wstyd!

Funi- nikt, moje gratulacje oby tak dalej to się makarony i niemcy będą mieli z czego nabijać

Raadek- w maxi, i koniec a tyle aut było... znowu wstyd.

Amator- Stefek i Misza, więc tak jak należy

Profi- Tutaj chociaż obrodziło, bo pojadą aż 4 auta od Nas, Kaban, Bury, Dziki i Adamu, były dwa wolne miejsca z ogólnej puli to JD wykorzystał sytuację i chłopaki jadą.

 

Więc na 10-12 aut jakie powinny jechać, pojedzie połowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to według Ciebie tłumaczy takiego Jarka, który regularnie zawija jakieś pudło na finałach MP, w jakiś sposób "zabiera" miejsce komuś innemu a potem ma wszystko w d... i nawet nie raczy ruszyć tyłka gdzie ma najbliżej ze wszystkich i reprezentować swoją klasę na ME... Dla mnie to koniobijstwo i tyle, lenistowo, olewatorstwo, jak zwał tak zwał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


A ty po finałach polski gdzie zdobyłes 1 miejsce pojechałes na Europę?

 

No właśnie o to mam do Jarka pretensje m.in za zeszły rok, byłem święcie przekonany ,że pojedzie z Gaziem, więc dużo nie myśląc a nie chcąc czekać 2 mieś od finałów MP do Europy w listopadzie... rozebrałem auto... Gdyby nie to byłbym... A zresztą i bez tego zabrałem tyłek i pojechałem jako widz, więc jednak jakiegoś większego problemu nie miałem.

Ale odwalił w zeszłym roku ten numer i w tym powtórka, że olał temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My niedawno wystartowalismy. Specjalnie na finały 1200 km z pracy, oczywiscie nocka zarwana, i w sumie teraz po 36 h bez snu kolejne 24 h sie szykuja bo jeszcze 750 km przed nami i cały dzień na nogach.

Ale przynajmniej nikt nam nie zarzuci, ze wykruchy z nas :wink:

 

Mamy nadzieje ze będzie warto :wink:

 

A szkoda ze clio nie pojechało bo liczyłem na rewanż za Bydgoszcz. Tam dzielilo nas tylko 0,5 pkt :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to według Ciebie tłumaczy takiego Jarka, który regularnie zawija jakieś pudło na finałach MP, w jakiś sposób "zabiera" miejsce komuś innemu a potem ma wszystko w d... i nawet nie raczy ruszyć tyłka gdzie ma najbliżej ze wszystkich i reprezentować swoją klasę na ME... Dla mnie to koniobijstwo i tyle, lenistowo, olewatorstwo, jak zwał tak zwał...

ida twoim tokiem myslenia Mistrzostwo Polski powinni zdobywać tylko ci którzy wczesnie zadeklaruja chęć udziału w ME ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...