Skocz do zawartości

Po prostu OFF TOPIC


mastah22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie czy ktorys z was dobrych forumowiczow , mial przyjemnosc korzystac  lub choc odsluchiwac taki piecyk?  http://allegro.pl/wzmacniacz-cerwin-vega-3200-2-kanaly-pilot-basu-i4630929534.html  zainteresowal mnie dosc mocno ale kwestia brzmienia zostaje. Gra jak suby vegi sucho i kopliwie czy jednak to inna bajka ? Generalnie to piec  bybj gral do max 200 hz samym kickiem.  Takze mial ktos z was z nim do czynienia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dziś niestety mało miła i taka "swojska" niespodzianka.... Jakiś debil skur.... złamany, okradł mi Bmkę z... zegarów  :szok: (pal licho), ale zamiast odpiąć dwie kostki przeciął dwie grube wiązki przewodów po jakieś 30 kabli każda zostawiając kikuty... połamał deskę rozdzielczą, wybił szybę od kierowcy... :mur:  Czy ktoś mi może w jakiś jakkolwiek racjonalny sposób wytłumaczyć jakim trzeba być idiotą aby narobić tyle szkód po to aby ukraść część, która na allegro jest już od 60 zł??? 

Nie mam już sił normalnie co za dziadostwo się zaczyna dziać.  :| 

 

ps. Aby było śmieszniej w konsoli środkowej miał schowany monitor i radio od F1(bez panela bo w domu i monitor zamknięty), szczęście w nieszczęściu skupił się chyba złamas na cięciu kabli i demolowaniu konsoli. 

Aby wstawić szybę muszę roznitować drzwi z blach i rozcinać maty (były zrobione na pikuś) i czeka mnie pół dnia lutowania wiązek (o ile je gdzieś dorwę z rozbitka). :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tego nie da się wytłumaczyć , złodziejstwo i tyle,

 

 

Niby tak.... ale jak zobaczyłem po ile są te zagary na allegroszu to mi ręce opadły... Ehh...

Druga kwestia ,że aby je wyciągnąć rozpinasz dwie złączki i masz... To nie lepiej ciąć dwie grube wiąchy kabli.... :mur1:

Aby zmienić miejsce parkowania, musiałem organizować lawetę.... 

Może recykler jakiś? Skoro stoi o kilka dni za długo to można powoli rozbierać?? Popatrz... jaka ta młodzież ekologicznie nastawiona do zycia.  :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany poradźcie mi co zrobić by mój DXZ958 lepiej sciągał fale radiowe? Żona mi chce radio wywalić bo nie może eremefa słuchać. Antena raczej ok, na poprzednim radiu ściągało bez zarzutu a tu kicha. Jakieś pomysły co sprawdzić? Jakieś wzmacniacze czy inne cuda montować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Może recykler jakiś? Skoro stoi o kilka dni za długo to można powoli rozbierać?? Popatrz... jaka ta młodzież ekologicznie nastawiona do zycia. :wink:

 

w zeszły piątek kumpel mi w robocie opowiadał że mu ktoś okopał cały bok BMW. Auto za 2.5 - 3tys zł. Takie na jakie go było akurat stać. Nic wypasionego ale czysta i zadbana. Widać kogoś w oczy kłuło że umyta i wypastowana. Szkoda mi się go zrobiło bo wiem co to znaczy jak się znajduje takie niespodzianki na swoim samochodzie... Wracam z pracy do domu, myślę idę zobaczyć mój samochodzik czy wszystko z nim ok. Z daleka widzę że antena jakaś krótka(mam automatyczną ale ostatnio wypiąłem radio i się nie schowała)... Podchodzę bliżej, patrze, jakaś ku#$wa złamała ją na pół. I lusterko wisi na kablach... Mam dość tego osiedla. Stanę kiedyś w oknie i wystrzelam dla zabawy kilkanaście osób...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już jakiś czas temu rozmawiałem z takim młodym chłopaczkiem z osiedla. Gadamy, gadamy, pitu pitu, i mówi, że tu na osiedlu strasznie kradną (fakt, z 15 lat temu ginęło paliwo, rowery, itp).

 

Mówię- co Ty gadasz? No i opowiadał, jak mu zginęły używane glany spod drzwi (blok parter + piętro), a mieszkał na górze.

 

Przecieram oczy i mówię, że coś jest nie halo, bo nie raz, nie dwa, zapomniałem zamknąć auto na noc, a w aucie skrzynki z narzędziami, piece, kosiarka żyłkowa, a i portfel z dokumentami i jakimiś drobnymi został (i to przy otwartych szybach, bo nie lubię, jak się gotuje w aucie). I NIC, absolutnie NIC nie zginęło.

 

Nikt też nie zrobił kreski śrubokrętem, nie sprzedał buta w auto, nie wybił szyby, opon nie przebił.

 

Wtedy stwierdziłem, że mam szatsun na dzielni i boją się beemki  :cwaniak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


I lusterko wisi na kablach... Mam dość tego osiedla. Stanę kiedyś w oknie i wystrzelam dla zabawy kilkanaście osób...

 

A nie... nie, nie... Bo w Naszym państwie prawa, nawet jak takich złapią, to sąd ich puści z jakąś śmieszną grzywną bo niska szkodliwość społeczna(to nic ,że skoro chłopak jeżdził starszą Bmką bo zwyczajnie mu się nie przelewa) , czy połamana antena, lusterka...

Ale co tutaj dużo mówić, skoro gość jeżdzi 3 razy łapany po pijaku, a sąd go trzy razy puszcza dając cały czas zawiasy do momentu aż zabija rodzinę łącznie z nienarodzonym dzieckiem i zostawia sierotą 3 letniego malucha...

Ale nie daj Boże dokonaj samosądu na takim gnoju na osiedlu to Cię policja zamknie sąd dowali po całości, a szmaciarz , któremu obiłeś ryj jeszcze Cię poda z powództwa cywilnego o odszkodowanie bo mu się z oklepaną michą żle pali zioło z innymi imbecylami na osiedlu...


 

 


Wtedy stwierdziłem, że mam szatsun na dzielni i boją się beemki 

 

Łysa paua... :D

 

ps. Poczekaj aż się znajdzie lolek "wędrownik" i zrobi Ci auto bo... nie będzie wiedział czyje a w piątek potrzeba kasę na balety z dziunią.  :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Będę Marce Wierny

 

Swój chłop!  :super: 

 

 

Jak nie mam się czym ruszyć, to czasem jeżdżę srajczenetm 

 

To już lepiej jak byś się przyznał ,że w zaciuszu domu lubisz stringi...  :ph34r:  :ph34r:  :rozpacz: 

Kawał łysego konia w sreju...  :rotfl:  :rotfl: 


 

 


Już jeden od grande jest

 

Ale nie łysy... Posiwiało tylko chłopisko.  :wink:

A jeszcze bardziej jak zacząłeś mu zakład odwiedzać. :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...