Skocz do zawartości

Finały Europy EASCA 2013


Rekomendowane odpowiedzi

Też patrzyłem na nie :ok: Fajne powychodziły więc tez może bym się podpiął. Ale najpierw muszą mi konto utworzyć.

 

Jest jakiś termin na zrobienie tych galerii??

 

I jeszcze jedno pytanko. Czy do udowodnienia wartości rynkowej sprzętu katalogi, itd muszą być wydrukowane na papierze czy wystarczy je mieć W formie cyfrowej np na Ipadzie. Pytam bo mogę nie mieć czasu przed wyjazdem żeby wydrukować wszystko na papierze??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 518
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Foty najlepiej dodawać jako załącznik, bo wówczas utworzą się miniatury i będzie to wygodniejsze do przeglądania.

Same linki to nie galeria.

Fotki wchodzą, ale muszą mieć odpowiednie parametry - wymiary maksymalnie do 800x600 px i o waga do 100 kB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ,że rewolucji żadnej nie zrobisz ( i dobrze) nie zmienia się konia podczas wyścigu, ale śmiało możesz dodać z db na woofery i ze dwa na sub, z pewnością równowaga na tym nie ucierpi, miałeś dobrze wklejony subwoofer,więc nie wybije się ponad resztę, tylko cierpiał np taki aspekt: "Przy bardzo niskich „zejściach”, może też występować wyraźnie wyczuwalna i precyzyjnie wybrzmiewająca wibracja" tego nie było, może więc dlatego uciekło po punkciku to tu , to tam za subbas, bas i fundamentalne.

Zresztą naprawdę fajne jest to omówienie, niby banał ale podpowiada na jakich kawałkach i co ma się pojawić:

http://www.easca.pl/Pliki/sezon%202012/Regulamin%20EASCA%20-%202012.pdf od 6tej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


chciałem zapytać jak jest ze zrównoważeniem tonalnym?

Mam się szykować na "nie ma basu" :wink:

 


:) A dołu się nie bój, po to jest aby grał dosadniej.

 

Zrównoważony chyba nie oznacza dosadniej , bo na ile ja rozumiem znaczenie tego słowa to chyba oznacza "przed innymi" , wychodzący przed szereg .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie podkręcę odrobinę subwoofer'a :hyhy:


Zrównoważony chyba nie oznacza dosadniej , bo na ile ja rozumiem znaczenie tego słowa to chyba oznacza "przed innymi" , wychodzący przed szereg .

Właśnie nie chce, żeby ze zrównoważonego stał się wychodzący przed szereg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosadniej względem tego co jest w tej chwili w Yarisce( dla uściślenia) a nie przed resztą podzakresów. :chytry:  Zresztą za wiele się nie zmieniło w tym zakresie od Wiosny, więc może opinia, jak to jest z tym w białej? :)


 

 


W takim razie podkręcę odrobinę subwoofer'a :hyhy:

 

Daj Kapiszonowi pokazać co potrafi, przecież to nie demon ciężkiego grania a db więcej to nie jest rewolucyjna korekta. Zresztą przecież to 3 min aby odsłuchać z lapkiem na nogach? :wink:

Cały urok w ich dynamice i lekkości grania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Truck bo się pokłócimy :P

W tej chwili woofer i średniak to moim zdaniem najmocniejsze punkty systemu.Co za tym idzie nie do ruszenia.

 

A o co się tu kłócić, przecież ja ani nie tknąłem średniaka ani wooferów :)  Jedynie zasugerowałem aby bez żadnych innych zmian odsłuchać płytę testową z wf o db wyżej. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie 100% słuchających twierdzi że dołu nie ma.Jednak patrząc jak np.Truck słucha na co dzień i wsiada do mnie to sprawa oczywista.

Ale sam Marcin nie stanowi 100 % słuchających .

Jak dla mnie, to w tych 100% znajdują się też sędziowie , którzy będą oceniać dźwięk w tym aucie , chyba ze miałeś coś innego na myśli .

EDIT.

Zawody tej rangi to źle wybrane miejsce do przekonywania świata o swoich indywidualnych upodobaniach .

Ustawisz sobie memorkę nr 5 , nazwiesz ją Radzio i będziesz tam miał proporcje które spelniają Twoje oczekiwania na płytach których zazwyczaj słuchasz .

A na zawody używaj kolejnej o nazwie Easca , gdzie ustawisz brzmienie jedynie na potrzeby tej jednej płyty i wg "ogólnie akceptowanych " standardów zrównoważenia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radek, ale ja nie mam nic do tego. Spytałeś o ten aspekt, to Ci odpowiedziałem, a odp m.in bazując na odczuciach nie tylko moich ale i wymienionych z kolegą, z którym wspólnie i na spokojnie odsłuchiwaliśmy sobie auta. Wziąłem pod uwagę, "moje słuchanie" a "Twoje" stąd tylko delikatna sugestia o 1 db, aby zachować charakter tego co jest w tej chwili. Bo nie sztuka zrobić rozpierduchę od nowa przed samymi finałami. Jednak weź pod uwagę, że i na eliminacjach i na finałach , miałeś zwróconą uwagę, na zbyt zachowawczy charakter "dołu". Więc to nie jakieś truckowe pierdoły a odczucia sędziów i to sędzia będzie Cię słuchał na ME. Zresztą teraz to czas aby zwierać szyki jako reprezentacja a nie robić sobie pod górę, więc jeśli chcesz to podeślę Ci na PW numer do Burego i sobie na spokojnie wyciągniesz wrażenia z odsłuchu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak weź pod uwagę, że i na eliminacjach i na finałach , miałeś zwróconą uwagę, na zbyt zachowawczy charakter "dołu". Więc to nie jakieś trukowe pierdoły a odczucia sędziów i to sędzia będzie Cię słuchał na ME.

Problem w tym że nie ten sam.

 

 

Bo nie sztuka zrobić rozpierduchę od nowa przed samymi finałami.

Tego nie zamierzam robić.

Poziom sub'a zwiększę w miarę rozsądku...mojego rozsądku :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kto się wybiera na "Europę"??

 

Pytanie do tych co jadą - robiliście już jakieś rezerwacje w jakimś hotelu czy cuś???

Pytam co by nie siedzieć jak outsider po drugiej stronie nitry jak coś :wink:

 

Fajnie by było zeby Team Poland był w jednym miejscu

 

:zdrowko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...