Skocz do zawartości

Po prostu OFF TOPIC


mastah22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siema

 

Miał ktoś z Was styczność z tani-kurierzy.pl ?

 

2 godziny temu złożyłem u nich zamówienie, zapłaciłem przez dotpaya ale do teraz nie mogę wydrukować listu przewozowego. Kurier miał być na jutro. Nie wiem czy czekać czy zamówić teraz gdzie indziej? Przesyłka musi być jutro wysłana.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Tak na prawdę to ten list przewozowy nie jest niezbędny ;) Jak kurier normalny to wypisze na swoich drukach, nawet powinien tak zrobić jeśli się nie ma listu. Grunt żeby zewnętrzna firma przelała na konto firmy kurierskiej kasę i wysłała zlecenie na odbiór paczki, jak przyjedzie odebrać to ogarnie temat bez problemu ja tak parę razy miałem, jedyna różnica jest taka że jak mam list to się cieszą że pisać nie muszą ;)

 

Ja polecam sender24.pl paczka do 30kg ~15zł  pobranie ~22zł kurierzy Fedex K-ex UPS i GLS, osobiście wybieram FedEx bo pewniejsza niż K-ex a tańsza od UPS-a i GLS-a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny i cisza. Bez potwierdzenia od kuriera, że będzie. Zamówiłem u innego, nawet tańszego, będzie dzisiaj i dostałem po 2 minutach potwierdzenie.

 

A z tamtymi.. chwilę powalczę ale raczej będę mieć nauczkę. 15zł straty wkurza, ale to nie majątek a klient ważniejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z prezentow "muzycznych" karciocha pamieciochy 32 gb do Sgs3 bo poprzednia padla a 16 gb pamieci w tel przy wimp hifi znika w moment :) I drugi prezent tez zwiazany z Wimp hifi to dok aktywnny Kensington power back do zamontowania ipada w desce :) Inny "swiety Mikolaj" przerabia airporta na 12v...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...