Skocz do zawartości

Po prostu OFF TOPIC


mastah22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Prośba, czy mógłby mi ktoś obliczyć i podać wymiar skrzynki zamkniętej dla tego przetwornika ?

 

Tomek jeśli ma grać jak najlepiej jako średniak to 4 litry closet wtedy dobroć wypada na poziomie 0.51 , jednak już od 1,4 litra Qtc wynosi 0.7. czyli bardziej jeśli ma być grane nisko i zależy na szybkości.

Jeśli myślisz o zastosowaniu go w aucie jako średniaka to śmiało aplikuj go w zasadzie bez komory w odgrodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje.

 

Ma grać jako średniak, od 400 Hz do około 3,15 - taki jest plan

 

Deska wygląda tak (bez górnej maskownicy) więc nie problem zrobić tam komorę zamkniętą, a z tego co widziałem w manualu to mogę zjechać jeszcze z 4cm niżej, jak i podjechać troszkę na boki, więc celuje w 2l brutto. Górna nakładka pozwala deskę dowolnie ciąć i rzeźbić bo po prostu wszystko sobą zakryje, bez zmartwień o szycia itd.

 

post-3212-0-41812500-1413214336_thumb.jpgpost-3212-0-28662300-1413214344_thumb.jpg

 

To co widać na fotach to fabryczne komory zamknięte :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto by pomyślał że ten phaeton to taki audio friendly samochód. Ten średniak zagra już dobrze od 1,4 litra więc możesz jeszcze pozornie zwiększyć mu litraź wypełniając szczelnie komorę wełna i jak wyjdzie Ci 2 litry tam to na pewno go nie "udusisz".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za kiki będą robić dwa woofery na stronę.


 

 


Kto by pomyślał że ten phaeton to taki audio friendly samochód

 

Z tą opinia byłbym ostrożny, bo tak jak nie jest problemem deska, długi słupek A, czy drzwi które fabrycznie mają 2 woofery, to juz bagażnik stanowił nie lada wyzwanie, podobnie jak rozwiązanie zasilania czy też sygnału audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat z forum: Kupie skrzynie BR strzelinową 50 l

http://www.strefacaraudio.pl/topic/42811-kupie-skrzynie-br-strzelinow%C4%85-50-l/?do=findComment&comment=445596

 

Co to jest skrzynia strzelinowa? Najpierw napiszę tu bo nie chce zaśmiecać działu Projektowanie skrzyń takimi pierdołami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poradźcie Pany co się bardziej nada do napędu średniaka i tw: rodek 4100a czy ppi4240? Nie miałem z żadnym do czynienia. Póki co aeron wspomniał mi tylko że ppi są raczej ciepłe. Przydało by mi się trochę więcej opinii porównawczych. Zależy mi na w miarę łagodnym graniu ale fajnie gdyby w tym brzmieniu było chociaż małe "coś" typu scena, powietrze itp :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Macie telefon z dotykowym wyświetlaczem? Nie bądźcie idiotami i nie ustawiajcie sobie odblokowywania telefonu tym gestem na ekranie.

Jakiś głupek sobie to ustawił, a ja znalazłem jego telefon 2 dni temu - choćbym bardzo chciał, to nie mam jak się skontaktować z właścicielem karty i telefonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...